Mitsubishi Pajero vs Lada Niva

Başlatan NivaTANK, Şubat 09, 2012, 09:00:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NivaTANK

Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

NivaTANK

Alıntı yapılan: Nejat -  Şubat 09, 2012, 09:05:06
uygun olmayan lastikler: pilotaj hatasý

pilotaj hatasý diyorum çünkü 4 land benzeri bir zeminde benzeri bir lastik ile saplandýlar
çabaladýkça battýlar, ben zemini kontrol edip rampa yukarý uzun bir yoldan düzlüðe döndüm.
benimle birlikte bir patrol ve donanýmlý bir kamyonette çýkmýþtý. ormaný gübrelerken arkamdan kurtulup gelen
bir land her nasýlsa düz yoldan çýkýp yamaca düþmüþ. telsiz konuþmalarýný duyuyorum.

raký sofrasýnýda kurmuþlar; patrol ve diðer araç biz gelemeyiz arkada pajero var diyorlar !!!
bir daha davet yada haber almadým.  ve  otu boku ayýrt etmek gerek bir daha öðrendim.

dedim ya video'daki terslik pilotaj hatasýdýr.

Lastik türleri iki aracýnda aynýda, Pajero sahibi olmanýz bana otu boku ayýrt etmek gerekli diye mesaj vermeniz için yeterli bir sebep deðildir. Niva TR'de olmamýn bir nedeni saygý ve sevgi çerçevesinde insanlarýn bir arada olmasýdýr. Aracýnýz ve anýlarýnýz size güzeldir fakat hertürlü sizin aracýnýzla denerim çok eminseniz böyle konuþmalarla birþey ispat etmeniz mümkün deðil, buyrun hodri meydan ÇAMURDA benim 94 Lada Niva 1.6 Carb. ile test edin aracýnýzý ve videoya alýcaðýz.
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

Nejat

savaþ sonrasý sýnýrlar çizilirken bir adamýn arazisinin polanya'da mý yoksa rusya'da mý olduðuna bir türlü karar verilememiþ
mühendisler vs ölçmüþler biçmiþler masada dahil polanya'da olduðuna karar verilip sýnýr çizilmiþ.

karar çiftçiye haber verildiðinde adam polanyada olduðuna çok sevindiðini
çünkü rusya'da kýþlarýn çok sert geçtiðini söylemiþ.

mehmet22

Alıntı yapılan: Nejat -  Şubat 10, 2012, 12:07:23
savaþ sonrasý sýnýrlar çizilirken bir adamýn arazisinin polanya'da mý yoksa rusya'da mý olduðuna bir türlü karar verilememiþ
mühendisler vs ölçmüþler biçmiþler masada dahil polanya'da olduðuna karar verilip sýnýr çizilmiþ.

:D :D :D :D kac santimle polanyalý soguktan kurtulmuþ acep ..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

emre_ozk

Alıntı yapılan: Nejat -  Şubat 10, 2012, 12:07:23

Abi senin aracýn çok güzel.
Pajerolarýn 93 ve üstü kasalarýný çok seviyorum parça sorunu olmasa alacaðým araçlardan birisi.
Birde yakýt derdi var.  :)
Emre özkaradeniz
Ýzmit