2003 nivatitreþim gitmek bilmiyor

Başlatan buzgibi01, Haziran 16, 2017, 08:33:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

buzgibi01

Arkadaþlar merhaba

2003 Lada nivamda sonradan çýkan bir sorun ile karþý karþýyayým arazi þanzýman kulaklarý deðiþtikten sonra araçta bir titreme meydana geldi. ve ne yapýldýysa sorun gitmiyor.
Deðiþen parçalar 3 defa 6 köþe takoz
trans þaft
þaft balansý
ön þaft ýstavrozlarý
motor kulaklarý
þanzýman kulagý

bunlalrýn hepsi orjinal olan parçalar ile deðiþti arazi þanzýmanýna ayar yapýldý ama lanet titreþim gitmiyor 2500 dd baþlýyor 3200 civarý  kesiliyor boþa alýp yavaþlama sýrasýnda araçta durulmuyor resmen
ama hiç bir çare bulunamadý maalesef son raddeye geldim ve aracý satýýga çýkarým artýk gözüm karardý arkadaþlar Adanada benim diyen bütün ustalara gittim her denileni deðiþtirdim ama maalesef gitmedi iþin garibi bu titreþim arazi kulaklarý deðiþtikten sonra yüzde 80 arttý
rica etsem yardým edermisiniz saygýlarýmla

muhammedcelik1983

Arazi sanziman takozlarinin vidalarini gevsetip duz bir yolda bir sure gittikten sonra yine duz bir zeminde ani fren yapmadan araci kaldirmadan altina yatip vidalarý geri sýktýrdýnýzmý hemþehrim?

buzgibi01

Yaptým Muhammed hocam onuda denedim ama ne çare

Yevgeni

hasandivriði

Bizim nivalardada titreþim var ama bahsettiðiniz kadar yok . Ön ve arka þaftlarý sýrasýyla sökerek bir deneseniz. Bende birçok sorunu denemeyle çözüyorum kolay gelsin