buda benim keçim

Başlatan @rhan, Ocak 29, 2012, 06:20:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

arkadaþlar en sonunda aracýmý çýkarttým sanayiden bi kaç resim paylaþayým dedim :)

@rhan

@rhan

@rhan

mehmet22

ohhhhhh beeeeee orhan abimmmmm  gözün aydýn iþ finiþ  bitmiþ cýkarmýþýn  keciyi  foto iþinide halletmiþin  valla harika olmuþ abii güzel toplamýþýn þnorkel cok yakýþýklý kaput önü kaþ mükemmel en panjur ýzgarayýda nerden buldun  ne diyeyim cok ugraþtýn abim inþallah deymiþtir benim  burdan gördügüm tek kelime cok emek göz nuru var  þimdi artýk güle güle kazasýz belasýz kullan diyelim bol karlý camurlu yollar abim  þarj dinamosu uydumu verim verdimi üst tavanlarý cakmýþýn.  yarýn sabah hemen bir nazar boncugu tak ....en kocamanýndan  8) jantlarýnda cok þýk duruyor abim üzerindeki lastikler ney  ok.mu ebat ney??bu fotolar yetmez biraz sagdan soldan profilden icerden foto isterukkkk.....camur kar deneme vidolarý bekliyoruzzzz,,,tekrar güle güle kýllan cok ugraþtýn abii..............
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 29, 2012, 07:01:41
ohhhhhh beeeeee orhan abimmmmm  gözün aydýn iþ finiþ  bitmiþ cýkarmýþýn  keciyi  foto iþinide halletmiþin  valla harika olmuþ abii güzel toplamýþýn þnorkel cok yakýþýklý kaput önü kaþ mükemmel en panjur ýzgarayýda nerden buldun  ne diyeyim cok ugraþtýn abim inþallah deymiþtir benim  burdan gördügüm tek kelime cok emek göz nuru var  þimdi artýk güle güle kazasýz belasýz kullan diyelim bol karlý camurlu yollar abim  þarj dinamosu uydumu verim verdimi üst tavanlarý cakmýþýn.  yarýn sabah hemen bir nazar boncugu tak ....en kocamanýndan  8) jantlarýnda cok þýk duruyor abim üzerindeki lastikler ney ebat ney??bu fotolar yetmez biraz sagdan soldan profilden icerden foto isterukkkk.....camur kar deneme vidolarý bekliyoruzzzz,,,tekrar güle güle kýllan cok ugraþtýn abii..............
saðol mehmetim tþk ederim bugün bi deniyelim dedik ön panjur izmirden aldýk hummer panjurü diye þarj dinamosu oldu maþallah saat gibi çalýýyor :D lastikler ok 144 daha deðiþtirmedim ama deðiþtireceðim daha bitmedi resim iþi devamý gelecek inþallah önen arkadan saðdan soldan ;D içinide çekecektim ama içi bitmedi kýlýf falan derken bu hafta onlarýda halledeceðim bi sisde ön tampona takacaðým ufak tefek iþilerim kaldý onlarýda hallettikmi bitti ;)

mehmet22

Alıntı yapılan: orh -  Ocak 29, 2012, 07:09:13
saðol mehmetim tþk ederim bugün bi deniyelim dedik ön panjur izmirden aldýk hummer panjurü diye þarj dinamosu oldu maþallah saat gibi çalýýyor :D lastikler ok 144 daha deðiþtirmedim ama deðiþtireceðim daha bitmedi resim iþi devamý gelecek inþallah önen arkadan saðdan soldan ;D içinide çekecektim ama içi bitmedi kýlýf falan derken bu hafta onlarýda halledeceðim bi sisde ön tampona takacaðým ufak tefek iþilerim kaldý onlarýda hallettikmi bitti ;)
kýlýf takma yap onlarýda deri kaplat olsun 10 numara
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

NivaTANK

Maþallah oldukça yakýþýklý olmuþ  8)
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

@rhan

Alıntı yapılan: mehmet22 -  Ocak 29, 2012, 07:12:31
kýlýf takma yap onlarýda deri kaplat olsun 10 numara
deri çok soðuk oluyor kýþýn yazýnda çok sýcak :)

@rhan

NivaTANK

Alıntı yapılan: orh -  Ocak 29, 2012, 08:35:08
tþkler berk :)

Rica ederim, Nazar boncuðu asýlmasý þart biryerine, demesi benden
Niva is not a offroad truck, it is a Russian TANK

@rhan

Alıntı yapılan: NivaTANK -  Ocak 29, 2012, 08:37:19
Rica ederim, Nazar boncuðu asýlmasý þart biryerine, demesi benden
ön camýn üstünde var :)

karakeçi67

maþallah çok þýk olmuþ güle güle kullanýn
Murat 1972
kara keci 1991

@rhan

Alıntı yapılan: karakeçi67 -  Ocak 30, 2012, 12:09:41
maþallah çok þýk olmuþ güle güle kullanýn
tþkler saðolun

akýn61

maþallah çok yakýþýklý olmuþ hele bide beyazlar içinde olunca..
Bize her yer TrabzoN