10. ÝSOFF OFFROAD OYUNLARI 23-24-25 EKÝM 2009 - KARTALTEPE

Başlatan taiga, Ağustos 06, 2009, 10:58:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mudanyalý

Alıntı yapılan: ERCO -  Ekim 08, 2009, 11:55:49
sevgili abiler ve kardeþler bizim program hazýr ve tarýhý belli oldu bu saatden sonra program degiþdirmek bana göre zor, sapanca dedik kursamýzda kaldý daha inmedi aþaya birde þimdi bunu degiþdirirsek hepten dagýlýrýz toarlanamayýz ama ilerleyen aylarda ortak bir hamle yapýlabilir tabiki þimdilik bu rotaya katýlmak isteyenleri aramýzda gormekden cok mutlu olacaz katýlmak isteyen herkezi bekliyoruz

katýlým listesi
1. Akademic (Ademi) (4 kiþi+1 Bebek)
2. MCC (Çaðatay) (2 kiþi + 1 taze delikanlý)
3. erco (Ercan) 4 kiþi
4. serdar tan 3 kiþi
5. emre 2 kiþi
6. Vosdost ( Ahmet ve Saz Ekibi )
7. Erdal Hayat & Kerem Yaman (3 kiþi)
8.Nivacý. Burhan/M.S. 2 kiþi
9.FREELÝFER ( Burak ) 1 kiþi

herþey gönlünüzce olsun,muhabbetle gidin,muhabbetle dönün sevgili Ýzmir..
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

taiga

Sekonun dediði gibi Tekirdað bana da uymuyor...

17 ekimde Bursadan bir camper cý arkadaþýn önerisiyle Adapazarý Poyrazlar gölünde karavancýlarýn etkinliðinde olacaðým...

Aslýnda Uþak-Banaz ý planlýyordum ama 2 hafta üstüste gitme durumu çýkýnca yakýn rota daha az yorucu olur diye Adapazarýný seçtik...(Ercan hocam sizlere keyifli bir kamp dilerim)

Eðer 23 ekimde Ýzmir tayfasý Nivacý abimizin dediði gibi Kazdaðlarý çýkarmasý planlýyorsa, ona da mutlaka gelirim... (Haftasonu nöbetleri ayarlandý çünkü)

Sonuçta 23 ekim için Tekirdað gibi ters yönlerin dýþýnda her giriþim bana uyuyor...

akademic

Sapanca geleneksel hale gelmiþti bizde bir yýlönceden ciiden orda olmayý dostlarla olmanýn hayalini kurup duruyorduk ciddi bir hayal kýrýklýðý oldu.. Uþak - Banaz olayý þimdilik gazýmýzý alýr kazdaðlarýnda birlikte oluruz. Erconun dediði doðru bir araya gelmek rota belirlemek ve onu uygulamak cidden zor  sebeple Burhan amca baþka bir sefere dediðin katýlýmý yaparýz inþallah..

taiga

http://isoff.org.tr/content.asp?ctID=45&RecID=572

Açýklamalar, yol tarifleri eklenmiþ...
Yusuf abinin dediði gibi baya sapa yerde...

MCC

Bence de hazýr toparlanmýþken deðiþikliðe gitmeyelim, ben oðluma da söyledim sorup duruyor kaç gün kaldý diye, ilk uzak mesafe gezisi olacak taze delikanlýnýn, keyfi kaçmasýn, sanýrým herkes de kendini ayarlamýþtýr artýk 17 ekim Uþak diye.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

MCC

Ateþin bile standartlarýný belirlemiþler, sadece yemek yapmak için, küçük, kýsa süreli v.s., uzaða alýndýðý iyi olmuþ galiba, askerlik biteli çok oldu ne de olsa.
Ergonomi mi ? Ekonomi mi ?

yusuf

Bir baþka düþünce

1. yeni bir yer göreceðiz.

