nivaya koltuk yardým

Başlatan narkoz44, Mart 22, 2015, 06:50:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

narkoz44

herkese meraba arkadaþlar
95 nivamýn ön koltuklarý oldukça yýprandý
görünen benden önceki sahipleri birkaç kez tamir ettirmiþ zira mekanizmalarda kaynak izleri var
çýkma temiz öne yatarlý bir çift koltuk da bulamadým
acaba arkadaþlardan nivasýna daha önce spor koltuk uygulayan varmý öne yatarý nasýl olur bilemedim
fikrinize ihtiyacým var, elinde uygun koltuk olan varsa o da olur :)
nette þu linkteki koltuklar nasýl acaba memnun kalýnýr mý
   http://www.hepsiburada.com/liste/z-tech-euro-siyah-deri-spor-koltuk-takimi-12464/productDetails.aspx?productId=otelf12464&categoryId=20006752

atinco

Zevk meselesi elbette, fakat bence bu tür koltuklar Niva'ya veya diðer arazi araçlarýna yakýþmýyor. Bundan baþka, bir yerlerde okumuþtum Peugeot (106 ya da 206 emin deðilim) ve tek kapý Opel Corsa koltuðu uyuyordu.

narkoz44

bulamadým ki hocam  :(
koltuk çok kötü oldu onada tekrar masraf etmek istemiyorum

atinco

Hocam forumda koltukla ilgili bir baþlýk hatýrlýyorum, incelemenizi tavsiye ederim.

unlztrk

Alıntı yapılan: atinco -  Mart 23, 2015, 12:02:23
Zevk meselesi elbette, fakat bence bu tür koltuklar Niva'ya veya diðer arazi araçlarýna yakýþmýyor. Bundan baþka, bir yerlerde okumuþtum Peugeot (106 ya da 206 emin deðilim) ve tek kapý Opel Corsa koltuðu uyuyordu.
Kesinlikle katýlýyorum. Ayrýca 206 nýn koltuðu uyuyor diye hatýrlýyorum bende okumuþtum.

narkoz44

forumu defaatle okudum ama yok yani öne katlanabilen bi koltuk bulamadým arkadaþlar
1-2 tane eski ve hasarlý buldum onlarla da uðraþýlmazdý
0 koltuðun çiftine 1000 lira dediler ona da yanaþamadým
ilanda ki spor koltuðu sipariþ ettim gelsin bakalým nasýl olacak
takabilirsek fotoyu koyacam inþallah

muratgüney

slm koltuk konusunda geliþmeleri paylaþabilirmisniz saygýlar
HAYAT BÝR GÜNDÜR ODA BU GÜNDÜR :)

tevfik

Alıntı yapılan: narkoz44 -  Mart 27, 2015, 02:58:26
forumu defaatle okudum ama yok yani öne katlanabilen bi koltuk bulamadým arkadaþlar
1-2 tane eski ve hasarlý buldum onlarla da uðraþýlmazdý
0 koltuðun çiftine 1000 lira dediler ona da yanaþamadým
ilanda ki spor koltuðu sipariþ ettim gelsin bakalým nasýl olacak
takabilirsek fotoyu koyacam inþallah

Valla bende çözemedim koltuk meselesini Z tech görüntü olarak beni pek rahatsýz etmiyor ancan konfor olarak nasýldýr pek bilemedim daha önce kullananda görmedim uygulamadan sonra  montaj ve konfor tecrübelerinizi merekla bekliyorum

Harun

atinco

narkoz44

selamun aleyküm arkadaþlar
koltuklarý taktýk müsait olunca fotoðraflarýný da yükleyecem

ilk izlenim olarak görüntü gayet iyi oldu arka koltuklara da uygun bi kýlýf uydurduk mu tamamlanacak
ancak normal koltuklar kadar rahat deðil nispeten sert
öne katlanma kolay ve arka koltuklara geçiþ oldukça rahat
oturma ve yanlardan kavrama iyi ama gürbüz biri olarak biraz daha kilo alýrsam sýkýntý olabilir
kumaþ deðil suni derimsi bir malzeme görüntü gayet iyi ama daha çabuk deforme olur diye düþünüyorum
orjinal koltukdan seviyesi düþük oldu altýna 3*4 profil koyduk hem yükseltti hemde montajý daha kolay oldu

kaner ustaya danýþmýþtým kendisi orjinal önermiþti hakllýymýþ ama bu koltuklar satan sitenin verdiði indirim kuponu, kredi kart puaný ile yarý fiyata geldi   imkan varsa orjinal derim.

muratgüney

narkoz saol ilgine bende karar aþamasýndaydým iyi günlerde kullan
HAYAT BÝR GÜNDÜR ODA BU GÜNDÜR :)

narkoz44

meraba arkadaþlar düldülün fotoðraflarý :D