Gönüllü Arama&Kurtarma Ekibi N.A.K. ve Nivacý Sami Abimiz...

Başlatan nak, Ekim 30, 2007, 03:34:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nak

Bursa merkezli gönüllü arama&kurtarma ekibimiz N.A.K.

Bursa'da olan Nivacý arkadaþlara, aileleriyle birlikte kapýmýz açýk çünkü biz kocaman bir aileyiz...
NAK
Çaresiz Deðil, Hazýrlýklý Olmak Ýçin.

ERCO

paylaþým icin cok teþekür ederiz kýsmet olursa bir gun goruþürüz
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

SeRDaR-TUNING

boyle býr ekýbe katýlmak ýsterdým basarýlar dýlerým :D

nak

Tanýþma, görüþme ve birlikte faaliyet yapma olanaðý bulamasak da ortak tutkular peþinde olduðumuz siz gönül dostlarýna, herhangi bir yerde, herhangi bir zaman kapýmýz açýktýr...Ekip olarak gerek Bursa, gerek Bursa dýþý ve gerekse Yurtdýþý faaliyetlerimizin tamamýný nivacý arkadaþlarýmýzla bu website aracýlýðý ile paylaþacaðýz...www.niluferaramakurtarma.org...sevgiler
NAK

taiga

Sabah çok erken çýkýp yeni dönebildim eve...
Bu akþam toplantýnýz olacak mý öðrenmek isterdim...
Artýk haftaya katýlýrým toplantýlarýnýza, yanýlmýyorsam çarþamba günleri 19.30 da idi...

nak

Doðrudur Haldun Bey, her Çarþamba akþamý 19:30 da FSM Bulvarý üzerindeki Nilüfer Yerel Gündem 21 evinde...
NAK

taiga

Sevgili NAK,

Toplantý gündemi genelde hangi konulardan oluþuyor?
Yani ilk gözleme amaçlý gelenler yabancý kalmaz deðil mi?

nak

aslýnda çok önemli bir gündem yoksa doðaçlama oluyor...haftasonu yapýlacak faaliyetler, yapýlmýþ faaliyetler falan deðerlendiriliyor genelde...yeni gelen biri varsa, onunla tanýþýyor ve ekip hakkýnda kýsa bilgi aktarýmý yapýyoruz falan...
NAK

mustafadokuyan

s.a. ben Bursa/Orhaneli den mustafa dokuyan.. bi kampýnýzda sizlerle birlikte olmaktan onur duyarým.. cok yakýnda yeni aldýðým 94 niva nýn fotolarýný eklýcem buraya. sizlerle irtibata gecmek ýsterým.. saygýlar...