Karakaçan geliyor.

Başlatan impeesa, Ekim 17, 2010, 03:58:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

impeesa

"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Bu gün sepet iþini bitirdik. Her þeyi tepede býraktým, kapýya kitledim Keçiyi. Sabah her þeyi yerli yerinde bulma umuduyla uyuyacaðým  ;D
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: Harun -  Haziran 07, 2011, 11:59:29
þu bidon iþine týrstýðýmdam kelli soðuk baktým hep,

Umut,aracýn üzerinde sýkýntý yaratmasýn bidon ???

Olmuþmu paþam ? :)
"Nivan varsa yolun var!"

wastiee

abi kýskandým, moðolistanda test edebilir miyim saðlamlýðýný :)
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

impeesa

Alıntı yapılan: wastiee -  Haziran 07, 2011, 10:58:29
abi kýskandým, moðolistanda test edebilir miyim saðlamlýðýný :)

aman Kerem ne kýskanmasý, nazar deðdireceksin  :P al götür, gezdir getir seve seve.

saðlamlýða gelince, hazýr (dandik) sepet olduðundan mütevellit stepneden dolayý orta biraz bel verdi ama abartý derece hoplayýp zýplamadýðý sürece mukavemeti beni tatmin etti. Bisiklet taþýma aparatý düþünüyordum yine sepetin üstüne ama ona yer kalmadý :( birde highjack i bir yerlere tutturursam deðmeyin keyfime :)

Önümüzdeki günlerde boþ vakit oldukça sýfýrdan bir sepet yapacaðýz daha planlý ve programlý.
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Birde bu gün karbüratörün mikseri iptal edildi, gazý boðazdan verdik, þnorkelden kaynaklý stop etme iþi bitti böylece, Fotoðraflarý yarýn ekleyeceðim.
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

BAHADIR

Güle güle kullan Umut. Ayný sepetin alt desteði 2 tane olanýndan bende var, stepneyi koyunca o da bel verdi ama hala ne saðlamlaþtýrdým ne de söküp attým. Daha saðlam bir üst sepet düþüncesi bende de var, üst aydýnlatmalarý içine koyabileceðim, dal çarpmalarýndan etkilenmemelerini saðlayacak bir tane düþünüyorum.

mka.mka

Umudum güzel olmuþ ellerine saðlýk güzel günlerde kullan inþallah.

impeesa

Alıntı yapılan: BAHADIR -  Haziran 08, 2011, 09:20:21
Güle güle kullan Umut. Ayný sepetin alt desteði 2 tane olanýndan bende var, stepneyi koyunca o da bel verdi ama hala ne saðlamlaþtýrdým ne de söküp attým. Daha saðlam bir üst sepet düþüncesi bende de var, üst aydýnlatmalarý içine koyabileceðim, dal çarpmalarýndan etkilenmemelerini saðlayacak bir tane düþünüyorum.

O zaman doktor bey imdadýma yetiþin:) benden önce yapýn bitirinki banada ilham kaynaðý olsun  ::) aydýnlatmalarý gizleme iþi mantýklý..
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Haziran 08, 2011, 12:11:49
Umudum güzel olmuþ ellerine saðlýk güzel günlerde kullan inþallah.

Sað ol canýmýn içi, e oðlaný al gel artýk gezelim :)
"Nivan varsa yolun var!"

Beykoz

Mat oldu mu bu araç haberi olan var mý?

NÝVACI

Bir ara satacaðýný duydum epeydir haber alamýyoruz.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Maestro

sanýrsam Ruhsat ile  ilgili bir sorun vardý , parça parça satmaya karar vermiþ , NÝVATR  face  sayfasýndan görebilirsiniz..

Yevgeni

Yusuf bunun üzerine bir Samurai aldýydý.
Çoktan yeni sahibine gitmiþtir bu (parça parça ise sahiplerine)..