NIVA KASASI VE NEM ÜZERÝNE UYARI

Başlatan ERCO, Eylül 15, 2009, 12:45:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

Yagmurlar baþladý kapýlarýn ve bagaj kapanýn altlarýndaký su talýye deliklerini acýk tutmaya dikat edelim yoksa kapýlarýmýz curuyecek.

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

thkuzuoglu69

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 15, 2009, 12:45:16
Yagmurlar baþladý kapýlarýn ve bagaj kapanýn altlarýndaký su talýye deliklerini acýk tutmaya dikat edelim yoksa kapýlarýmýz curuyecek.

Teþekkürler kaptan
...........

akademic

çok saðol erco .... araba akvaryuma döndü ondan sonra uyardýn kardeþim ya çöz bu iþi yada iki balýk al gel :)

dora

Mümkünse balýklar dað alasý olsun kýrmýzý kulaklý.Akademic sevgiler geçen hafta kýlarsivrisindeydim bol bol katran kokusu tenffüs ettým.
Niva 1041-firefly-Atlantis

ERCO

Ademi bulacam senin su giren yeribýr ara gönder arabayý bakalým
www.guvenlada.com

akademic

Dora senin þansýn çok yakýnýnda yüksek ve çok güzel daðlar olmasý.. bende bayram sonrasý son turlar için geleceðim akdaða.

seko

Ercan kontrol ettin mi bilmoyorum ama birde þuraya bak.

ön göðüsteki çeþitli boyutlarda delikler mevcut.
Bu delikler her yaðmurda göz yaþý döküyolar. ;D ;D
Baþýma geldide ordan biliyorum .....

emre_ozk

selamlar
benim araç ön kaput üstündeki kalorifer havalandýrma deliðinden içeriye su alýyor. þimdilik kaput üstüne takýlan plastiklerden takmayý düþünüyorum ama çözüm olurmu.. yada ön torpidoyu sökmekmi lazým.. bir niva çürüttüm bunuda çürütmek istemiyorum.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

ERCO

bence kalorifer davlunbazýný sok ve alt kýsýmlarýný iyice silikonla birde o davýmbazýn icinde dýcardan su girmesin diye bir bolme var onun saglam oldunu kontrol et
ayrýca izgaranýn ustune takacan plastikde su girmesini engeller
www.guvenlada.com

emre_ozk

Alıntı yapılan: ERCO -  Eylül 23, 2009, 11:13:46
bence kalorifer davlunbazýný sok ve alt kýsýmlarýný iyice silikonla birde o davýmbazýn icinde dýcardan su girmesin diye bir bolme var onun saglam oldunu kontrol et
ayrýca izgaranýn ustune takacan plastikde su girmesini engeller
ustam sorunu çözdüm. kalorifer musluðu bozulmuþ oradan veriyor suyu içeriye onun yüzünden lpgde bile sorun oluþtu. servise gittik biþe anlamadý sonunda arýzayý kendim buldum ve elektirikçi arkadaþa yaptýrdýk..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

diff-lock86

Alıntı yapılan: emre_ozk -  Eylül 27, 2009, 05:11:03
ustam sorunu çözdüm. kalorifer musluðu bozulmuþ oradan veriyor suyu içeriye onun yüzünden lpgde bile sorun oluþtu. servise gittik biþe anlamadý sonunda arýzayý kendim buldum ve elektirikçi arkadaþa yaptýrdýk..

Kiþi kendinin doktorudur  ;D ;D Her zaman ustaya býrakmamak lazým sorunlarý.
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

kaneruslu

Yeni model nivalarýn boyalarýnda kýsa sürede korozyon oluþuyor.Ercan ustanýn örnek verdiði koþullarý yapmanýz ve mümkün ise bütün sac bileþen yerlerini mumlamanýz tavsiye olunur.Bu sorun türkiye ye gelen nivalar dýþýnda avrupaya satýlan nivalardada ayný problemler yaþanýyor ve avrupadaki niva forumlarýnda kullanýcýlar tarafýndan belirtiliyor.

sekyad

teþekkürler usta tahminim benim tahliyeler açýk çünkü geçen çayda battýðýmda araç içine dolan su kendiliðine boþaldý yavaþ yavaþ.
MEHMET ÖRS-MANÝSA-NÝVA 2000

NivaTANK

Uyarýlar için teþekkür ederim bugün kapý ve bagaj kapaðýný kontrol ediceðim.
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

hakanisik

arkadaþlar, benim nivanýn paspas altýnda sanýrým sesi kesmeye yönelik keçe gibi bir makzeme var ve havalar nasýl olursa olsun sürekli nemli. acaba içeriden kaçak mý oluyor diye düþündüm ama motor suyunda hiç bir azalma yok. yaðmurlu havalarda aldýðý su hala kurumuyor olabilir mi? sizler nasý önlem aldýnýz? teþekkürler..
Niva'96-Corolla'09