Beldibi maðaralarýndaki tahribat

Başlatan dora, Şubat 26, 2010, 06:34:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dora

Arkadaþlar yýllar önce araþtýrmasýný yaptýðýmýz beldibi maðaralarý mezolitik çaðlarýn en önemli bulgularýný barýndýrmaktaydý fakat geçenlerde uðradým þok oldum homo saphiens lerden kalma duvar resimlerinin çoðu tahribata uðramýþ üzüldüm ama elimden birþey gelmiyor bu resimlerden saðlam kalanlarýn fotolarýný çektim bakýn belkide seneye olmayacaklar...

Niva 1041-firefly-Atlantis

Yevgeni

Neanderthal adamý kadar akýllarý yok bunlarýn.
Yuh..

dora

Aynen maalesef dünya miraslarýmýzýn kýymetini bilmiyoruz..

bymuammer

abi neden böyle yapýyorlar acaba çok merak ediyorum. bizim buradada buzluk maðarasý var kýþýn sýcacýk yazýn buz kaplýyor içi adamlarýn yapmadýðý kalmamýþtý maðaraya en son gittiðimde yazýk gerçekten çok yazýk...

NÝVACI

Bunlarý tarif edecek söz bulamýyorum.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

colins

Aslýnda bu tür insan kýlýðýna bürünüpte aramýzda o kadar çok yaþayan gereksiz yaratýklar varki ne söyleseniz boþa ne yakýþtýrsak yine boþa

dora

Arkadaþlar müzeye gittim fotolarý sundum tamam dediler ama sanmýyorumilgi göstereceklerini beni baþlarýndan savdýlar takip edeceðim olmazsa bir üst merciye gideceðim.

Harun

kültür ve turizm il müdürlüðü tel veya mail ile olmadý direk ankaraya bakanlýða.

ilgisiz kalan tayfayý da þikayet etmek elzem olur aksiyon almazlarsa...

MOUNTAINBIKER

DIREKT OLARAK ANTALYA VALILIGINE YAZI YAZDIM.UMARIM BIRILERI ILGILENIR.TURIZM KENTI ADI ALTINDA BU KENTE YAKISMAYAN BIR GORUNTU.
BIZLER KORUMAZSAK BIR SEY OLACAGI YOK.HANI DERLER YA HEP,HER SEYI DEVLETTEN BEKLEMEYIN... ;)

SAYGILAR

MOUNTAINBIKER

BAZILARI internet DENILEN SEYIN VARLIGINI HEP UNUTUYORLAR ;D
BIZLERIN HATIRLATMASI GEREK... ;)

MOUNTAINBIKER

28.02.2010 tarihli e-mailiniz tarafýmýza ulaþmýþ olup; 2442 evrak kayýt numarasý ile Ýmar ve Þehircilik Müdürlüðü' ne havale edilerek kayýt altýna alýnmýþtýr.
    Bilgilerinizi rica eder; saygýlar sunarýz

____________________________________________________________________________________________
info@konyaalti.bel.tr
www.konyaati.bel.tr
+90 242 259 60 60  / 259 33 33
Liman Mahallesi 42 Sokak No:2 Konyaaltý / ANTALYA P.K. 170

buyrun...benden bu kadar ;)

dora

MOUNTAINBIKER

bu magara isi halledilmistir,yazisi da gonderilmistir,cevabi ve islamleride yapilmaya baslamistir.yakin takipdeyiz.istediginiz birsey varsa yapilmasina on ayak olabiliriz bu magaralar icin... ;)