YÝNE KAZDAÐLARI...YENÝDEN KAZDAÐLARI...FORZA KAZDAÐLARI...

Başlatan taiga, Ekim 03, 2007, 06:02:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

seko

Alıntı yapılan: BadBoy -  Şubat 29, 2008, 11:33:28
evet en baþta beni dürtükleyip duruyo gene kanýma girmeye baþladý anca benim makinayý toplamaya baþlayalým daðýttýk gene erco varsa bende tabi ki varým ailece görüþmek üzere

bu arada yanýma sucukta alacam seko ' abimizin bi alacaðý vardý da ödiyelim

valla temiz havada mangalda sucuk keyfi süper olacak emrah.

BadBoy

eee  tarih belli olmadýmý daha ona göre planlarýmýz yapalým
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

pia

arkadaþlar bende gelirim..ben buralardayým zaten...:) Ercan tarih belli olsunda ege grubunu toplarsýn nivalar daðdayken biz aþaðýda mangallarý yakarýz:)
Kýzým Neva Arabam Niva...pek yakýnda iþallah:)

ERCO

hakan kalýlacagýna cok sevindim kýsmetnasip olursa gelecez bizde ama daha tarýh beli olmadý bi beli olsun ona gore bi program cizecez
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

yusuf

2007 yýlý Milli Park giriþ ücretleri

Þahýs 4   Ytl

Çadýrlý kamp ( 1 kiþi) 4   

Otomobil 20  Ytl

Yerel Klavuz 40    Ytl

Þahin Deresi Güzergahý
Kazdaðlarýnýn zorlu gezi güzergahlarýndan birisi olup,zorluðu derecesinde güzellikler sergilemektedir.  yüksek araçlarla gidilmesi gerekmektedir. Avcýlar köyü giriþinde bu geziye uygun araçlar kiralanabilmektedir. Avcýlar Köyünden baþlayýp Doyran Köyünde son bulacak olan 37 km uzunluðunda, Þahindere Kanyonunun en güzel manzaralarý yanýnda mevsimine göre Kazdaðlarýnýn bin bir renkli çiçeklerini fotoðraflayabileceðiniz, bol oksijenli havasýný teneffüs edebileceðiniz, yazýn soðuk sularýna girebileceðiniz bir gezi güzergahýdýr.

Yevgeni

Tarih saptamaya çalýþýyoruz.

28-29-30-31 Mart ya da Nisan'ýn ilk yarýsýna denk gelen haftasonunu da kapsayacak 4 gün (ayný þekilde). Ama Nisan ayý Kazdaðlarý'nýn çok yaðýþ aldýðý bir dönemmiþ.

Ne dersiniz?

yusuf

Yevgeni

Yevgeni

Hatta demin 4'ü ve 7'si için izin kopardým þirketten.
Evet sýradaki?

Yevgeni

Ve hatta daimi co-pilot Erdem'i ve yazar arkadaþýmýz Hüseyin'i de organize ettim.
Benim çaylak 3 kiþiyle geliyor..

ERCO

tarih bana üyar cumartesi sabahtan cýkarýz biz burdan pazar akþmý doneri malüm cocuk okula dönmesi gerek
www.guvenlada.com

yusuf

Sevindim Erco

Kilitleri de bu arada takarýz deðil mi ?

ERCO

www.guvenlada.com

yusuf

AR-GE maliyetleri her zaman yüksektir. Destek ister misin?

taiga

4-5-6-7 nisan nasýl olacak?
Cuma akþamý toplanýp ptesi mi dönülecek?
Yoksa perþembe akþamý toplanýlýp pazar mý dönülecek?
Hem cuma hem ptesi izin ayarlayamak 657 ler için olanaksýz... :-\

Not: Kendim ve ailem konusunda gelmeye çalýþacaðýmý söylüyorum. Kaç sefer Ýstanbula yada Kocaeli gezilerine katýlacaðýmý sanýp, hep beceremediðim için artýk kesin konuþmuyorum. Dolayýsýyla siz tarihleri kendinize uyan þekilde yapýn, ben gelebiliyorsam ona uyum saðlayayým.