YAÐMUR

Başlatan NÝVACI, Eylül 08, 2009, 05:32:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NÝVACI

Ýzmire mevsimin ilk yaðmuru baþladý.
Hayýrlý olmasýný dilerim.
Genel ahali olarak memnun Üzümcüler adýna çok üzgünüm.
Hepinize iyi akþamlar
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

dora

Antalyada sel seli götürüyor.Umarým sýcaklar yavaþ yavaþ gider.
Niva 1041-firefly-Atlantis

tembelreis

:'( trakyada selden ölenler var.
allah rahmet eylesin.
ulaþýr menzil-i maksuda aheste giden

thkuzuoglu69

Az yaðar kuraklýk olur- Çok yaðar felaket olur. Yaðmut bugün Trakya'yý vurdu,  yarýn da Ýstanbulu vuracak. Ýnþallah felaket olmaz.
...........

colins

Ýstanbulda etkili olan yaðýþlarla birlikte Çatalca dan öte olan köylere giden yollar tamamen kapalý hatta ve hatta Karamandere gezisinde köye girdiðimiz köprü yýkýlmýþ köye giriþ çýkýþ yok dereden taþan sular o kadar yükselmiþki tanýdýklarýmý aradým evlerin ikinci katýna kadar su çýkmýþ köyün bazý yerlerinde.
Ölenlere Allahtan rahmet dilemekten baþka yapacak bir þey yok.

colins

Sabah acý acý çalan telefona kalktým ve çabuk gümrüðe gel mahfolduk dediler apar topar gümrüðe gittim ve gördüðüm manzara karþýsýnda þaþkýnlýðýmý saklayamadým.Resim çektim akþam eklemeye çalýþacam.

reis28

durum cok kötü baya zayiyat var týrlar kibrit kutusu gibi saga sola savrulmuþlar allah yardýmcýlarý olsun
DURSUN USTA 05364629668

Mudanyalý

biz fani ve etkisiz insanlar olarak bu yaþanan son durumdan kendimize ders çýkartmalýyýz...þu an aramýzda olmayan ve bu felakette bu dünyadan göçen insanlar,o gün sadece yaðmurun bereketi için dua etmekteler ve sevinmektelerdi.nereden bileceklerdi ki bu rahmet onlarýn ahirete yolculuðunun sebebi olacak...
Taksiratlarý afolsun.
Yol dediðin doðru vara,
Er dediðin alçaktan baka.

colins

Ýnanýn bana gümrüklü sahanýn içine girmeye imkan yok ta sahadan kopup gelen dorseler,çekiciler vede konteynerler üst üste.Bu arada benim araçla suyun içini yara yara gümrüðe girdik yukarýdan polis göndermiye gitmeye kalksandan yol yok zaten göl kenarýndan devam ettim oaraya  gidebilmek adýna yol kýsa olsun diye demiryolu raylarýný geçtim ufak çaðlý bir off road oldu, millet seli izlemeyi býrakýp bana odaklandý beni izlediler

NÝVACI

Üzülmemek elde deðil yorum yapmak zor ateþ düþtüðü yeri yakar
kalanlara Allah sabýr versin.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

NÝVA69

Allah rahmet eylesin... geçmiþ olsun... önümüzdeki günler içinde mümkün mertebe tedbiri elden býrakmamalý...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.

seyhan

Sele bende bir araç kurban ettim arkadaþlar. Aracý çektirdim servise. 1 ayda temizlenmez herhalde.
Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.

Yevgeni

Tekstil iþçileri için kapalý kasa kamyoneti servis olarak kullanmýþlar. Su basýnca soför uzamýþ, kasadaki insanlarý býrakýp gitmiþ.

Ne söylesem boþ..

tembelreis

doðayla baþa çýkmak imkansýz.dere kenarlarýna yerleþim yapýlmaz.maalesef metropollerde her nedense buna göz yumuluyor o dere tabiiki taþacak bunda þaþýlacak birþey yok.ders almak için daha kaç can kaybetmeyiz? kimler ölmeli?Allahým sen acý bari bize.çünkü bizim kendimize hayrýmýz yok.imarsýz iskansýz kaçak yapýlaþmalar;bize birþey olmazlar sürdükçe bu felaketleri yaþamaya devam edeceðiz.birkaç günde bu felekette unutulacak.tabii kayýp yakýnlarýnýn haricinde.ne güzel söylemiþ M. A. ERSOY:tarihi tekerrür diye tarif ediyorlar.ibret alýnsaydý hiç tekerrürmü ederdi?    ölenlere Allah rahmet eylesin :'(
ulaþýr menzil-i maksuda aheste giden

seyhan

Aracýn bu hale geleceðini hiç tahmin etmemiþtim.

Macera olsun dedim, hayat tarzým oldu.