SATILIK KÝA SORENTO JANTI

Başlatan @rhan, Eylül 05, 2011, 11:20:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@rhan

selamlar elimde lada nivaya uyumlu kia sorento jantý satýlýktýr bijonlarýda mevcuttur kaynak çatlak vs.vs.bulunmamaktadýr FÝYATI:600TL ilgilenen arkadaþlara duyurulur.
NOT:orjinal lada niva ön sað sol koltuk ile takas olur tel:0506 988 62 28  resimleri en kýsa zamanda yükliyeceðim

suat

bymuammer

abi ne yapacan kia jantýný alacaksan ofset al abi...

suat

Alıntı yapılan: bymuammer -  Eylül 09, 2011, 11:16:48
abi ne yapacan kia jantýný alacaksan ofset al abi...
Abi ofset nasýl bulacaz ki satan varsa alýrým

BAHADIR

Babacandar'ýn araçta Kia Sorento jantýna Federal takýlý, çok güzel iþ görüyor. Hem arazide hem de þehiriçi. Offset jantta çamurluklarý kestirmek ve yükseltmek gerekir.

Yevgeni

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Eylül 09, 2011, 11:44:01
Babacandar'ýn araçta Kia Sorento jantýna Federal takýlý, çok güzel iþ görüyor. Hem arazide hem de þehiriçi. Offset jantta çamurluklarý kestirmek ve yükseltmek gerekir.

Babacandar'ýn Kia cantlar 7". Yani 205 lastik oluyor sana 215, akabinde yükseklikten kaybediyor.
Bizim cant aralýðý 5.5"-6" aslýnda. Misal GFP'de ayný ebat ve ayný lastik var ama 5.5" standart cant üzerinde, kesinlikle araç daha rijit, lastikler daha düzgün duruyor..

Yevgeni

Aklımdayken, 7" canta Babacandar da biraz kesim işine girdi.
Onda arkalar get ile yüksek, önler halihazırda standart..

suat

Bahadýr abi aslýnda ben yükseltmeye zaten karþýyým ofsetler gerçekten bunu gerektiriyorsa sorento jantý daha iyi,keçi bu haliyle badala girdimi baþý bi tarafa kýçý bi tarafa gidiyor yükseltikmi geldiði yöne döner. ;D ;D

@rhan

suat

BAHADIR

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 09, 2011, 11:50:39
Aklýmdayken, 7" canta Babacandar da biraz kesim iþine girdi.
Onda arkalar get ile yüksek, önler halihazýrda standart..

Babacandarýn çamurluklar hafif çekiçlenmiþti, kesme yok diye biliyorum. Kesmek bana cazip gelmiyor ama hafif çekiçlemeyi göze alabilirim.

suat

Yavuz hocam baský balata nasýl deðiþir fotolarý varmý sizde,kendim deðiþecem de...

Harun

Alıntı yapılan: Harputlu23 -  Eylül 10, 2011, 08:40:20
Yavuz hocam baský balata nasýl deðiþir fotolarý varmý sizde,kendim deðiþecem de...

Harputlu agam,
bildiðim kadarý ile sitede resimli anlatýmý yok,lakin bence parçayý al,bi ustanýn kapýyý týklat derim,sýkýntý olmasýn. ;)

suat

Alıntı yapılan: Harun -  Eylül 10, 2011, 12:02:36
bi ustanýn kapýyý týklat derim,sýkýntý olmasýn. ;)
usta nerde agam ?

Harun