Karakaçan geliyor.

Başlatan impeesa, Ekim 17, 2010, 03:58:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vehbi

ben uðraþamadým sorento taktým , yakýþma konusunda sýkýntý yok.. ama þahsi kanaatim offsettir.. lastik ebadýna uygun ister ok144  ister fedetral couriaga mt..
bence tam kombinasyon ise offset jant ve federaldir.. hem görsel hem arazi performansý..

"free as a bird"

impeesa

Karakaçana þnorkelde ekledik bu arada..
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Balanslarýda yine elden geçirdik.
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

güle güle kullan snorkel yakýþmýþ,
ben de taktýrdým dün,
yakýþýklý yapýyor bizim haytalarý ;D

impeesa

Alıntı yapılan: Harun -  Mayıs 22, 2011, 09:14:46
güle güle kullan snorkel yakýþmýþ,
ben de taktýrdým dün,
yakýþýklý yapýyor bizim haytalarý ;D

teþekkür ederim, görsellik bir kenara çekiþtede faydasý bir hayli var, 2 ile çýktýðým rampaya 2 ile girip 4 çýkýyorum, devir düþmesini geçtim vites bile istiyor kerata :) senin fotoðraflarýda görsek hiç fena olmaz ? :)
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Dün Karakaçan'ýn baskýsýný bronza çevirdik, kavramaya henüz alýþamadým ama güzel olacak gibi.
http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=3765.0
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Uzun zamandýr sepeti kuvvetlendirmek aklýmdaydý. Ayrýca highjack, jerry can(benzin bidonu), kazma, kürek, balta v.b iç hacime müdahale edecek aygýtlarý tavana almam icap edecekti.

Dün kollarý sývadým, kuvvetlendirme aþamasýný ve stepne aparatýný bitirdim.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Bugün boyanacak, bitincede böyle biþey olacak. Çantalara ve velespite yer kalmadý   ;D
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

þu bidon iþine týrstýðýmdam kelli soðuk baktým hep,

Umut,aracýn üzerinde sýkýntý yaratmasýn bidon ???

onun dýþýnda diyecek yok,süper olmuþ ;D

Yevgeni

Alıntı yapılan: Harun -  Haziran 07, 2011, 11:59:29

Týrsacak bir þey yok. ben geçen yazki Karadeniz gezisinden beri (Samsun'dan alýp, Ardeþen'de benzin doldurup bagaja týkmýþtým) bagajda taþýdým. Geçen Pazar bagajdan çýkarýp Kerem'e verdim (içinde 5-10 litre benzin vardý hala). Bu süre zarfýnda Çaylakla birlikte hýzlandý, zýpladý, komþusu krikoya çarpýp durdu. Sonuç? Þimdi Orta Asya yolunda. Týrsacak bir þey var mý?

impeesa

Alıntı yapılan: Harun -  Haziran 07, 2011, 11:59:29

Umut,aracýn üzerinde sýkýntý yaratmasýn bidon ???

onun dýþýnda diyecek yok,süper olmuþ ;D

Teþekkür ederim, bitince anlayacaðýz ne kadar iþ göreceðini. Belkide iki ileri bir geri dökülenleri toplamakla geçecek seyahat  ;D

Yedek bidonunu deneme resmimdeki gibi yan koyup, dolduracaðým zamanda 20 Lt deðilde 15 lt (duruma göre hatta 10 Lt) civarýnda kapak seviyesinin altýnda doldurmaya niyetim var, kapak emniyetli ve contasý bir hayli saðlam ama ne olur ne olmaz. Aðzýna kadar dolu olsa belki kaçýrýr ama çalkalananý kaçýracak gibi görünmüyor.

Ayrýca bu gün lama ve bir iki menteþe alýp resimdeki gibi kuþak atýp sepete bir bidon haznesi oluþturacaðým (umarým :) )

yani düþmesini ve akmasýný pek ummuyorum, tek korkum tepeme yýldýrým düþmesi  ;D
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Haziran 07, 2011, 12:07:33
Týrsacak bir þey yok. ben geçen yazki Karadeniz gezisinden beri (Samsun'dan alýp, Ardeþen'de benzin doldurup bagaja týkmýþtým) bagajda taþýdým. Geçen Pazar bagajdan çýkarýp Kerem'e verdim (içinde 5-10 litre benzin vardý hala). Bu süre zarfýnda Çaylakla birlikte hýzlandý, zýpladý, komþusu krikoya çarpýp durdu. Sonuç? Þimdi Orta Asya yolunda. Týrsacak bir þey var mý?

senin bidonu ercovada gördüydüm,dediðin gibi bagajýn derinliklerindeydi ;D
bu örnekte aracýn tepesinde,çýplak,ne bileyim, ???

impeesa

Alıntı yapılan: Harun -  Haziran 07, 2011, 12:23:22
senin bidonu ercovada gördüydüm,dediðin gibi bagajýn derinliklerindeydi ;D
bu örnekte aracýn tepesinde,çýplak,ne bileyim, ???

Yok yok, kuþak atacaðým. Merak etme bir iki güne kadar endiþeni gidereceðim :) :)  ;)
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

Alıntı yapılan: impeesa -  Haziran 07, 2011, 12:25:22
Yok yok, kuþak atacaðým. Merak etme bir iki güne kadar endiþeni gidereceðim :) :)  ;)

hadi hayýrlýsý :D

niva07