Yavru balýklarý kurtar !!!

Başlatan giosué, Haziran 17, 2011, 02:06:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

giosué

Tarým ve Köyiþleri Bakanlýðý Danýþma Kurulu'nun, yavru balýklarýn ve denizlerin kaderinin tartýþýlacaðý 21 Haziran'daki toplantýsýna artýk sayýlý günler kaldý.

Þimdi denizlerin kýymetini bilen 450.000 kiþi Bakanlýðý faks yaðmuruna tutuyoruz. Sizin için 3 farklý dilekçe hazýrladýk. Ýstediðini seçip sadece bir týkla mesajýný

Bakanlýðýn faksýna ücretsiz göndebilirsin. Bu kadar basit. 21 Haziran'a kadar hedef 20.000 faks ile Bakanlýða bu iþin takipçisi olduðumuzu göstermek.

Tarým Bakanlýðý, Þubat ayýnda sizden gelen 250.000 imza ve Greenpeace Kýrmýzý Telefon eylemiyle Bakanlýða açýlan 2070 telefon sonrasýnda, yasal balýk avlanma

boylarýný resmi toplantý gündemine aldýðýný aþaðýdaki açýklamayla duyurmuþtu.

"Balýk boylarýnýn yeniden gozden geçirilmesine iliþkin talepler, Haziran 2011 ayý içerisinde yapýlacak olan Su Ürünleri Ýstiþare Kurulu gündemine alýnarak, deðerlendirilecek ve buradan çýkacak sonuç doðrultusunda gerekli düzenlemeler yapýlacaktýr. Kamuoyuna saygý ile duyurulur."

Toplantý gününe kadar Tarým Bakanlýðý'nýn faksýndan akacak binlerce dilekçe yavru balýklarýn, denizlerin, endüstriyel balýkçýlýðýn karþýsýnda can çekiþen balýkçýnýn sesini duymasý gerekenlere iletecek.

Senin göndereceðin bir tek faks iþte bu kadar önemli.

Tarým Bakanlýðý'na faks göndermek için aþaðýdaki linki týklayýnýz

http://faks.kacsantim.org/?utm_source=mailing&utm_medium=gpmail&utm_campaign=faxbtn

BAHADIR

Ben gönderdim, darýsý diðer arkadaþlarýn baþýna. Çocuklarýmýz için gerekli bir hareket.

niva07

Ben de üstüme düþen görevi yaptým.

Harun

Liberator42

vehbi

sonuç hüsran mýþ yine haberiniz ola..
"free as a bird"