KARAVANCILARIN SAPANCA BULUÞMASI

Başlatan taiga, Şubat 05, 2008, 06:51:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

taiga

taiga

Delmece etkinliðinin ertelendiðini düþünerek rotayý karavancýlarýn buluþmasýna çevirdim...
Sabah 10:30 gibi Tem-mcdonalds da toplanýlacak sanýyorum...
Gece büyük ihtimalle kalmadan dönerim...
Sucuk partisine Ýzmit Adapazarýndan gelecek arkadaþlar varsa görüþelim...
Anakamp tan Özdal beylerde gelecekmiþ...
Kafa adamlardýr bu Anakamp tayfasý...

Fatih Yazýcý

bu hafta delmece yapmayacaksak benim þirkette çalýþmam gerekebilir. madem gezmiyoruz krediyi boþa kullanmayalým. ama bu kamp aklýmda. eðer müsait olursam gelmeyi düþünüyorum. zaten benim evede çok yakýn.
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

dogan54

Bugün karavancýlar kampýna gittik.Erkan bey,Fatih ve ben.
Kar yaðmasa daha büyük katýlým olurdu sanýrým,yine de epey karavan ve araba vardý.
Ýyi organize olmuþlar,sucuk ekmek ve çay boldu..Ateþ baþý sohbetler edildi.Karavansýz geleceklerin gece kalabileceði sýcacýk karavanlar vardý..Tuvalet haline getirilmiþ karavanlarý bile ýsýtmýþlar..Gece de etkinlikler varmýþ ama biz döndük.
Netice olarak,güzel bir etkinlik olacaðý belli..gitmek isteyipte gidemeyenler üzülsün..
4x4 baska,
NiVA baska..

ophtha

gerçekten güzel etkinlikmiþ.bence kar olmasý ayrýca degiþik bir hava katmýþ ortama. Özellikle sakaryadan vosvos kaplumbaðlarýn gelmesi ve kornalarla bizi selamlayýp kamp alanýnda tur atmasý eylenceliydi. Taiganýn bu etkinliði bize duyurmasý çok hoþ oldu hepinize teþekkürler.

Fatih Yazýcý

izmit grubu olarak karavancýlarýmýz 3 araçlýk off-road ekibimizle destekledik...

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

taiga

Yevgeni

Yevgeni

Karavancýlar iþi çözmüþ, biz de ateþ baþýnda kuru kuru yemek yiyiyoruz..

taiga

Yevgeni hocam,

Davetiyede yazýyor dikkat ettiysen...
Saat 20:00 de sürpriz (gerçi davetiyede süpriz yazar) (!) sanatçýlarýn katýlýmýyla gerçekleþecek karavancýlar gecesi...
Yusuf abiden de artýk böyle sürpriz sanatçýlar beklesek mi acaba... ;D

yusuf

taiga, bardaklara dikkat. Çayla olmaz bu iþler.

Fatih Yazýcý

bu karavancýlarýn akþam yemeði resimlerini bizden orada olan birisimi çekti? biz gündüz destek amaçlý 3 araç gittik ama baþka kimsenin gelmediðini görünce akþam eðlencesine kalmayýp geri döndük...

seko

Yemek bumuymuþ haldun abi.
valla ne diyim keþke katýlsaymýþým o yemeðe ;D ;D ;D

seko