Aldýðýmýz 2.El Niva'yý Hangi Artýlarý Ýçin Aldýk ?

Başlatan Uluztore, Haziran 30, 2015, 01:52:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Uluztore

Uzunca bir süredir yoktum, öncelikle herkese selamlar..

Merak ettiðim, aklýma takýlan bir soru var.. Birkaç gündür bunun üstüne düþünüyorum. 2.el Niva alýrken birçok araca bakýyoruz ama içlerinden bir tanesi "beni almalýsýn" diyor ve onu alýyoruz. Bu aracý alýrken size karar verdirten özellikler neler oldu bugüne kadar ? Motoru mu, kasasý mý, aksesuarlarý mý, geçmiþi mi ya da daha farklý birþey mi ?

2 hafta önce Dursun Usta'yý ziyaret ettim, ilk kez forumdan biriyle yüz yüze tanýþma fýrsatýmýz oldu. Saðolsun çok yakýn davrandý :) (eðer okuyorsa tekrar selamlar, teþekkürler) Baktýðýmýz aracýn sýkýntýlarý vardý, fakat bana "beni almalýsýn" diyen araç bu oldu :) Sebebiyse sadece plakasý :) Plakayý þu anda paylaþmayacaðým, araç sahibi de buralardaysa pazarlýkta zorlanmayalým sonra :)

Ve iþte yine o soru, duygular mý mantýk mý :)

babaluga

Cebindeki paraya bakar, zar zor alabildiðin bir araçsa çok düþünürsün mantýðýn ön plandadýr, 2. veya 3. araç olarak alacaksan ve de zevkine, oyuncak gibi oynayacaðýn bir araçsa duygularýn aðýr basar..

atinco

Ben temiz olmasýna baktým. Açarsa,  modeli yüksek, km az, döþemelerinde acayip kýlýflar var mý, saðýnda solunda süs var mý, sade mi, yalýn mý, camýnda film var mý, hoparlörleri nasýl, sticker yapýþtýrýlmýþ mý, ne yapýþtýrýlmýþ,vs. Sahibinin mesleðini, yaþýný öðrendim... bunlar aracýn geçmiþte neye maruz kaldýðý konusunda bilgi verebilir.