11.03.2012 pazar gezimiz

Başlatan @rhan, Mart 12, 2012, 09:43:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NivamYokBenim

Çok güzel fotoðraflar, bundan daha kalýn kar tabakasý için kullanacaðým lastik arýyorum kapalý yollardan rahatça geçebilmem için önerebileceðiniz bir lastik var mý

@rhan

Alıntı yapılan: NivamYokBenim -  Mart 19, 2012, 01:38:36
Çok güzel fotoðraflar, bundan daha kalýn kar tabakasý için kullanacaðým lastik arýyorum kapalý yollardan rahatça geçebilmem için önerebileceðiniz bir lastik var mý
vakumlu lastik olur benim bildiðim ama siteden abilerimiz iyi fikir verebilirler

****OZGUR****

Alıntı yapılan: @rhan -  Mart 19, 2012, 01:50:41
vakumlu lastik olur benim bildiðim ama siteden abilerimiz iyi fikir verebilirler

Aman Aman bende vakumlu var abi ama yüksek karda hiç iyi deðil söyleyeyim  ;)
Kar kýrmak için bence kalýn ebatlý olmýycak ve diþli misal federal gibi bi lastik olmasý gerek yada ok 144  ;D
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

@rhan

Alıntı yapılan: ****OZGUR**** -  Mart 19, 2012, 02:47:16
Aman Aman bende vakumlu var abi ama yüksek karda hiç iyi deðil söyleyeyim  ;)
Kar kýrmak için bence kalýn ebatlý olmýycak ve diþli misal federal gibi bi lastik olmasý gerek yada ok 144  ;D
bende okler var yumuþak karda karý patlatýp atýyo ama ser karda biraz zor oluyor ama çamurda iyi iþ yapýyor

NivamYokBenim

Vakumlu lastiði araþtýrýrken gözüme çivili lastikler takýldý sanýrým benim sorunuma en güzel çözümü onlar verir, sadece kýþýn kullanmak için sorento jantýna ya da orjinal jantýna çivili lastik alýp kullanabilirim, ama yükseltme yapmak gerekli mi onu bilmiyorum araþtýrmaya devam  ;)

Maestro

resimlere bakarken içim gitti..  helal olsun.. hakkýný  vermiþsin  kardeþ.