izmitte (41) ikamet eden nývatr katýlýmcý dostlar

Başlatan cenker, Aralık 21, 2007, 09:17:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cenker

izmitte (41)  ikamet eden nývatr katýlýmcý dostlar
bu topic altýnda bý tanýsýp bulusalým iþler dolayýsý ile netten forumlardan cok uzak kaldým
denýz doga ile ugrasmaktayým
divers do it deeper

ophtha

bende erkan eksioglu. bagcesmede oturuyorum. Kizilay tip merkezinde calisiyorum. haftasonu zaman buldukca dag tepe tas dolasiyoruz. Sizi de aramizda gormekten mutlu oluruz.

Fatih Yazýcý

BEN FATÝH YAZICI. 41 PLAKAYA SAHÝP NÝVA SAHÝBÝYÝM. BÝLÝYORSUNUZ YAVUZ ABÝNÝN KEÇÝYÝ ALDIM. YUVAM AKARCADA OTURUYORUM VE ÝNÞ.MÜHENDÝSÝYÝM. HAFTA SONLARI HOBÝ AMAÇLI ARACI KULLANIYORUM. VE DAÐ BAYIR GEZMEYÝ ÇOK SEVÝYORUM. GÖRÜÞMEK DÝLEKLERÝMLE... BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN. HAYIRLI BAYRAMLAR...
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

emre_ozk

bende genç nivacý olarak izmitte oturuyorum kocaeli üniversitesinde öðrenciyim
izmitte bahçecikte oturuyorum
Emre özkaradeniz
Ýzmit

diff-lock86

bende deðirmenderede ikamet ediyorum,plakam 54 ama 86 model keçim 93 ten beri deðirmendere dað tepelerinde banamýsýn demiyo  ;)
aynen bi ara bi buluþma organizasyonu yapsak yaa arkadaþlarým abilerim yaþým 21 bu arada niva lara hastayýmm??
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr

dogan54

Ýzmit bölgesinde 6 kiþi olduk þimdilik..ophtha,Fatih Yazýcý, cenker,emre ve diff-lock86(rebii) .Bendeniz bölgenin yaþlý abisi Doðan,Emekli ve doða tutkunu..Niva ile doðanýn içinde olmak çok keyifli.Benim siteyede bakabilirsiniz. www.izmitdoga.azbuz.com
Artýk hepimiz bir araya gelip tanýþsak iyi olacak..Selamlar.
4x4 baska,
NiVA baska..

diff-lock86

evet bi buluþma yapalým,doðan abi sizin nivadaki çeki motorunu merak ediyorum inceleme fýrsatým olursa sevinirim,kolay gelsin..
                                                                 deðirmendere den Rebii  ;)

taiga

Ýzmitli dostlar,

Pazar günü Yusuf abinin soft turuna katýlmaya ne dersiniz?

http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=376.0

Konu yukarýdaki linkte var...

Eðer Ýzmitten katýlacak olursa bende gelmeyi düþünüyorum...

Acele cevap, kestane kebap... :D

Yevgeni

Þekil kovalarsanýz fotograf olayýný es geçmeyin.

Ben de 2008'e iþyerinde giren kiþi evladý ne þekil alýr mevzuunu fotografla belgeleyip 1 Ocak'ta foruma eklerim..

diff-lock86

soft off-road olursa ii olur ayrýca benzin ayarlayabilirsem pazar katýlabilirim malumm öðrenci adamýz  :D
bakalým kaç kiþiden talep çýkýcak

dogan54

Taiga,üzgünüm pazar günü geziye katýlamayacaðým.Ben de senin  tarafa geleceðim o günü, yamaç paraþütü kursum var.Yani pazar günü Orhangazi civarýnda olacaðým.Ýhþallah baþka sefere.
4x4 baska,
NiVA baska..

dogan54

29.12.2007 cumartesi günü saat 12:45 te Ýzmit outhlet önündeki BP benzin istasyonunda buluþup biraz dolaþacaðýz daðlarý..bekleriz.
4x4 baska,
NiVA baska..

Fatih Yazýcý

doðan abi davetin için teþekkürler. telefonda dediðim gibi izmir den misafirlerim geldi. daha doðrusu iþimle ilgili teknik denetleme uzmaný eþiyle geldiðinden evde ayrýca misafir konumundalar. normalde cumartesileri bir aksilik olmazsa çalýþmýyorum. bu hafta sadece pazar bile çalýþacaðým gibi duruyor. bu sebeple sizden yoksun olacaðým. hatta eþim bile kýzdý bana. " seni davet ediyorlar seninde iþin çýktý diye" onlarda gelmek istiyorlardý ama bu hafta zor. inþallah baþka zamana. haberlerinizi ve gezi resimlerinizi beklerim...kazasýz belasýz eðlenceli geziler inþallah...
www.izmitoffroad.com /jeep grand cherokee 5.9

diff-lock86

bugünde ben katýlamam doðan abi,nyse yýlbaþý snrasý falan bi operasyon yaparýs olmazsaa

cenker

yuzyuze tanýsma sohbet konusuna katýlýorum
dogan abý senle haberleþip bý haftasonunu ayarlýyalým
divers do it deeper