04 12 2010 - Buluþma ve Mühye Parkuru

Başlatan impeesa, Aralık 04, 2010, 03:02:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

impeesa

Bu gezidende þunu öðrendik;

1-) Çok fazla debelenmenin alemi yok, 2 kere geçtinmi tadýnda býrakacaksýn :)
2-) Arkanda çeki demirin varsa keçiyi fazlaca eðime vurmayacaksýn :)
3-) Tez zamanda ya vinç alacaðým, yada yanýmda vinçli birileri ile dolanacaðým :)

ve keçiye yapýlan her modifikasyon insaný o kadar mutlu ediyor ki resimde de görüldüðü üzre takla atacak pozisyonda bile olsan gülücükler saçabiliyorsun :D
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Güzel bir akþamdý, Baki aðabeye Kerem'e, Mesut'a ve Hürkan'a teþekkür ederim. Murat aðabey kýsa zamanda da seni aramýzda görmek isteriz.
"Nivan varsa yolun var!"

niva07

süper olmuþ beyler keçinize saðlýk :D impeesa karakaçanýn kulaklarýný çek diyeceðim ama kulaðý kýrmýþ eþek, geçmiþ olsun :)

mka.mka

Çok güzel bir akþamdý ama gecenin anladýmý daha bir harika olmuþ katýlan herkese teþekkürler. Bu arada çeki demiri beni madara etti :) yoksa kessin çýkardým ben ordan :p :D

impeesa

Alıntı yapılan: niva07 -  Aralık 04, 2010, 11:54:18
süper olmuþ beyler keçinize saðlýk :D impeesa karakaçanýn kulaklarýný çek diyeceðim ama kulaðý kýrmýþ eþek, geçmiþ olsun :)

Teþekkür ederim. Karakaçan'ýn da kabahati deðil aslýnda , ben eþeklik ettim sanýrým :) bakalým kaynakla çözebilecekmiyiz ? Kovan almak zorunda kalmasak bari :)
"Nivan varsa yolun var!"

niva07

Estaðfurullah, beklenmeyen durumlarla her zaman karþýlaþýlýyor. Umarým en makul þekilde çözersiniz.

MuZiP_06

Ýmpeesa dostum herseyi cok guzel anatmýþsýn ve deðerli  offroad ve niva dostlarýmýzla paylaþmýþsýn.Paylasým için teþekürler,o yorgunlukla bukadar resim yuklemek foruma koymak bide bukadar guzel anlatmak her babayiðidin harcý olmasa gerek.
Bu arada ekiple bi oylama yapalým seni NivaTR AnkaraTayfasý genel basýn sözcumuz yapalým :D bu konuda eline kimse su döemez gibi :).
Mka.mka abi keçini gule güle kullan cok basarýlý bir araç olmus (çek demiri maduriyeti hariç):D ,Wesle namýdeðer Kerem arkadasýmýza da müthiþ yol bilgisi ustaca kullandýgý aracý ve bize geçirttiði muhtesem parkurlar için cok teþekür ediyorum.
Macera dolu cok hoþ bir gece geçirdik,katýlan katýlamayan herkeze teþekurler.

impeesa

Hayýr hiç bir Allah'ýn kulu da aramadý sormadý. Öldün mü? kaldýn mý? evin yolunu bulabildin mi diye :) siz siz olun kopuk diferansiyelli araç kullanmayýn, taksiye binin :)
"Nivan varsa yolun var!"

Harun

Alıntı yapılan: impeesa -  Aralık 04, 2010, 04:11:38
Hayýr hiç bir Allah'ýn kulu da aramadý sormadý. Öldün mü? kaldýn mý? evin yolunu bulabildin mi diye :) siz siz olun kopuk diferansiyelli araç kullanmayýn, taksiye binin :)

impeesa geçmiþ olsun,herþeye raðmen Ankara ekibini tebrik etmek lazým,organize olup çamuru buluyorlar hemencik. :D

niva07

evet anýnda organizasyon yapmýþlar, tebrikler.

impeesa

Alıntı yapılan: Harun -  Aralık 04, 2010, 06:10:33
impeesa geçmiþ olsun,herþeye raðmen Ankara ekibini tebrik etmek lazým,organize olup çamuru buluyorlar hemencik. :D

Teþekkür ederim Harun. Aklýmýzýn bir köþesinde sürekli bir çamur birikintisi oluyor :) Çamur bulamasakta damacanayla su taþýyýp parkur yapacak kývamda azimliyiz :) Allahtan kýþ geldi, yazýn ne yapacaðýz bilmiyorum :)
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

Alıntı yapılan: impeesa -  Aralık 04, 2010, 04:11:38
Kardeþ gider gitmez uyumuþum :-\ Birdahakine daha kalabalýk oluruz inþallah ama gün geçtikçe benim özgür vaktimde azalýyor malum yolcumuz hergün biraz daha yaklaþýyor yeni dünyasýna ;)

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Aralık 04, 2010, 11:29:36
Kardeþ gider gitmez uyumuþum :-\ Birdahakine daha kalabalýk oluruz inþallah ama gün geçtikçe benim özgür vaktimde azalýyor malum yolcumuz hergün biraz daha yaklaþýyor yeni dünyasýna ;)

Son günlerin tadýný çýkaralým, sen geçici bir süre kapsama alanýnda olacaksýn. Biraz vakit geçtikten sonrada nivatr'nin en genç üyesi ile gezilere baþlarýz ;) umarým babasýna çekmezde amcasýný arar sorar, selektör yapýlýnca arkasýna bakar. Bakmasa da 5 km sonra farketmez :) :) :)
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

:) Ben kasislere girip çýkýyorsun da farýn ondan öyle oluyor sanmýþtým :D Burdaki resimleri haným gördü býrak yeni üyeyi beni bile bi daha nivaya bindirmeyecek sanýrým :D

impeesa

Alıntı yapılan: mka.mka -  Aralık 04, 2010, 11:37:16
:) Ben kasislere girip çýkýyorsun da farýn ondan öyle oluyor sanmýþtým :D Burdaki resimleri haným gördü býrak yeni üyeyi beni bile bi daha nivaya bindirmeyecek sanýrým :D

Offf neden gösterdin resimleri? Büyük hata olmuþ, tam toparlanýyoruz derken bir üye kaybetmek can sýkýcý olacak. E bari keçi satýlýk mý ? :D
"Nivan varsa yolun var!"