iþte benim nivam

Başlatan murat067, Şubat 27, 2008, 05:51:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

murat067

çoktandýr hayalini kurduðum nivaya sonunda kavuþtum inþallah allah olmayanlarada nasip eder diyorum gerçekten çok kemikli ve saðlam bir araba olduðunu daha iyi anladým...

eski model almamdaki sebep arýzalarýný görmek  ve  zayýf noktalarýný öðrenmek için bide þimdilik öle çok para verip dað tepe gezmek istemedim ama inþallah biraz daha tecrübeden sonra çok daha yeni ve daha temiz bi araç alýrým...
iþte ilk günün resimleri...

bideanlatmalýyým diye düþündüðüm aracý adanadan aldým aracýn ilk sahibi baya bir uðraþmýþ toplatmaya ama çokta toplu bir araç olmamýþ...
nese akþam yola saat 20:00 da çýktým 425 km gece saat 03:00 da eve geldim inanýn uzun yolda çok fecii ;D ;D ;D ;D ;D
ama þehir içinde ve arazide çok daha rahat ...
inþallah kazasýz belasýz süreriz dað tepe  hepinize çok tþk ediyorum...  ::) ::) ::) ::) ::)
niva kaçamak aþka benzer...

Yevgeni

Bir ara ben de bir 92 1600 ile 300 km kadar bir yol teptimdi, feci yormuþtu.
Yaþlý arabaydý ve çok ses vardý. Kafa davul gibi oldu.

Ne 96 1700 ile ne de þu anki 2008 ile öyle yorulmadým..

ERCO

yaw kucumsemeyýn eskileri yaw ben 94 le gayet memnunum  ;D
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Yevgeni

Sen memnunsun çünkü çiçek gibi bakýyosun arabana.

Benim kullandýðým feci dökülüyodu, arkadaþýmýndý ama pek bakmazdý (bakamazdý cukka durumu sebebiyle). Bir de 215 civarý büyük lastikleri vardý. Tam traktör..

murat067

niva kaçamak aþka benzer...

akademic

evet bende çok memnunum 92 niva çokta yol yapýyorumm hiç bir yorgunluk yok arabada lastik aktarma organlarý motor bakýmlýysaa bence hiç sorun yok...

efe

Hayýrlý olsun.Kazasýz belasýz inþallah.

BadBoy

bende 89 var ve hayata vazgeçmem ondan
YA tozudumana katacaksýn YA tozudumaný yutacaksýn

diff-lock86

benimki 86,halen daha çakýr þakýr gidiyo vala  ;)
kazasýz belasýz gnlere inþ...
instagram;@b_l_a_c_k___n_i_v_a___tr