kumho kl71

Başlatan av.mehmet, Mart 27, 2015, 08:24:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

av.mehmet

Aracýn üzerinde 15" jant var ve goodyear 195/80/15 wrangler var. Kumho kl71 takmayý düþünüyorum, tecrübesi olan varmý?
Bekle beni baþý dumanlý amanoslar

muhammedcelik1983

Arkadaþlar pek tavsiye etmiyorlar çabuk aþýndýðýný camurda iþ yapmadýðýný vs söylemislerdi bende sormuþtum birara þuan yokohoma geolander MT kullanan arkadaþlar var cok memnunlar bakmanizi tavsiye ederim 15 samurai janti bulursam alacaðým tek lastik..

av.mehmet

Onun ölçüleri nedir Muhammed?

av.mehmet

Yeni papuçlar takýlýyor

muhammedcelik1983

Güle güle kullanýn,kusura bakmayýn sorunuzu görmemiþim lastik hakkinda tecrubelerinizi bekliyoruz

av.mehmet

dener denemez düþüncelerimi yazýcam. fakat þeklen çok fiyakalý duruyor onu soylemeliyim ::)

av.mehmet

Harun

güle güle eskit Mehmet.

kocaali

Alıntı yapılan: av.mehmet -  Nisan 07, 2015, 04:54:00
.

ayný lastiði L200'de kullanýyorum.. balçýk çamurla hiç münasebetim olmadý lakin bugüne kadar girdiðim hiçbir yerde de býrakmadý... güle güle kullan hocam...
No mud, no fun...

av.mehmet

Teþekkür ederim arkadaþlar.
Bugün çevre yolunda biraz deneme yaptým. 110km den sonra eski lastiklerle duymadýðým bir uðultu duydum. Ama nihayetinde bu tarz bir lastikte beklenilecek bir þey. Kuru zeminde fren mesafesi eskiden farklý deðil. Arabanýn rot balans ayarý ihtiyacý var, o da yapýlýnca daha verimli olur kanaatindeyim.

Sarp

Bu arabaya nasýl nazar deðmiyor, insan gerçekten hayret ediyor. :))

Þahane görünüyor güle güle eskitin :))

av.mehmet

Mavi boncuk taktým yeþile ondan deðmiyor nazar :) Güzel düþüncelerin için teþekkür ederim Sarp :)