Nereye gitmeli?

Başlatan berkayonwheels, Mayıs 20, 2014, 08:59:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

berkayonwheels

a)Düzce taraflarý
b)Bolu
c)Sapanca
d)Ömerli
e)Aydos

:)
...and to hear the lamentation of their women

Harun

shadowturks

berkayonwheels

haftasonu

Ýstanbulda Nivasý olan ve gelebilecek herkesle bu yaka þart deðil diðer tarafta varsa bildiðiniz mekan oraya da gidebiliriz daðlarýna bahar geldi memleketimizin , bizim nivamýz var ne baharý yaþadýk ne kýrlarý ne ovalarý herkes tek tabanca geziyor..

shadowturks

berkayonwheels

Berkini düþündükçe uykum kaçýyor..Napalým haftasonu gerçekten biyerlere gidelim mi artýk?

shadowturks

giidek gardaþým gidek...
sen ömerli ,darlýk rotasýný yapmadýn herhald?
kamp yapalým ama 2 gün 1 gece olsun sabaha  kuþ sesleriyle uyanalým yapalým çayýda ohh.
þehir adamlarýda þehirlerini alýp baþlarýna çalsýnlar.. ;D (lan taþta biraz büyükmü oldu ne?)
girek arka mahalleden ormana debelenip çýkalým üst mahalleden ..(hele bu baya daþ oldu.)
iþimiz bu.. ;D

shadowturks

kocaali

No mud, no fun...

berkayonwheels

Alıntı yapılan: shadowturks -  Mayıs 21, 2014, 12:20:54
getirdinmi peynirimi?

Yeni kuzulardan mütevellit süt kýtlýðý dolayýsýyla peynir kýtlýðý var idi birdahaki sefere beraber giderik peynir yumurta bilimum yeþillik ot süt et vs depolar geliriz bu arada çok güzel hormonsuz çilek yetiþtiricisi buldum ona da sararýz

kocaali

Alıntı yapılan: berkayonwheels -  Mayıs 21, 2014, 10:03:31
Yeni kuzulardan mütevellit süt kýtlýðý dolayýsýyla peynir kýtlýðý var idi birdahaki sefere beraber giderik peynir yumurta bilimum yeþillik ot süt et vs depolar geliriz bu arada çok güzel hormonsuz çilek yetiþtiricisi buldum ona da sararýz

nerde bu saydýklarýn, Çanakkale mi?
No mud, no fun...

berkayonwheels

berkayonwheels

Cumartesi hanýmlarý da alýp mumkun oldugu kadar çok niva ile 1 gece darlýk tarafýnda kamp yapmayý planlýyoruz erkan abi (karga) klavuzlugunda çadýr kurduðumuz yerden israil sazanýna olta da atabileceðimiz ertesi sabah semaverde çay eþliðinde serme köy kahvaltýsý hesabý evde uyuyacaðýmýza 1 gece beraber geçirelim diyorum..Cts öðleden sonra kartalda toplanýp ömerliye doðru yürüyeceðiz..çadýr tertibat sahibi abilerimizi dürtüyorum buradan.. (arka mahalleden ormana dalacaz)

shadowturks

kamp yapamasakta pazar günü
berkay bey i yataktan zorla kaldýrýp
hasan bey ide dükkanýndan zorla alarak
klavuz karga olarak yürüttüm arkadaþlarý...

shadowturks

devam