Sazak Koyu 04.07.10

Başlatan niva07, Temmuz 08, 2010, 12:34:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

niva07

Sazak Koyu , 04 Temmuz 2010 Pazar

Antalya'nýn en güzel yerlerinden biri olan SAZAK koyunu hedefledik, zevkli bir yolculuktan sonra bedenlerimizi Akdeniz'in tuzlu sularý ile soðuttuk..

Tüm gün denizden çýkamadýðýmýz cennet parçasý Sazak'tan sizin için görüntüler..

n_y_c_b

çok güzel bir görsel þölen :) güzel bi kaçamak olmus. . .
yalnýz suzukinin kaputun ustundeký olay nedýr cozemedým ? ? ?
YolYemez !

niva07

Alıntı yapılan: n_y_c_b -  Temmuz 08, 2010, 01:47:29
çok güzel bir görsel þölen :) güzel bi kaçamak olmus. . .
yalnýz suzukinin kaputun ustundeký olay nedýr cozemedým ? ? ?

teþekkürler. suzuki kaput üstündeki portatif bir sepet, odun vs.. toplamak gerektiðinde ekstra bir alan kazandýrýyor. iþi bittiðinde sökülüyor.

n_y_c_b

bilgi için teþekkürler.. güzel fikirmiþ :) valla araclarýnýzýn maþallahý var . . .
Allah nazardan saklasýn. . .
YolYemez !

niva07

dora

Vay dostum harikaymýþ ya tabi ben o sýralar ülke ekonomisine katkýda bulunduðum için aranýzda olamadým ama kýsmet baþka bahara diyelim.Gerçekten çok keyifli olmuþ tebrikler....
Niva 1041-firefly-Atlantis

niva07

birlikte de yaparýz dostum.

dora

Saðolasýn Selim bu haftayý ayarlamaya bakalým...
Niva 1041-firefly-Atlantis

persumer

Dostum eline saðlýk. Dün akþamüstü de Antalya' nýn en güzel koylarýndan birinde denize girdim ama gerçekten orayý arattý. Daha çok güzellikler var. Ýnþaallah hepsini göreceðiz beraber. Logolarýmýz da yakýþmýþ hani ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

diff-lock86

gerçekten harika paylaþým ,araçlarýnda maþallahý var
nazarr deðmesin diyorum  :)

instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

niva07

Alıntı yapılan: persumer -  Temmuz 08, 2010, 10:13:41
Dostum eline saðlýk. Dün akþamüstü de Antalya' nýn en güzel koylarýndan birinde denize girdim ama gerçekten orayý arattý. Daha çok güzellikler var. Ýnþaallah hepsini göreceðiz beraber. Logolarýmýz da yakýþmýþ hani ;)

hiç evde durmaz mýsýn kardeþim sen ? Bir günü de boþ geç ;)

Alıntı yapılan: diff-lock86 -  Temmuz 08, 2010, 11:11:33
gerçekten harika paylaþým ,araçlarýnda maþallahý var
nazarr deðmesin diyorum  :)

Ýyi dilekleriniz için teþekkürler, buralara geldiðinizde birlikte gideriz inþallah..

persumer

Ýyi dilekler için bende Niva07 ye katýlýyorum....

Neden evde oturayým ki?? Gücüm yettiði kadar doða ve offroad....
Bugün ne yapsam acaba??? ;)
HAVA-SU-TOPRAK-TAHTA

MOUNTAINBIKER

:)
sizi tebrik ederim.

cok muthis bir aktivite olmus,keyfi yaninda.. ;)
yillardir  bisikletle gitmek isteyip de,antalyadan mesafesinden dolayi denemedigimiz bir yer.Deniz yolu haric..yol durumu hakkinda bisey sormak isterim sakincasi yoksa, cunku google earth den fazla bir sey cikmiyor (bulut denk gelmis).
adrasandan ve antalyadan kac km?
su bulma durumu nedir yol uzerinde veya koy civarinda?
tekrar tesekkurler,

elinize ayaginiza saglik.

hur

not:sazak koyu,maalesef satilikmis ve her an kullanima kapatilabilirmis,en son marina yapimiyla ilgili bir projeden soz ediliyordu.

niva07

Opet Boðaçayýndan Adrasan ayrýmýndaki bozuk dað yoluna giriþ 90 km. olarak hatýrlýyorum. Git gel 190 kilometre yaptýk.
Adrasandan ise 7-8 km olsa gerek. Yol çok ekstrem koþullarda olmamakla birlikte tipik dað yolu taþlýk kayalýk tozlu zemin.
Adrasana kadar olan kýsýmda su seçenekleri bilindiði üzere, anayol üzerinde bir iki noktada var ama yerlerinden emin deðilim.
Adrasan'a giden yol üzerindeki köy içinden geçerken su tedarik edilebilir, Adrasan'da da market çok. Zaten sonrasý 7-8 km.
Sazak koyu nasýl satýlabilir aklým almýyor,benim bildiðim kýyý koruma kanununa göre kýyýlar ve kumsallar tüm vatandaþlarýndýr, giriþ engellenemez ve yapý inþaa edilemez. Ama devlet iþin içine girip de ihale ederse olay farklý bir hal alýyor.

MOUNTAINBIKER

tesekkurler selim,
pek gorusemiyoruz nasilsin?eh 920 yi verdigim dostumla birara gorustugumde senden bahsetti sagolsun.
adrasan plajindan koya kadar ki mesafe 8 ila 10 km arasinda ise sorun olmaz,yokuslar haric.
bir zamanlar karavanla kaldigim kampin sahibi olan adam eski ormanci,o soylemisti bu satis isini,ayrica tekirovada ki koylarda ayni sekilde satiliyor yavas yavas..maalesef.
hoscakal.
hur