GENEL OLARAK AKÜ

Başlatan emre_ozk, Şubat 19, 2008, 10:39:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MOUNTAINBIKER

HAAAA
ADAM ORALARDA DONUP KALIYO,SONRA ISIN YOKSA GIT KURTAR....UFFFFF
BU ADAMI KOLLAMAKTAN DOLAYI,BU ADAM BOYLE BI AKU BULALIM ELBIRLIGIYLE YAWWW
32 MILLETIAYAGA KALDIRIYORUM SONRA GIDIP ALIYORUM..BIR BAKMISSIN JANDARMADA GITMIS AMA GECC KALMIS:)))

LAZIM SOYLE BI HELIKOPTER AKUSU HATTA AKULERI:))

ASLINDA BU ADAM BI HELIKOPTER ALICAM RUS MALI:)))
OPUYORUM SENI DORA....
SAYGILAR.

dora

Dostuma selam aküyü buldum en kýsa zamanda alacaðým...
Niva 1041-firefly-Atlantis

deliormanli

Paylaþým için teþekkürler. Nerede nasýl kaçadýr bu akü???????

thkuzuoglu69

Alıntı yapılan: dora -  Ağustos 21, 2008, 02:04:03
Dostuma selam aküyü buldum en kýsa zamanda alacaðým...
Dora akünün özellikleri ve fiyatý hakkýnda bilgi verirsen memnun olurum. Selamlar.
...........

emre_ozk

bizim 89 modeldeki nivanýn üzerindeki akünün 8. yýlý þuan sorunsuz bir biçimde marþ basýyor ama kar yaðdýðý zaman marþ almayacaðý kesin benim sormak istediðim yeni aldýðýmýz nivada 60ah melih akü var pek hoþuma gitmedi bunu söküp eski araca taksam eski araçta 72ah akü var. yeni aracada 72ah akü alsam bir zararý olurmu.
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Sýðdýrabildiðin sürece (72 sýðar, daha yüksekleri büyük sýðmýyor) amperi yüksek akü takmanýn sakýncasý yok..

emre_ozk

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Kasım 25, 2008, 03:33:07
Sýðdýrabildiðin sürece (72 sýðar, daha yüksekleri büyük sýðmýyor) amperi yüksek akü takmanýn sakýncasý yok..

yüksekten düþeðe geçsek eski araç için sorun olurmu eski araçta 72ah var ben 60ah yi ona takacam.?
Emre özkaradeniz
Ýzmit

reis28

yeni araca büyük akü iyi olur ekstra aydýnlatma vinc falan takarsan rahat edersin eskiye 60amp akü yeter pilatýn arýza yaparsa sadece daha kýsa süre marþ basar o kadar
DURSUN USTA 05364629668

seyhan

Alıntı yapılan: reis28 -  Kasım 25, 2008, 04:06:09
yeni araca büyük akü iyi olur ekstra aydýnlatma vinc falan takarsan rahat edersin eskiye 60amp akü yeter pilatýn arýza yaparsa sadece daha kýsa süre marþ basar o kadar
Abi senin akü kaç amperdi. Benim arabada 60 amper var ama tavan sislerini takýnca küçük gelir gibime geliyor.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

emre_ozk

bugün eski araç pes etti artýk marþ basmýyor. aküde üretim tarihi nerde yazýyor. üstünde bir yazý var ama ne oluyor bilmiyorum üretim tarihimi bu þimdi. yazan bu 190827
Emre özkaradeniz
Ýzmit

Yevgeni

Emre boþver üretim tarihini, 8 yýllýk deðil miydi o akü?
Al yeni bir tane..

emre_ozk

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Aralık 22, 2008, 11:17:52
Emre boþver üretim tarihini, 8 yýllýk deðil miydi o akü?
Al yeni bir tane..

ewet abi 8 yýldýr sorunsuz bir biçimde kullandým ve ilk defa bugün araba çalýþmýyacam dedi. herhalde ben kadar aküyü kullanan yoktur tarihe geçmiþizdir..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

bymuammer

abi bendede mutlu akü vardý önceden 2 yýl zor dayýndý :)

emre_ozk

Alıntı yapılan: bymuammer -  Aralık 22, 2008, 11:24:13
abi bendede mutlu akü vardý önceden 2 yýl zor dayýndý :)
2 yýl çok az bence
ben internette bir yerde okudum mutlu akünün imalethanesinde çalýþan birisi yazmýþtý. mutlu akü 1997 ve 2002 yýlýnda kalýn kurþun tabakalý akü üretmiþ bu aküler diðer akülerden daha uzun süre gidiyormuþ fabrika akü satamayýnca zarar etmeye baþlamýþ.. herhalde bizede bu dönemde ürettiði akülerden geldi..
Emre özkaradeniz
Ýzmit

bymuammer

demekki abi. benimde garahti bittiði aydý akü boþa çýktý 10-15 gün önce gitse garantiye giriyordu :) þans meselesi tabi...