Bayramda Neler Yapabiliriz?

Başlatan ophtha, Aralık 07, 2007, 11:16:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Iþýk o görselleri info@nivatr.com adresine de göndersene peyderpey..

leondede

Yavuz elde ne varsa gönderdim...umarým ulaþýr...

yüksek çözünürlükte degil fotolar zaten...
NÝVA - 96

Yevgeni

Þimdi gördüm, bunlar yeterli çözünürlük, vs anlamýnda..

ufo

Alıntı yapılan: ophtha -  Aralık 15, 2007, 06:51:11
  Daha ilerleyemiyorduk ki dogan abinin özel buz kýrýcý lastik zincirleri imdadýmýza yetiþti ve yola devam ettik.

merak ettim, nasýl birþey bu?
var mý resimleri?
Gökhan (1966)
Ataþehir-Ýstanbul
2000 / 1.7i

Fatih Yazýcý

SÜPER BÝR GEZÝ OLMUÞ... BENZERÝNÝ BEN HAFTA SONU BOLU-MUDURNU CÝVARLARINDA OLDUÐUM ÝÇÝN SÜLÜKLÜGÖL VE KEREMALÝ YAYLASINDA YAPTIM. YAZUZ ABÝ ALLAH RAZI OLSUN SENDEN ÝYÝ ARABA VERMÝÞSÝN BANA. HAKKINI VERDÝ GERÇEKTEN. TE BAÞINA DAÐLARDA KARLARDA CÝRÝT ATTIM BENÝ YOLDA KOYMADI. BÝRAZDA ZORLADIM YANÝ.... SADECE ASFALTTA DEFRANSÝYEL VEYA ÞAFTTAN DOLAYI BÝR UÐULTU VAR. O KADAR. ARAZÝDE BANA YETERDE ARTAR BÝLE... HAFTA SONU DÖNDÜM ARTIK ÝZMÝTE. BENDE KATILMAK ÝSTERÝM GEZÝLERÝNÝZE. ÞANSSIZLIÐIMA BU HAFTA ÝYÝ BÝR GEZÝ OLMUÞ. HAYIRLISI BUNDAN SONRASINA. HAAA BU ARADA ARACIN PLAKASI DEÐÝÞTÝ. YENÝ NÝVA ÝZMÝTLÝ ARTIK. 41 AF 843. HABERÝNÝZ OLSUN...
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

yusuf

Alıntı yapılan: ophtha -  Aralık 07, 2007, 11:16:27
   Arkadaþlar  Þu delmeceyi yapamadýk hakkýyla. Bir Faaliyet planlasak mý ?  Her hangi baþka bir yerde olabilir lakin.

BU BAYRAM YAPALIM !

Yevgeni

Fatih, senin keçinin sorun çýkarmamasýna sevindim.

Bahsettiðin uðultu lastikler yüzünden, yani sesi OK144'ler yapýyor (asfaltta).

Lastikler dýþýnda dikkatli dinlediðinde (Wrangler ATR'leri taktýðýnda lastik sesi kesilir, daha iyi duyarsýn) bir rotasyon uðultusu var, ama Niva gibi bir alette anormal gelmediði için çok önemsemedimdi. Þaft olabilir, ayarý (balansý) sorunsuz demiþlerdi ama baktýr istersen.

Bu arada Keremali Yaylasý dedem ve anneannemin oralar. Uygun bir zamanlamada oralara çýkmak isterim..

ophtha

yusuf

bizde, ben, range rover/serkan, land crusier /recep  ve ömer abi var þimdilik.

Yevgeni

yusuf

Yevgeni

Ben Perþembe ve Cuma ziyaret, vs halindeyim. Cumartesi itibariyle rahata ererim diye umuyorum. Bu minvalde zamanlamaya uyabilirsem birinizin co-pilotu, ortamýn fotoðrafçýsý, halatçýsý, vs olarak gelirim.

Yarýn ya da Cuma gazlarsanýz fotograf iþini ihmal etmeyin, sýký giyinin, üþümeyin..

yusuf

range roverin Ömerli gezisi sonrasý oluþan sorunlarýnýn bitmesini bekliyoruz
þimdilik.

Cumartesi - pazar olursa katýlýrmýsýnýz ?

Yevgeni

ophtha

ben de gelirim aksilik olmazsa
   ufo simdi gordum bu buz kirici zincir diye gecen sey aslinda normal zincir. Ama tekerlek onune gelen yerde daha disli ilave katmanlari var. Ezilmemis karda cok ise yariyor dogrusu biz ilk kez denedik ve cok memnun kaldik. Yakin cekim fotolari yok sanirsam.