YÝNE KAZDAÐLARI...YENÝDEN KAZDAÐLARI...FORZA KAZDAÐLARI...

Başlatan taiga, Ekim 03, 2007, 06:02:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ERCO

izmir olarak 3 niva hazýrýz þimdilik  emrah beli degil
1,Erco
3,akademic
3,Nejat abi
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Yevgeni

Alıntı yapılan: ERCO -  Mart 10, 2008, 03:53:40
izmir olarak 3 niva hazýrýz þimdilik  emrah beli degil
1,Erco
3,akademic
3,Nejat abi

Nefis..

yusuf

yeþil bayraklar MP giriþi !

Doðan bey, Erkan, fatih... yeni CB lerinizi kaz daðlarýnda deneyecek misiniz ?

BadBoy

merak ettiðim bir kaç konu var
þimdi bir yerden grip bir yerden çýkýlacak yani bu demek oluyor ki baþladýðýmýz yere geri dönme þansýmýz olmayacak yani be da demek oluyo ki 4 çeker olmayan araçlar rotanýzda ilerleyemiyecek diðer araçlara binsen dahi geri dönþ olmýyacaðý için araçlarýmýza sonra nasýl ulaþacaðýz þartlarý zorlayarak gelmeye çalýþacaðým o yüzden soruyorum yani benim aracýmla gelsem bile sizlere eþli edemiyeceðim ozaman gelmenin de bi mantýðý yok bilgilendirirseniz sevinirim
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

Yevgeni

Rotaya göre Zeytinli (Edremit) tarafýndan girip Çanakkale civarýndan çýkacaðýz. Ýstersen Niva'yý Edremit civarýnda býrakabilirsin. Dönüþ zaten (Ýzmir için) Çanakkale-Küçükkuyu-Edremit üzerinden.

Kendi arabanla da gelebilirsin. En fazla lastik kritik olur ki, Erco da zaten asfalt lastiði ile geliyor. Ben de de standart Rus lastiði var.

Gelmek istersen durum böyle Emrah..

yusuf

bad abi
merak edecek hiçbir þey yok.Benim planým da Biz Bandýrma > gönen >yenice üzerýnden giriyoruz. Cuma günü. Sonra cumartesi sabah sizle buluþuyoruz Edremit yakýnlarýnda. Sonra (daha önce yazmýþtým) sahin deresi vs yapýyoruz. Sizi küçükkuyu asfaltýna birakýyoruz.

Niva o yollarý tek çeker bile alýr. Yanýnda biz varýz.Yeterki gelin.

Biz yevgený ile tekrar daða dalýyoruz. Çanakkale'den eve dönüyoruz.

dogan54

Yusuf bey,
Proðram hakkýnda biraz daha bilgi verirmisin.Ben genel hatlarýyla þöyle anladým,doðru mu?
1-Bandýrma,Gönen,Yenice yoluyla daða giriþ ve cuma gecesi daðda konaklama.
2-C.tesi günü sabah Edremit yakýnlarýnda yeni katýlacaklarla buluþup beraber daðlarda gezinti.Daðda kalmak istemeyen geri döner Edremite,kalanlarla uygun yerde konaklama.
3-Pazar günü mü dönüþ yoluna (yani Çanakkale yoluna) girilecek,yoksa pazartesi mi?Yani Akçay yoluyla dönmek isteyenlerden(Mesela ben Çanakkaleden deðilde Akçay'dan dönmek isterim,herhalde Ýzmirli'lerde Akçay'dan dönerler. ) ne zaman ayrýlacaksýnýz.?
Pazar dönüþ yoluna girecekseniz 2 gece kampta beraber oluruz,yok eðer pazartesi gireseniz yola, 3 gece kamp yapmýþ oluruz(1 günde Çanakkale Ýstanbul zor olur mu bilemem..)
4x4 baska,
NiVA baska..

Yevgeni

Pazar daðda oluruz tahminen (gece konaklama). Pazartesi sabah dönüþ yolunda oluruz (programdan anladýðým budur). Çanakkale-Ýstanbul sallana sallana 6-7 saat sürer. Sabah 10:00 civarý Çanakkale'den geçmiþtim (vapor) geçen yaz Eceabat'a. Ýstanbul'a geliþim (ev-Moda) 4 civarýydý, sallana sallana.

Sanýyorum hep beraber Cumartesi gece konaklýyoruz. Dolayýsýyla Ýzmir'i Pazar günü uðurlamýþ oluruz..

ERCO

evet biz cumartesi sabahtan izmirden cýkarýz erkenden yaklaþýk 4 saatde altýn oluk tarafýnda oluruz herhalde bi gece kamp  yaparýz ve pazar akþamý doneriz diye düþünduk
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

BadBoy

YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

taiga

Bursa açýsýndan durum Cuma gidiþ, pazar dönüþ... Bandýrma-karacabey-Bursa...
Ýzmitten gelecekler bu yolu izleyeceklerse Cuma sabahý onlarý beklerim, cümbür cemaat gideriz...

Yevgeni

Cuma sabah çýkarsanýz Bandýrma'dan konvoy yapalým..

yusuf

Önce Bandýrma'da buluþup Yenice üzerinden daða girelim. Sonrasýna birlikte karar veririz.

Yevgeni