YÝNE KAZDAÐLARI...YENÝDEN KAZDAÐLARI...FORZA KAZDAÐLARI...

Başlatan taiga, Ekim 03, 2007, 06:02:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Yevgeni

Ercan Emrah'a soruyor. Gelmen niye suya düþtü hesabý..

yusuf

tþk

Benim gelmem "suya düþmedi" hep beraber anlamýnda dedim di!

Ben kesin geliyorum.

Yevgeni

bulentk

verdiðiniz bilgiler için teþekkürler, yaptýðýnýz etkinlik çok güzel umarým bir aksilik olmaz, bende size katýlmaktan mutluluk duyarým, acaba kaç gün kalýnýyor kamp çadýrlarýndamý kalýnýyor yeme içme nasýl oluyor lokantalardamý yeniliyor yoksa kendimiz yanýmýzda getirdiklerimizi yiyoruz ammada meraklý bi tipim dimi :)

Yevgeni

Tümüyle kamp halinde oluyoruz, yani çadýrdayýz. Dolayýsýyla kamp malzemeleri (çadýr, tulum, mat) bagajlarda daim oluyor. Yemeði yanýmýzda götürdüklerimizle hallediyoruz. Gidiþ ya da dönüþ yolu üzerinde bir kýyý lokantasýnda balýk yemeyeceðimiz anlamýna gelmiyor tabi, rastlarsa neden olmasýn? Geçen yýl 5 gün boyunca kamp ve arazi halindeydik. Bu kez muhtemel 3'ü akþamý Ýstanbul olarak yola çýkacaðýz. 4'ünden son gün 7'sine kadar gezebildiðimiz kadar gezeceðiz. 7'si, yani Pazartesi dönüþ günü..

BadBoy

o tarihlerde kardeþimin eþi doðum yapacak o yüzdeb gelemiyebilirirm ama kesin konuþmayým genede bana hiç belli olmaz
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

yusuf

Yevgeni,

Perþembe günü 07;00 sonra Bandýrma'ya feribot yok. Yalova üzerinden gidersek. Yalova > Bandýrma 162 km. 18:00 de yola koyulsak Ortakoy'den varmak 5 saat sürer. Sonrada kamp yerine 1 saat.

Bu birinci seçenek.

Ya da Cuma sabah 07;00 binip 09;oo da Bandýrma'da olmak.

ne dersiniz ?

Yevgeni

Cuma sabahý çýkýþ daha ehven. Gece yol yapýp yorulmuþ olmayýz..

taiga

Pazar akþamý 21:30 Bandýrma-Yenikapý var...
Lakin 6 nisan Ptesi sanýrým tarifeler deðiþiyor...
Yani Ptesi sefer saatleri belli deðil ÝDO nun sitesinde...

yusuf

bence de daha uygun.

Nisan  biletleri 20 martta satýþa çýkýyormuþ. O zamana alýrýz

taiga

O zaman görünen kuzeyden gelenler (Ýstanbul, Bursa, Kocaeli, Bolu vb.) cuma sabah saat 9:30-10 gibi Bandýrma da buluþuyor...

Ýzmir grubu sizde durum nedir?

Yanýlmýyorsam Pia zaten Küçükkuyu tarafýndaydý...

Oda direk kamp yerine gelir...

pia

ben gömeçteyim .ayvalýða yakýn bilmeyen arkadaþlar için...izmir ekibiyle burada buluþur geliriz biz de..bu arada ben zaten yakýn olduðum için burada þimdiden yapýlacak biþeyler varsa elimden geleni yapabilirim..ha unutmadan bu kazdaðý yürüyüþündeydim...çok güzel yerler arkadaþlar piþman olamayacaksýnýz.
http://picasaweb.google.com/hakanimam/PusulaDaCLKKazDaLarGezisi  bugünkü geziden fotolar
Kýzým Neva Arabam Niva...pek yakýnda iþallah:)

Yevgeni

Tahtakuþlar Etnografya Galerisi'nin yan tarafýný düzeltmiþler, asfaltlamýþlar fotolardan gördüðüm üzere.
Kaplum da hala yerindeymiþ, hehe..

yusuf

benim planladýðým rota Karga uçuþu 250 km. (herhalde 2 ya da 3 ile çarmak gerek)

Yevgeni