Zor Yollar

Başlatan Liberator42, Haziran 27, 2009, 08:52:05

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Daha normal bir tamým yaparsak, yüksek lisans yaparken, direkt prof. olup hayata devam ediyorsunuz..

Yevgeni

Daha çok süper kahraman diyelim..

Harun

ekibe kanca olup parkura piyade olarak devam edenlere ne oluyor acep ;D

MOUNTAINBIKER

vallahý yevgenýnýn arada soyledýgýne katýlýyorum.
buýse cýdden sarýlmak lazým.ben her daim varým.oncelýkle soylýyeyým.foto ve výdeo cekýmý konusundada ýyý oldugumu dusunuyorum.gerý kalanlarýda zaten yapacagýmdan hýc kuskum yok.elým az bucuk anahtar cekýc de tutuyor.yemek konusunda da hatýrý sayýlýr býseyler var.
sýra gerý kalan vakýt+nakýt ýle ekýp bulmaya kalýyor.
sponsor olarak býr rus sýrketý fýlan bakmak gerek dýye dusunuyorum araclar rus ya o bakýmdan.
etap olarakdaaaa standart MOSKOVA ---> VLADIVOSTOK SIBIRYA UZERINDEN
hadý buyrun.aracý kendý dogal ortamýnda kullanacagýz.parcada sorun olmaz ustada :D
kýmler var bu ýse???

MOUNTAINBIKER

HAYDÝ HODRÝ SÝBÝRYA...
KATILIMCILARI GORELIM. :-\ ;)

colins

Nivatr ekibi ile heryere herþeye varým.

MOUNTAINBIKER

;D
o.k...
NIVATR ekýbý olarak býz bu ýse soyunuyoruz dedýk býze kým destek olacak... ???

colins

Zaten sorun orda destekçi bulmakta bulduðumuzda bütün sorunlar bitecek.

Liberator42

Bu sibirya yolculuðu ne kadar sürer acaba tahmien??

Oguzhan_oto

TRT Zor yollar adý altýnda bir progam sunuyor bir hayli ilgi çekici ne varki haftanýn belli bir gününde yayýnlasada bizlerde Tv. lerimizden izlesek veya Yeni,Tekrar diye ibare koysalar
0538 986 82 80 Ankara/Çayyolu

Yevgeni

Zor Yollar uzundur var TRT ekranýnda.
Sanýrým tekrarlar dönüyor. Nissan pick-up ile baþlamýþlardý, sonradan Suzuki Vitara ile devam ettiler. Þimdiyse baþka bir araç hazýrlanmýþ sanýrým. Gezenbilir'de vardý bilgisi, hatýnlayamadým þimdi.
Mehmet Becce sürücülerden biri ve aslýnda bilirkiþi kývamýnda. Sunucu TRT'den ve bu iþlerle ilgisinden emin deðilim. Gittikleri yerlerdeki off road kulüplerinden yardým alýyorlar.

Machael-Þavþat arasýný daðdan, yayladan yaylaya gezerek aþaðý indiðimiz köylerden birinde bizi gören bakkal "Vaaay, Zor Yollar heee!" deyu bir lakýrdý ettiydi gülerek. Buradan anladýðým tayfa bu yolu yapmýþ evvelden misal..

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Ağustos 02, 2011, 12:13:05
Zor Yollar uzundur var TRT ekranýnda.
Sanýrým tekrarlar dönüyor. Nissan pick-up ile baþlamýþlardý, sonradan Suzuki Vitara ile devam ettiler. Þimdiyse baþka bir araç hazýrlanmýþ sanýrým. Gezenbilir'de vardý bilgisi, hatýnlayamadým þimdi.
Mehmet Becce sürücülerden biri ve aslýnda bilirkiþi kývamýnda. Sunucu TRT'den ve bu iþlerle ilgisinden emin deðilim. Gittikleri yerlerdeki off road kulüplerinden yardým alýyorlar.

Machael-Þavþat arasýný daðdan, yayladan yaylaya gezerek aþaðý indiðimiz köylerden birinde bizi gören bakkal "Vaaay, Zor Yollar heee!" deyu bir lakýrdý ettiydi gülerek. Buradan anladýðým tayfa bu yolu yapmýþ evvelden misal..

pazar günleri TRT'de idi,lakin devam ediyormu bilemedim,
Maçahel-Þavþat vs o bölgeyi epey gezip birkaç programý oralara ayýrmýþlardý.
Ardoff yanýlmýyorsam Ardeþen offroad ekibi desteðiyle nefis yerler gezdilerdi.

NÝVA69

Program Mits. L 200'lerle yola devam ediyor...
2007 LADA 4X4/BAYBURT-KOCAELÝ-ANKARA.