KÜRE MÝLLÝ PARKI 19 - 22 MAYIS 2011

Başlatan yusuf, Nisan 03, 2011, 10:37:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

yusuf

Hakan hoca

Biz çiçekleri fidanlýkta deðil sarp arazide kokladýðýmýz için Usta bizi geliþtirmek istiyor.

hakanbusa

Çiçekleri koklama yontemlerini zamanla degistirmek lazim Yusuf abi. :)

yusuf

burun + koku alma sinirleri + sol beyin lopundan mý bahsediyorsun ?

Zor biraz, biz daha arýzalý karaciðeri deðiþtiremedik !

hakanbusa

Senin cigerler ormanda kendine gelir Yusuf abi. Kaldi ki senin MAASALLAHÝN var.

yusuf

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 27, 2011, 08:36:17
Lastik zemine tutunup da traksiyon saðlamadýðý sürece tüm devirler anlamsýz..

Ah be abi, bunu sana Küre yollarýnda defalarca  anlatmaya çalýþtýk.

"Abarmayýn  120 -150 ile gidiyorduk " diyorsun ama 90 da ben ve Dr. nin bacaklarý titriyordu.

Sana yetiþmek için

Döner yeni dönmez lastiklere 1,100 verdim. Acýbadem'de bir MR parasý yani.

Þimdi senin seviyeye geldik. Gazlayabiliriz.

yusuf

Alıntı yapılan: hakanbusa -  Mayıs 27, 2011, 09:22:06
Senin cigerler ormanda kendine gelir Yusuf abi. Kaldi ki senin MAASALLAHÝN var.

Saðol HB.

ama karaciðerin ormanla bir ilgisi yok. Pantolonun içinde kalýyor.

Ýlgisi olanlar  ak olanlar. di mi Bahadýr abi?

Yevgeni

Alıntı yapılan: yusuf -  Mayıs 27, 2011, 09:38:05
Ah be abi, bunu sana Küre yollarýnda defalarca  anlatmaya çalýþtýk.

"Abarmayýn  120 -150 ile gidiyorduk " diyorsun ama 90 da ben ve Dr. nin bacaklarý titriyordu.

Sana yetiþmek için

Döner yeni dönmez lastiklere 1,100 verdim. Acýbadem'de bir MR parasý yani.

Þimdi senin seviyeye geldik. Gazlayabiliriz.

Gazlamanýn sakýncalarý var; çok benzin yakýyorsun, aký .okuna deðmiyor (ki deðer mi diye test etmek üzere gazladýk), sürekli sol þerittesin, özellikle gece veriyolar uzunu, sisi beynine beynine, sanýrým uyuz oluyorlar.

90-100 km/s en güzeli..

hakanbusa

Tayfa asfaltçý oldu. Light 'laþýyormusunuz.:)

hakanbusa

Alıntı yapılan: yusuf -  Mayıs 27, 2011, 09:42:35
Saðol HB.

ama karaciðerin ormanla bir ilgisi yok. Pantolonun içinde kalýyor.

Ýlgisi olanlar  ak olanlar. di mi Bahadýr abi?

Farketmez abi. Beden içinde o da faydalanýr.

yusuf

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Mayıs 27, 2011, 09:50:52
Gazlamanýn sakýncalarý var; çok benzin yakýyorsun, aký .okuna deðmiyor (ki deðer mi diye test etmek üzere gazladýk), sürekli sol þerittesin, özellikle gece veriyolar uzunu, sisi beynine beynine, sanýrým uyuz oluyorlar.

90-100 km/s en güzeli..

Gazlamak için çok yanlýþ bir zamanlaydý. Bunun için gitmedik oralara.

Gazlamanýz yüzünden Fatih bunun bile tadýna bakamadý. Onun gibi damak zevki olan bir için üzüldüm. Çok büyük kayýp. Bi daha ne zaman olur bilinmez.

yusuf

Di mi Fatih.

Bu çorbacýný önünden yola odaklanýp 120 km*saat ile geçmek mi yoksam durup bu çorbayi içip üstüne halis tereyaðýnda yumurtalý sucuk yemek mi?

Yoksa , Viraj best line eðitimi vermek daha iyi mi ?

yusuf

(Okunma Sayýsý 1877 defa)  

Ýzleme bayaðý iyi. biz bu diziye devam edelim

ayrýntý

Yusuf abicim tabiki gazlamak iyi deðil ama sen beni çok iyi biliyor ve tanýyorsun bende gazlama deyince akan sular durur bende çorbayla sucuða tabiki üzüldüm ama plot ben deðildim yancýydým çaylakda ama ben herkeze niva aldýðýmda diyordumki nivayla ok yla 170 180 yapýyorum diye kimse bana inanmayýp abartýðýmý söylüyordu þimdi bakarmýsýn nivalar neler yapýyor bence çok daha iyi olacaklar ama bu bir evrim ve o evrimmin ilk mahsülleri sizin araçlarýnýz, araçlarýn arkalarýný þunu yazýyoruz NÝVA EVO I
benim aklým kazým abinin yerinde yediðimiz balýkda kaldý abi valla utandým yoksa bi bu kadar daha yerdim yani tekirrin tam zamaný þimdi ben 30 haziranda rize gidicem zaten sahil boyu gideceðim için hem kazým abinin yerine hemde Ecevit çorbasýnýn tadýna bakýcam bu arada þelalede yediðimiz mantarlý gözlemede çok fenaydý neyseki mantar almýþým süper oldu evde geldim saygýsýzýn tarifiyle yaptým süper oldu ...

BAHADIR

Yusuf Abi, doða her organa iyi gelir abi.:) Valla benim araba standart ama yine de gezi çok keyifliydi, asfaltta Yevgeni'ye yetiþicez diye yýrtýnma kýsmý hariç, ki zaten kýsa bir süre sonra vazgeçtik. :) Yevgeni, Schumaher tadýnda gazlamaya devam etti ve bizi ekti resmen. Ecevit çorbasý harikaydý, tereyaðlý yumurtalý sucuk olaðanüstüydü, mantarlý gözleme müthiþti, barbun enfesti. Bu geziden aklýmda kalanlar yeþilin 1001 tonu, mis gibi orman kokusu, mis gibi deniz kokusu ve yemekler oldu. Yola ve yemeye devam!

yusuf

Tamam ekip,  gazlayan arkadaþ genç ve yeni niþanlý. Normal karþýyalayým.

10 - 15 gün içinde güzel ve sýký off  bir gezi daha yapacaðýz. Bu muhemelen sezonun son gezisi olacak.

Araç sýnýflandýrmasý yok  cesareti olan gelebilir. Yakýnda yeni bir baþlik açarým

Fatih, þu Ýlica ve oraya giderken çektiklerini koysana 4, gün için malzeme olsun.