Karakaçan geliyor.

Başlatan impeesa, Ekim 17, 2010, 03:58:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

impeesa

Alıntı yapılan: Harun -  Kasım 02, 2010, 10:02:49
hayýrlý olsun,çok emek harcadýnýz ama ortaya canavar gibi bi araç çýktý.

güle güle kullanýn aracýnýzý...

Teþekkür ederim, Harun. Umarým hep beraber gezmek kýsmet olur.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Kasım 02, 2010, 09:57:07
Sonunda... :) Hadi hayýrlý uðurlu olsun bol çamurlu kazasýz günler. Eee ne zaman tur attýrýyosun bize ;)

Nezaman  müsaitseniz efendim :) Kerem çarþamba gününden sonra müaitmiþ sana ne zaman uyarsa buluþalým ? çarþamba akþamý? perþembe akþamý ?
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

Alıntı yapılan: impeesa -  Kasım 02, 2010, 02:51:31
Nezaman  müsaitseniz efendim :) Kerem çarþamba gününden sonra müaitmiþ sana ne zaman uyarsa buluþalým ? çarþamba akþamý? perþembe akþamý ?
Hehe sisleri taktýrdýðýn belli oluyor gözün hep akþamlarda :D

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Kasım 02, 2010, 06:59:28
Hehe sisleri taktýrdýðýn belli oluyor gözün hep akþamlarda :D

Gündüzde yakarým :) 100 watlar kasasýný eritecek gibime geliyor :(
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

Ee fotolarý gündüzgözünede bi görseydik  ???

MuZiP_06

Umut aracýn çok guzel olmus.Yanlýz aracýn su ana kadarki masraflarý ne tutdu merak ettim.Malum bende yakýn bi zamanda bu mucadele içine giriþicem,þimdiden ona göre butcemi ayarlamak istiyorum.:)

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Kasım 04, 2010, 01:57:13
Ee fotolarý gündüzgözünede bi görseydik  ???

Gündüz gözü bir toplanalým, hep beraber çektirelim ;)
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: MuZiP_06 -  Kasım 09, 2010, 12:03:52
Umut aracýn çok guzel olmus.Yanlýz aracýn su ana kadarki masraflarý ne tutdu merak ettim.Malum bende yakýn bi zamanda bu mucadele içine giriþicem,þimdiden ona göre butcemi ayarlamak istiyorum.:)

Teþekkür ederim, daha iyileri senin olsun. Aracýn masrafý ile ilgili rakamsal bilgi verirsem sen bu iþten soðursun :) Tabi sana hazýr yapýlý birþey yada temiz birþey bakarýz. Bu kadar masraf etmek durumunda kalmazsýn. Ben þu ana kadar 5200 TL harcadým. Sýrada 350 lira civarýnda koltuk deðiþimi var. Yeni bir karburatör düþünüyorum 200 TL civarý tutar sanýrým. :) birde geri lambasý falan koyacaðým derken 6 liralýk olacaðým bu gidiþle.
"Nivan varsa yolun var!"

MuZiP_06

Alıntı yapılan: impeesa -  Kasım 09, 2010, 12:09:59
Teþekkür ederim, daha iyileri senin olsun. Aracýn masrafý ile ilgili rakamsal bilgi verirsem sen bu iþten soðursun :) Tabi sana hazýr yapýlý birþey yada temiz birþey bakarýz. Bu kadar masraf etmek durumunda kalmazsýn. Ben þu ana kadar 5200 TL harcadým. Sýrada 350 lira civarýnda koltuk deðiþimi var. Yeni bir karburatör düþünüyorum 200 TL civarý tutar sanýrým. :) birde geri lambasý falan koyacaðým derken 6 liralýk olacaðým bu gidiþle.

Yawss merak etme ben gözümün görüdðünden korkmam :)

impeesa

Alıntı yapılan: MuZiP_06 -  Kasım 10, 2010, 11:55:30
  Yawss merak etme ben gözümün görüdðünden korkmam :)

Özelden mesaj attým Hürkan ;)
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Buraya yazmayý unutsamda, gezmeye baþladýk Karakaçanla
"Nivan varsa yolun var!"

niva07

Karakaçan ne güzel oldu be ya, keyfini çýkartýn bakalým :D

impeesa

Alıntı yapılan: niva07 -  Kasım 28, 2010, 09:32:32
Karakaçan ne güzel oldu be ya, keyfini çýkartýn bakalým :D

:) Teþekkür ederim, hep beraber inþallah.
"Nivan varsa yolun var!"

murat067

ben bu konuyu forumda nasýl görmedim nasýl kaçýrdým..... ??? ???

ya çok büyük emek harcamýþsýnýz güle güle kullanýn allah içinize sindirsin allah kaza bela vermesin...
yanlýz haddim olmayarak size bir tavsiyede bulunmak istiyorum aracýnýzý en az 10 yaþ gençleþmiþ fakat aracýnýzda tarz yok

bu makinaya bir takým çelik jantla mükemmel olur ....
eðer imkanýnýz varsa bunu bir gözden geçirin derim zira siyah jantlar aracýnýzýn güzelliðini çalýyor ...
saygýlar ;) ;)
niva kaçamak aþka benzer...

impeesa

:) Teþekkür ederim, evet biraz zahmetli oldu vakit ve nakit aldý lakin iyide oldu. Tarzdan kasýt nedir anlamadým ama jantlarý özellikle siyaha boyattým.

1 takým çelik jant ve lastiðimiz var ama hiç kullanma gereði duymadým, aldýðým gibi duruyor. Benim kanaatimcede Nivaya çelik jant olmuyor illaki baþka lastik takýlacaksa evet ama Nivayý Niva yapan ayrýntýlarýn baþýnda ok144 ler geliyor.

Teþekkür ederim. Saygýlar.
"Nivan varsa yolun var!"