Ýzolasyon çalýþmalarým

Başlatan fatih61, Kasım 02, 2014, 04:29:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

fatih61

fatih61

hasandivriði

merhabalar. kolay gelsin Fatih  bey ,  ayný iþlemi ilkbaharda bende yaptým ,ses ve ýsý yalýtýmýna oldukça faydasý oldu  özellikle de þanzýmanýn olduðu yerden gelen sýcaðý kesti

fatih61

teþekkürler evet aracýmý aldðýmda dediðiniz gibi þanzýman tarafýndan ayaklarýma sýcak geliyordu hem ýsý hem ses yönünden büyük fark oldu.

fatih61

atinco

Fatih61 bu senin ön kapýdaki hoparlörlü cep hangi aracýn biliyor musun? Bir bilen var mý arkadaþlar?

fatih61

Aracýmý toplayalý nerdeyse bir ay oldu fotoðraflarý paylaþmak þimdi nasip oldu, tabi bu arada yaðmur suyu geçiren ön cam fitilini de deðiþtirdim hazýr döþeme sökülmüþken kalorifer peteðini de deðiþtirdim.
Niva kullananlara nacizane tavsiyem ön cam fitilini kontrol edin fitilin alt her iki köþesinde fabrikanýn koyduðu delik var neden koymuþ bilemiyorum oradan yaðmur suyu giriyor, torpidonun arkasýndan döþemenin altýna giriyor yine fabrikanýn koyduðu keçe suyu çekti mi döþemenin altýnda kurumak bilmiyor.

fatih61

merhaba atinco bu cepleri ben alýp taktým tofaþ ýn kapý cepleri tanesi 10 tl yerine de cuk diye oluyor :D

atinco

Çok sað ol Fatih61, tanýdýk geliyordu zaten :)

fatih61

ugur16

Çok temiz bir çalýþma olmuþ Fatih.Tebrik ederim.Ýyi günlerde kazasýz belasýz keyfini sür inþallah.
Dað+deniz+niva+özgürlük = HUZUR

Harun

Alıntı yapılan: fatih61 -  Kasım 02, 2014, 06:06:03
fotoðraf yüklemek tam bir eziyet.

Photobucket tarzý programlar kullanýlmasýný tavsiye ederim,
sizin yaptýðýnýz þekli ile yükleme hem size eziyet hem de forum sayfalarýný aðýrlaþtýrýr.

bu arada elinize saðlýk,güzel olmuþ araç...

NÝVACI

Nasýl dile getirilir bilemem ama
Niva sevgisi diyebiliriz diye düþünüyorum.
Aykýrý yaþamayý kýþkýrtan bu araba adama bir çok iþi zevkle yaptýrýr.
Ellerine saðlýk çok güzel olmuþ
dýþarda yaptýrsaydýn bu kadar içine sinmezdi
ne dersin.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

fatih61

Ýyi dilekleriniz için hepinize teþekkür ederim. evimin önü müsait vakit buldukça aracýma birþeyler yapmaktan zevk alýyorum.
içinde kullandýðým polimetal antipas boyayla altýný da komple boyadým yakýnda o fotoðraflarý da paylaþacaðým.

Uluztore