ÝSOFF 5. YARIÞ

Başlatan yusuf, Ağustos 21, 2009, 09:32:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

babacandar

Yaðmurun durumuna göre yarýþlarý iptal edebilirler belki..
Etmezlerse oralardayýz görünüyor þimdilik..

yusuf

20:00 Isoff sitesinde iptal gibi bir durum yok.

Büyüklerimize kalýrsa evden bile çýkmamamýz lazým.

Artýk sabahki hava durumuna baðlý olacak bu iþ.

yusuf

Yarýþ ve yaðýþla ilgili Türkçe meali ne bunun Nejat ?

yusuf

Tamam "büyüklerimiz " bu iþi bizden daha dogru bilen meteoroloji uzmanlarý anlamýnda. Bilgi ve deneyim olarak bizden daha iyi (büyük) olanlar yani.

Valla baþka bir niyetim yok. Ekip baþý olarak karar vermek durumundayým

"yoðun yaðýþ güneþin yokluðudur " deyip ekibi toplayýp, oraya gidip sýrlsýklam olup, dönebilirsek geri mi dönelim yani ?

colins

Eðer programda bir deðiþiklik olursa gitme durumu gibi telefonla bilgi alabilirsem sevinirim.

Tolga

SMS grubumuz olsa bunun gibi durumlarda haberleþmek için, bazý motor sitelerinde var gezi vs. haberlerini SMS ile gönderiyorlar...
Tolga

Yevgeni

Telefon var direkt, o da pratik..

Tolga

herkezi tek tek arayacaðýna... ama nasýlda çok kalabalýk deðiliz sende haklýsýn.
Tolga

reis28

yarýþlar hakýnda son durum nedir anadolu yakasýnda baya saglam yagýþ varmýþ avrupa sakin bugün
DURSUN USTA 05364629668

Tolga

Bütün gün çiseledi geçti 1-2 kere. Ben gezme yollu gideceðim ailecek. Oralarda olursak konuþuruz cepten...
Tolga

babacandar

Aðalar yakýn bir arkadaþýn annesi vefat etti ... oraya gidiyoruz.. inþallah yaðmur izin verirde kaldýrýrýz cenazeyi...

diff-lock86

fotolarý bekliyoruz tez zamanda
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

reis28

anlaþýlan bizim ekipten kimse gitmedi yarýþlara
DURSUN USTA 05364629668

Tolga

olurmu abi senin temsilcin ordaydý, PAS 11 :)

Tolga

Tolga

Havanýn güzel oluþu aslýnda yaðmurun olmayýþýdýr deyip yollandýk ama biz gidene kadar ilk etap hýzýný almýþtý...

benim ufaklýk. arkadan haldur huldur geçiyorlar biraz týrstý :)

servis alaný, koþuþturma...

parkurun en light yerinden girip çýktýk Freelander abi ile,

görevliler, ya birine benzettiler, ya girdim diye kýzdýlar :) beni görünce bu kadar sevinç gösterisi yapacaklarýný sanmýyorum.

öteki seyirci noktalarý bulamadým ama bizim aracýnda ayaðý topraða deymiþ oldu, baya dik ve kaygan bir rampadan çýkýp 1-2 km orman içinde gittim ama bulamadým. ama bu iniþ kontrol sistemi denen þey iyibir þeymiþ dönerken rampa aþaðý iþe yaradý açýkcasý.

buraya kadar gelmiþken Þile'ye gidelim dedik, sanýrm magazin startý dedikleri start noktasý otelin önü.

Bence karadeniz kýþýn baþka güzel.

Bu sefer karadenize karþý daha mesafeliyim fakýndaysanýz, yüzme bilen freelanderolmayalým diye :)

iphone GPS, öncekiyarýþlarýn start noktasý Þile klas otel önündeymiþiz.
Tolga