KÜÇÜK DÝZÜSTÜ PC

Başlatan Yevgeni, Ocak 17, 2008, 03:59:13

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yusuf

babacandar

"bir kereden biþi olmaz"  derler.

Al gitsin. derim

Niva'nýn dif lock'u nu ya da  V6 versiyonununu bekleyecek halimiz yok.

Yeni gelecek "oregon " benim 4 üncü gps'im. son mu olacak ? Hayýr tabii.

bunlarýn hiçbiri evladiyelik deðil. Sarf malzemesi.

sen bilirsin hocam.

ama

Newyork'ta benim blackberry ve garmin 10 x istediðim her yeri buldum. Ve gerçek zamanlý navigasyon yaptým.

Orada bir top model pc ya ya gps gerekmiyor. bb ya da benzeri  yeterli.

yakýnda burada da olacaktýr. 2 sene önce GE mi vardý?

babacandar

Yusuf Abem,
Helbet bunlarýn da modasý teknolojýsý 3 gun sonra geçer de bilirsin ilk mallar biraz pahalýca olur.. heyecan geçince patýr patýr dökülür, bence bu süre bu tip PC ler için çok kýsa sürecek fiyat çok çabuk düþecek DELL Acer da parsa kapmak için kollarý hemen sývamýþ, bir de göründüðü üzere Asus EEE PC  de çýkan her bir üst model hep bir öncekinin eksiðini tamamlamýþ..

taiga

Fazla kasmamak lazým...
Aslolan gezmek, keþfetmek...
En basit bir gps bile ziyadesiyle yeter çoðu zaman...
Çok teknolojiye bulaþmýþ gördüm hepimizi... :D

Harun

esasen ben de düþünüyordum en azýndan gps almayý (sadece otoyol amaçlý)

lakin taiga nýn da dediði gibi fazla teknolojiye girmemek gerek diye düþündüm...

ekim gibi planlar tutarsa yunanistan çýkarmasý düþünüyorum kendi aracýmla (binek oto)

geze geze takýlayým diyorum,bu organizasyon için gps de düþünüyordum ama caydým

paþa paþa haritamý alýrým týn týn saðdan saðdan devam ederim dedim en son...

babacandar

Haldun Hocam..
Ýnsan yolda giderken nereye yaklaþtýk acaba diye geniþçe bir çevreyi fazla tuþlarla oynamadan görmek istiyor.. Yusuf Abey rotayý verdiði zaman bizim GPS lerde sýkýntý olmuyor 10 metre þaþsan hemen buluyorsun da keþif gezileri esnasýnda sýkýntý içinde kalýyor  büyüt küçült baþý dönüyor insanýn ... optimum birþey bulmayý arzuluyor bünye.. Misal benim lastik olayý.. az araþtýrmadýk lastikleri o mu bu mu derken,nihayetinde  Yokohomalarý senin fikir vermen suretiyle aldýktan sonra  iyi bir seçim yaptýðýmýzý görmek hoþ oldu.. Ayný minvalde bilgisayar destekli navigasyon için optimum bir aleti ortaya çýkarabilirsek bence bu tarz hareket etmek isteyenlere bir nevi faydamýz olur belki ..

taiga

Babacandar hocam,

Benimki latifedir.
Ancak bu yol bulma iþi pilota ait olursa dediðin zorluklar yaþanýr.
Eeee...
Co-pilot neden vardýr?
Baksýn elindeki alete, ekrana, lcd ye artýk ne ise, aynen pilotu yönlendirsin.
Öbür türlü nivanýn içine sinema perdesi kursak bizi kesmez... :D
Þaka bir yana iþin özü GE ile bu gps lerin tam senkronizasyonu.
Önümüzdeki kýsa süreçte bence oda gerçekleþecek.

yusuf

bugün de eee PC 900 denedik

yine yazayým. Süper alet

ammaa "DIÞ MEKANDA OKUNABÝLÝRLÝÐÝ" çok düþük.

yani abiler odanýný içinde deðilseniz bu ekraný kullanamassýnýz.

bu bir "outdoor"  ekraný deðil.

burakbudak

merhaba aranýza yeni katýldým. adým burak. siteyi gezerken bu konuyu gördüm biþeyler yazmak istedim. bende bu aletten var göründüðü gibi gerçekten çok küçük kayan bi ekraný var kýlavye altta gizli. ekranýn sað tarafýnda buton þeklinde mouse2u var ama ekranda dokunmatik. parmak izi teknolojiside var gayet güzel. zannedildiði gibi yavaþta deðil core solo zaten ama gerçekten hizlý. üzerinde 1 tane usb çýkýþý var ama deck'inde yanlýþ hatýrlamýyorsam 4 tane daha var ama usb çoklayýcýlardan da kullanýlabilinir. yeni çýkan 9"'lik notebook'larda iyi gerci ama ben 2 sene önce amlýþtým. diðerlerindeki kapaklý oluþu bunun yanýnda yer sorunu yaratabilir. aletle ilgili sorularýnýz olursa yada görmek isteyen olursa bigün gelebilirsem sizinle gösterebilirim. :)

Yevgeni

Fotoðrafýný çekip buraya yerleþtirsene, akabinde boyut konusunda bir fikir olsun diye misal fotografta yanýnda bir kibrit, vs olsun..

burakbudak

olur yaparým ama makine evde. bu akþam büyük bi ihtimalle hallederim.

Yevgeni

babacandar

Ben hala Asus EEE PC 901 i bekliyorum, geçen gün bilgisayarcý arkadaþlarla konuþtum
ihtimalen 900 ve 1000 leri bitirmeye çalýþýyorlar Þubat gibi gelmesini bekliyoruz dediler..

reis28

bende gecn teknosada güzel bir toþiba gördüm fiyatýda 590 dolardý herhalde ekran görünürlügü falan baya iyidi
DURSUN USTA 05364629668

burakbudak

dün gece pilleri bulamadým evde. makineyi yanýmda þirkete getirdim. öðleden sonra  kare kare çekip ekliycem. gecikmeden dolayý özür dilerim.. :(

burakbudak