KÜÇÜK DÝZÜSTÜ PC

Başlatan Yevgeni, Ocak 17, 2008, 03:59:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

burakbudak

Birde uydu baðlantýsý için royaltek 2300 cihazý almanýz gerekiyor.

Yevgeni

MapSource'da (ya da nRoute'da) TR haritasý için þifre isteyecektir (eðer TR haritasý ihtiva ediyorsa).
Olmadý default üzerinde bulunan dünya haritasý da iþ yapar. Yine de TR haritasý için bir eklenti bulursun internet aleminde..

kocaali

harita konusu sýkýntý yaratabilir.. 

kusura bakmayýn uzun uzun soruyorum ama nihai kararýmý vermeden önce net anlamaya ihtiyacým var..

içinde detaylý TR ve topografik harita bulunan aþaðýdaki cihazdan alsam bu da gerektiðinde laptopa baðlanabilir sanýyorum ve de elde de kullanýlabilir.. daha maliyetli ama daha pratik ve esneklik saðlayan çözüm de bu oluyor di mi?? bir de nokta kaydý kapasitesi sýkýntý yaratabilir mi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/garmin-etrex-legend-hcx-el-tipi-gps-navcity-81il-sokak-detay-haritasi-topografya-haritasi-2gb-sd-card-a-yuklu/ProductDetails.aspx?productId=sporgar62900&categoryId=1303494
No mud, no fun...

burakbudak

Bu cihazýn hemen hemen aynýsýný Tarýk ( colins ) kullanýyor. Yusuf abinin tavsiyesi ile aldý. Yani bu cihazý alýrsanýz eðer yanýnda da Yavuz abini bahsetiði proðramlarýn olduðu cd veriliyorsa süper olur. Yanlýz fiyatý bana biraz pahalýya geldi. Garmin Etrex'in çeþitli modelleri var. hangi modelini alýrsanýz alýn iþinizi görür. bir çok sitede 250 tl yada 300 tl civarýnda fiyatlý olanlarýda var onlarada bakýn derim.

dogan54

Alıntı yapılan: kocaali -  Şubat 09, 2011, 05:05:46
içinde detaylý TR ve topografik harita bulunan aþaðýdaki cihazdan alsam bu da gerektiðinde laptopa baðlanabilir sanýyorum ve de elde de kullanýlabilir.. daha maliyetli ama daha pratik ve esneklik saðlayan çözüm de bu oluyor di mi?? bir de nokta kaydý kapasitesi sýkýntý yaratabilir mi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/garmin-etrex-legend-hcx-el-tipi-gps-navcity-81il-sokak-detay-haritasi-topografya-haritasi-2gb-sd-card-a-yuklu/ProductDetails.aspx?productId=sporgar62900&categoryId=1303494

Bu cihaz garmin oregon 300 ün yanýnda oyuncak gibi kalýr..
4x4 baska,
NiVA baska..

kocaali

oregon 300'ü þu anda bulmak biraz sýkýntý, oregon 550 var ama fiyat 1300 lira civarý..

içinde haritalarýyla makul fiyata sýfýr veya ikinci el oregon 300 bulsam tam süper olacak ama denk gelmedim henüz..
No mud, no fun...