YÝNE KAZDAÐLARI...YENÝDEN KAZDAÐLARI...FORZA KAZDAÐLARI...

Başlatan taiga, Ekim 03, 2007, 06:02:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yevgeni

Geçen yýl resmi tatile (23 Nisan) denk gelmiþti. Ama Nisan yaðmur alýyor deniyor raporlarda. Gerçi geçen yýl sadece gidiþ yolunda biraz yaðmur vardý.

Cuma ve Pazartesi evde olmak zorunda olan arkadaþlar Cuma akþamýndan katýlýp Pazar akþamýndan dönebilirler gibi.

Sanýrým yine geçen yýlki gibi Perþembe akþamüstü yola çýkýp gece menzilde olmak, akabinde Pazartesi günü de dönmek þeklinde geliþecek..

BadBoy

valla erco nun dediði gibi biz cumartesi günü orda oluruz bir gece sizlerle beraber olup pazar günü gezinip dolaþýp döneriz pazartesi malum iþ güç dicem ama benim patronum yok  ki ama erco üle diyosa üle olacak demektir
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

pia

bizim için içinde uygun tarihler biz katýlýyoruz bi aksilik olmassa.durun bakalým daha bayaða zaman var belki o zamana kadar niva bile almýþ olurum belki
Kýzým Neva Arabam Niva...pek yakýnda iþallah:)

Yevgeni

babacandar

bulentk

Merhaba sitenizi takip ediyordum ve üye olmaya karar verdim :) etkinliklerini çok güzel acaba isteyen katýlabiliyormu etkinliklerinize katýlma koþullarý neler kaz daðýný etkinliðiniz nasýl oluyor bilgi verebilirmisiniz galiba çok soru sordum teþekkürler :)

Yevgeni

Selam,

Etkinliðe herkes katýlabiliyor tabi, kapalý bir grup tadý yok. Ama sonuçta insan iliþkileri, gerçi bugüne kadar yaþamadýk kimya uyuþmazlýðý gibi bir þey ayrý.

Kaz Daðlarý hamlesinde geçen yýl konaklamayý kamp halinde yaptýk. Daðlara ilk milli park sýnýrlarý içinde rehber eþliðinde çýktýk, turistik gezi tadýnda bir þeydi ve memnun kalmadýk haliyle. Ertesi gün milli park sýnýrlarý dýþýndan (yer yer sýnýrlar içinden) emprovize gezdik, keyifliydi.

Genel tad gidebildiðin noktaya kadar git akabinde gece için kamp kur þeklinde. Esasen genel bir gezi planý var, aþaðý yukarý ona uyulabiliyor, geliþmelere paralel deðiþebiliyor da.

Rota üzerinde önünüze çýkan zor noktalarý aþmaya uðraþýrken haliyle off road tadýna da giriliyor. Yani ille de sadece gezeceðiz, ya da ille de zorlu parkurlardan geçeceðiz, zorlayacaðýz þeklinde bir düþüncemiz olmadý. Rotada ne çýkarsa bahtýmýza oluyor.

Geçen yýl Kaz Daðlarý'na güneyden girip kuzeyden çýkabilmek gibi bir niyetimiz vardý. Denk getiremedik, olmadý. Bu yýl Kuzey kýsmýný dolaþmayý hedefliyoruz..

yusuf

Merhaba bulentk

Hoþ geldin.

Yevgeni'nin dediði gibi. katýlma koþulu gibi belli kurallar yok bizde. Belirlenen saatte buluþuyoruz. Yola çýkýyoruz. Uyum meselesi yolda belli olur. Bununda tek yolu var:  birlikte yola çýkmak.

ERCO

aynen yusuf abinin dedi gibi bizde sabahtn toplanýyoruz bi bölgede orda yola düþüyoruz  ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

BadBoy

benim gelme durumum suya düþtü çok üzgünüm çokkkkkkkkkkk
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

taiga

Sandalcý geliyor deðil mi?  ;D

Hakkaten özledim adamý yahu...

Ýtinayla kafa ütülenir... :D

yusuf

Benim hedefim Navcity ve tr haritalarýnda hiç çizilmemiþ bu yollarý yapmak.Hepiniz olsanýz zevkli olur ama olmassa ne yapalým?

ERCO

güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com