YAÐMUR

Başlatan NÝVACI, Eylül 08, 2009, 05:32:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

thkuzuoglu69

Afet geliyorun demez ama bu afet haber vererek geldi. Arkadaþlar büyük geçmiþ olsun.
...........

burakbudak

Alıntı yapılan: seyhan -  Eylül 09, 2009, 10:03:26
Aracýn bu hale geleceðini hiç tahmin etmemiþtim.

Seyhan, Tarýk geçmiþ olsun, allah beterinden korusun..

Harun

seyhan,tarýk geçmiþ olsun..

ben de bodrumdayým,yarýn kýsmetse dönecem.

dün televizyondan hergün iþe gittiðim geldiðim basýn ekpres yolunu görünce inanamadým.önce yanlýþ gösteriyorlar diye düþündüm ama çevredeki binalarý tabelalarý görünce anladým.

izinde olmayaydým o yoldan tem yoluna çýkýp iþe gitmeye çalýþýyor olacaktým.öte yandan iki halam da silivri de mahsur kalmýþlar,çok þükür kötü bi durum yok þimdilik.

ölenlere Allah rahmet etsin.tatil burnumdan geldi.televizyonu açýyorsun þu kadar kiþi selden vefat etti,þu kadar asker þehit oldu... :'(

tekstil çalýþaný 7 bayanýn durumuna diyecek kelime yok benim lugatta da.bir de yaðmacýlara... :'(

Allah beterinden korusun.

Bodrum'dan herkese selamlar...

tembelreis

>:(yaðmacýlarý görünce midem bulanýyor hemen kanal deðiþtiriyorum.bu insanlar ne vakit bu hale geldi. >:(
ulaþýr menzil-i maksuda aheste giden

babacandar

Tarýk Seyhan büyük geçmiþ olsun..
Mal canýn yongasý elbet ama Allah beterinden saklasýn ..
Bu arada yaðmurun büyüðü bugünmüþ Allah herkesin yardýmcýsý olsun..

seyhan

Abiler,

Ýyi dilekleriniz için hepinize çok teþekkür ederim. Aracý þöför kullanýyordu. Çok þükür ki onda birþey yok. Tek tesellimiz o zaten. Araç hiç önemli deðil.

Bugün aracýn çekildiði servise gittim. Araç çalýþmayabilir ve pert olabilir dediler. Hayýrlýsý.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

babacandar

Seyhan,
Kasko varmýydý?

NÝVACI

Seyhan söylemesi kolay ama tekrar geçmiþ olsun.
Gençler en büyük dertler büyük sýkýntýlarla gelir.
lütfen kendinize mukayet olun önce saðlýk.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

seyhan

Ýstanbula çok geçmiþ olsun.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

MOUNTAINBIKER

herkese gecmýs olsun.cana gelmesýn oncelýkle ama sýzlerel beraber býzde burada uzulduk dostlar. :-\

Makrakanta

Herkese geçmiþ olsun Allah tekrar ayný felaketleri yaþatmasýn.
Aldým bir Niva çýktým daðlara Mevlam kayýra 2006 M

dora

Felaketten zarar gören tüm dostlara geçmiþ olsun diyorum,ölenlerede hak tan rahmet diliyorum.Antalya da bu tarz yerleþimler var fakat hiçkimsenin umrunda deðil.Tepeleri dibinden oyup ev yapýyorlar para uðruna.
Niva 1041-firefly-Atlantis

Harun

sabah 8 de Bodrum'dan yola çýktým yaðmur korkusuyla.
Ýstanbul'a kadar sadece Manisa-Balýkesir arasý hatýrý sayýlýr yaðýþ vardý.
Ancak daha kötüsü Çamlýca giþelerden baþlayan týr kuyruðu,sanýrým Halkalý gümrük kapalý olduðundan Erenköy gümrüðe yönelmiþler,trafiði kilitlemiþlerdi akþam erken saatlerde.
iþyerim yaðmur yaðacak diye 1,5 saat erken kapatmýþ dükkaný,meteoroloji bilgisini paylaþmýþlar çalýþanlarla,çarþamba gününden en az 1 kat fazla yaðýþ düþecekmiþ.
beterinden korusun yaradan...

seko

Þu an Ýstanbul'da yaðmur durumu nedir ? ??? ???

babacandar

Seko,
Maltepe de yaðmur yok.. hava bulutla dolu.. beklemedeyiz