YAYLA GEZÝLERÝ-1

Başlatan rima61, Aralık 04, 2013, 12:00:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rima61

15 ARALIK 2013 tarihinde YAYLA GEZÝLERÝNE baþlayalým diyoruz...
Tüm NÝVA ya gönül vermiþ dostlarýmýz davetlidir...
TRABZON dan HÜRKAL AKINCI...
CEP: 535 555 96 80

Harun

Alıntı yapılan: rima61 -  Aralık 04, 2013, 12:00:11
15 ARALIK 2013 tarihinde YAYLA GEZÝLERÝNE baþlayalým diyoruz...
Tüm NÝVA ya gönül vermiþ dostlarýmýz davetlidir...
TRABZON dan HÜRKAL AKINCI...
CEP: 535 555 96 80

Haydi kolay gele,
Cennet sizin oralar resmen...
görselleri sabýrsýzlýkla bekliyoruz.

rima61

doga harikasýdýr TRABZON um ve KARADENÝZ im...
nasip olursa tanýþma amaçlý niva dostlarýyla küçük bir gezi yapmayý düþünüyoruz.
sadece niva ile sýnýrlý deðil...resimleri baþlacaðýz....

FatihSalt

Bir sorun olmaz ise kayabaþý yaylasýna doðru zorlayacaðýz. Yanlýz Çarþamba ve Perþembe günleri Sibirya dan soðuk hava dalgasý geliyo ama hadi hayýrlýsý... :)

rima61

Desene yine depolar dolacak fatih...
Bana sponsor lazim  ;D ;D ;D

FatihSalt

Yapacak birþey yok zaten zam geldi.. hepimize sopnsor lazým ama bulamasak da gidilecek dediysek gidilecek. Sonuç da Trabzonlunun aðzýndan laf bir kere çýkar.

rima61

Katýlým az gibi trabzon da nivaci yok gibi

Harun

akýn61

28 aralýk 4 ocak tarihleri arasý Trabzondayým kýsmetse... gezi olursa katýlmak isterim 4*2 l200 ama ruhu var nede olsa L200 gelirim peþinizden... :)
Bize her yer TrabzoN

kocaali

Alıntı yapılan: akýn61 -  Aralık 24, 2013, 10:59:56
28 aralýk 4 ocak tarihleri arasý Trabzondayým kýsmetse... gezi olursa katýlmak isterim 4*2 l200 ama ruhu var nede olsa L200 gelirim peþinizden... :)

hafif eðimli az çamurlu bir rampada asfalt lastikli 4x2 L200'ün nasýl debelendiðini gördüðümde 4 çekerin farkýný daha iyi anlamýþtým... umarým benzer bir vaziyete düþmezsin hocam, zira tehlikeli olabiliyor....
No mud, no fun...

akýn61

onu tabiki biliyorum Mehmet, ama 2 tane kum çuvalý formülü genelde iþe yaramýþtýr.... en kötü bi toros bulup çektiririz:) ufaklýðý öp benim için , saygýlar....
Bize her yer TrabzoN

kocaali

Alıntı yapılan: akýn61 -  Aralık 24, 2013, 12:31:06
onu tabiki biliyorum Mehmet, ama 2 tane kum çuvalý formülü genelde iþe yaramýþtýr.... en kötü bi toros bulup çektiririz:) ufaklýðý öp benim için , saygýlar....

:) kum çuvalý iþe yarýyor evet :)

ben o manzarayý gördüðümde çok tedirgin olmuþtum yoldan aþaðý kaçýracak diye, adam gaz verdikçe arabanýn arkasý geziyordu saða sola, muhtemelen tecrübesizdi... kazasýz belasýz keyifli bir tatil diliyorum :)
No mud, no fun...