YURT DIÞINDAN GPS

Başlatan MCC, Mart 17, 2007, 10:19:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

MCC

taýwan a giden arkadaþým bugün sabah aradý, gps ler orada 400 usd imiþ, ingilizce olanýný da bulamamýþ, çince bunlarýn hepsi yahu diyor, 40 usd olmasýn dedim bir daha hesapladý, 400 usd ye yakýn rakam, bizde de ayný fiyat deðilmi aþaðý yukarý  ???
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

taiga

Alıntı yapılan: MCC -  Mart 17, 2007, 10:19:58
taýwan a giden arkadaþým bugün sabah aradý, gps ler orada 400 usd imiþ, ingilizce olanýný da bulamamýþ, çince bunlarýn hepsi yahu diyor, 40 usd olmasýn dedim bir daha hesapladý, 400 usd ye yakýn rakam, bizde de ayný fiyat deðilmi aþaðý yukarý  ???

Hocam,

Hangi modelleri 400 $?

Atýyorum Magellan XL modeli 400$ ise bence iyi fiyat.

Artý içinde mutlaka language choice vardýr ve default ta çinçedir. Mutlaka dili ingilizceye çevriliyordur diye düþünüyorum.

Arkadaþýnýz biraz daha ayrýntý verirse bence iyi olur.

yusuf

bence teknolojinin gerisinde kalmamak için biraz daha fazla verip son çýkan ürünlerden birini almakta yarar var. Örneðin alacaðýnýz cihaz POI destekli mi ? Bu çok önemli artýk.

taiga

Bugün Dubai de olan bir tanýdýðýma Magellan XL fiyatý öðrenmesini rica ettim.

Zaten XL fiyatýný bilirsek diðerlerinin fiyatýný da az çok kýyaslayabiliriz.

Makul bir fiyat çýkarsa karþýma Magellan XL yada Garmin 60Csx almayý düþünüyorum .

cihanhorasan

Bak bu uzak doðu iþi hiç aklýma gelmemiþti.Benim bacanaðým sürekli gidip geliyor.Onada bi baktýrýyým.Ama bunlar türkçeye neden çevrilmiyor.Bi türkçe için dünyanýn parasýnýmý vereceðiz.Ulan þu yabancýlara ülkemizi adamdan saydýramadýkya aþk olsun bize.
Yolun bittiði yerde Niva baþlar.

KONYA

Tolga

Türkiye haritasý maliyetinide katmak lazým hesaba.
Tolga

avcý

bence türkiye den almak daha mantýklý.
dubai,güney kore ve taylanta ben gittim ve bu tip ürünlerin fiyatlarýný araþtýrdým.
birincisi garanti problemi var,
ikincisi türkçe menü yüklemek ekstra maliyet,
üçüncüsü ucuz olanlar genelde bir veya daha eski model.
bununla beraber ne alacaðýnýzý tam olarak biliyor ve onu araþtýrýyorsanýz 1. ve 2. seçenekleri göz ardý ederseniz daha ucuza bulabilirsiniz.
ancak çin  konusunda ayný þeyleri söyleyemeyeceðim.
çünkü bu ülke gerçekten ucuz.nerede arayacaðýnýzý bilirseniz.tayvaný hiç bilmiyorum ama çin le benzer olduðunu düþünüyorum
sonuç olarak bu tür ürünler teknik destek isteyen veya gerek duyulabilecek ürünler.
türkiye ilk tercih olmalý.
selamlar.

levent kurt