samanlý daðlarýnda kamp.

Başlatan dogan54, Ağustos 23, 2016, 11:04:09

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

aydinaydogan

aydinaydogan

Yavuz abiden ses cikmiyi :) havalar soguyacak. Cocuklari gotureceksek elimizi cabuk tutalim.

kocaali

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Ekim 17, 2016, 06:47:43
Yavuz abiden ses cikmiyi :) havalar soguyacak. Cocuklari gotureceksek elimizi cabuk tutalim.

ben haftasonu yaptým Bursa ziyaretini, dün akþam döndüm tekrar Ýzmir'e.. Samanlý Daðlarý gezisi için çok büyük ihtimalle benden pas...
No mud, no fun...

Yevgeni

Ses çýkmiyi çünkü cukka durumu izin vermiyi..

aydinaydogan

Senin canin sagolsun abi. Ben hazir kitayim alo de damlaeim hemen.

giosué

giosué

Çok çok uzun zaman oldu abiler. Burhan amcayý kaybetmiþiz forumu ýncelerken gordum cok uzuldum. Allah rahmet eylesin elini öpemedik.
Umarým herkes iyidir.

aydinaydogan

Oooo Kerem hosgeldin, iyiyiz sen nasilsin. Askerlikte bitti diyorsun. Ben iki sene once yada gecen sene senin mekana ugrayayim dedim yoktun askere gitmissin sonradan aldim haberi. Bitirip gelmissin neyseki.
burhan amcayi kaybettik evet ne yazikki, ahali eskisi gibi aktif degil ama bi kac demirbas buralardayiz. Gorusuruz bir araya geliriz bir sekilde yine.

giosué

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Aralık 05, 2016, 06:41:09
Oooo Kerem hosgeldin, iyiyiz sen nasilsin. Askerlikte bitti diyorsun. Ben iki sene once yada gecen sene senin mekana ugrayayim dedim yoktun askere gitmissin sonradan aldim haberi. Bitirip gelmissin neyseki.
burhan amcayi kaybettik evet ne yazikki, ahali eskisi gibi aktif degil ama bi kac demirbas buralardayiz. Gorusuruz bir araya geliriz bir sekilde yine.

Ýyiyiz abi çok sükür. mekaný bir otelci abiye devir ettik reddedemýycegimiz bir teklif yaptý :)

Gezi planlarsanýz marmara cevresinde katýlýrým abi

aydinaydogan

Tabiki Kerem ne demek her daim yanýmýzda yerin hazýr. Lakin site, forum biraz sessiz, sonuçta hayat bize neler hazýrlýyor bilemiyoruz. Ama inan buradaki dostluklar baþka. Face de falanda var grup ama ben burdan organizasyon olsa diye bekliyorum. Sen takipte kal burada canlanýr gün gelir.
Nerdesin þu anda yine sapancadamýsýn ? Ben belki günübirlik bir kartepeye gelicem olmazsa haberleþiriz görüþür bi çay içeriz.

giosué

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Aralık 13, 2016, 12:34:31
Tabiki Kerem ne demek her daim yanýmýzda yerin hazýr. Lakin site, forum biraz sessiz, sonuçta hayat bize neler hazýrlýyor bilemiyoruz. Ama inan buradaki dostluklar baþka. Face de falanda var grup ama ben burdan organizasyon olsa diye bekliyorum. Sen takipte kal burada canlanýr gün gelir.
Nerdesin þu anda yine sapancadamýsýn ? Ben belki günübirlik bir kartepeye gelicem olmazsa haberleþiriz görüþür bi çay içeriz.

Abicim herkes ýyý olsun da onemlý deðil yýne hareketlenir herkesin koþturmasý ayrý Ýstanbul un sýze yasattýgý hayat ritmi çok hýzlý o yuzdendir

Harun abi, Yavuz abi, Erkan abi de paslaþýrlar herhalde Doðan abi de katýlýr, görüþülür bir þekilde ben Maþukiyedeyim gelmek istediðiniz zaman yaparýz bir organizasyon kalmak isteyen bende kalabilir çoluk çombalak cümbür cemaat gelin :) illa çadýr derseniz bahçeye kurabilirsiniz bende numaralarýnýz var zaten

kendi numaramý tekrar yazýyým buralara yolu düþüp insanlýk halý býr sey lazým olursa her saatte direk arayabilirsiniz

555 560 76 95

aydinaydogan

Kaydettim numaraný Kerem.
Ben arada kaçýyorum o taraflara bir daha geldiðimde bi çay içeriz ikimizinde zamaný uygun ise,