2. Ekibe yeni katýlan ve bu aktiviteyi görmemiþ olanlar var. Gelirlerse gidip görelim

3. Aramýzda oyunlarda yarýþmak isteyenler var. Hiçbir riski yok. Yarýþ heyacaný var.

4. Trakoff ekibi ile tanýþýrýz.

5. Katýlmak istiyenler biraz gaz :

a) Gidip kayýt yaptýrýyorsunuz. Size kapý numasasý veriyorlar. Bunu Kapýdaki NivaTr yanýna yapýþtýrýyorsunuz.

b) Býr brifing ve yol notlarý veriyorlar,

c) ilki gece etabý. Starta geliyorsun. 9, 8 ..............2, 1 çýk diyorlar. Gazlýyorsun. Bir sürü flaþ patlýyor. Adrenalin yükseliyor.

d) Finiþte co plot yarýþ kaðýdýný hakeme veriyor, toplam süre yazýlýyor.

e) ertesi gün, bu yarýþta ne olur bilemem ama genelde yön bulma, lastik deðiþtirme, koþma, çamür geçiþleri vs oluyor.

Katýlmak isteyen olursa gelirim

Þu andaki en çekici aktivite

babacandar

Yav ben o tarihte seminer veriyorum.. hem de ctsi ve pazar  iki gün üst üste..
Traktörleri de almýþtým pazartesi gelecek..
Gidilirse bana kýsmet deðilmiþ...  :( :( :(

wastiee

Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

yusuf

Babacandar

Tekirdað'dan vazgeçilirse 1 hafta öne alýp  23 - 24 - 25 Yuvacýk barajý üstü yapalým mý ?

Ben yeni bir çadýr aldým, sen traktor. Bunlarý deneriz.

Kafa dinleriz. (Üçlü Ercova gezimiz gibi.)

Sonbaharýn nefis renklerini görürüz. Bol off çekeriz.

Zaman kýsýtlamasýz  tavuk - yemek  yaparsýnýz.

Ýzmit gurubu da bize katýlýr belki.

Yevgeni'yi de  bir þekilde kandýrýp biraz havalandýrmaya çýkartmamýz gerekiyor.

Yakýn diye OK der belki.

Babacan + Yevgeni   uyar mý ?

Alt tarafý 80 km yol.

yusuf

Alıntı yapılan: wastiee -  Ekim 11, 2009, 12:06:38
ankaradan tekirdað 600 km, hiç gözüm yemiyor :(

Senin yolda yarýsý kadar kýsalýr. 300 km olur. Bu arada.

Yevgeni

Uymazsa da artýk uydurmak elzemdir.
Beynim sümük gibi oldu, karbondioksit solumaktan bitkiye döndüm, hayýr bitki gibi kendi oksijenimi de üretemiyorum yahu..

wastiee

Alıntı yapılan: yusuf -  Ekim 13, 2009, 08:00:30
Senin yolda yarýsý kadar kýsalýr. 300 km olur. Bu arada.
güzel olabilir gerçekten, gelirim
nerde yuvacýk barajý?
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

babacandar

Yusuf Abem

Kartaltepe zaten 23 24 25 Ekim deðil mi..
Bir hafta öncesi 17 Ekim Ctsi ctsi saat 11 - 12 ye kadar bir seminerim var Polat Plaza da .. sonra boþ cuma akþamýndan gidersen koordinatlarý ver ben iþim biter bitmez aynen oradayým..
Yok bir hafta sonrasý diyorsan yani 29 Ekim Perþembe 28 Ekim öðleden sonrasý boþ cumayý da alýrsak ohooooo Ukrayna gezisi bilem olur.. o haftanýn cuma akþamý çýkalým dersen o da uyar..

Bu arada bu akþam 7.5 x 15 Özka traktörleri aldým Biga'lýdan gelen jantlara taktým  arabanýn arka çamurluk üst oyuðunun yerden yüksekliði 90 cm oldu önler 88 cm lastik çapý 78 cm  ...

Küçük çaplý olan AT lastikler için de bir çare buldum bu akþam gördüm Özka diþ yapýsýný çok beðendiðim bir AT tipli lastiðini buldum AT MT arasý birþey 7.5 x 16 sý mevcut 7.5 x 15 i üretilecekmiþ .. hesaplamalarýma göre þu anda 7.5 x 16 dahi Tekeye uygun geliyor..bakacam bir þekil ya eski 15 çelik jantlarý 16 offset jantlarla takas makas birþeyler düþünüyorum olmadý onlara takarým yaza doðru 225x70x15 ler iyice biterse..