Baþýnýza Bela (:

Başlatan Çömez4x4, Ekim 19, 2012, 11:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çömez4x4

((:  bu da mý Gol deðil q:

dedim size baþýnýza bela aldýnýz eheheheh (:
insanlr 2ye ayrýlýr...Yola çýkanlr,Yoldn ÇIKANLR

Çömez4x4

Alıntı yapılan: bymuammer -  Ekim 20, 2012, 12:29:03
kardes aman ha uzak dur bu arac sahibinden :)

((: sildim favorilerimden

bymuammer

benim gozumde 90-93 arasi temiz nivanin degeri 4-5 lira en fazla bende bikac ay once 3 kusur liraya aldim arac temiz ve diri hakkiydi bence

bymuammer

av mevsimiya millet iyiden ucmus :) benim eski 93 nivayi 5 e vermistim oda sifirdan toplamistim hakkida oydu hatta fazlaydi gerci rahat 3-4 lira masraf etmistim

Çömez4x4

iþte ayný dilden konuþuyoruz Acil þekilde niva bulmamýz lazým (:

Çömez4x4

mehmet22

VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

bymuammer

artvine arac icinmi gidecen

bymuammer

bence biraz fazla ver bulundugun sehirde al iyice baktir sonra uzulmeyesin

kocaali

hocam sen virüsü fena kapmýþsýn... tez zamanda gönlüne göre bir NÝVA diliyorum sana..
No mud, no fun...

NÝVACI

Alıntı yapılan: bymuammer -  Ekim 20, 2012, 12:32:19
benim gozumde 90-93 arasi temiz nivanin degeri 4-5 lira en fazla bende bikac ay once 3 kusur liraya aldim arac temiz ve diri hakkiydi bence
tenhalarda hayat farklýdýr (has ekmek kör memleket) derler bizim buralarda  temizmi bilmem ama 93e motor yaptýk 3000i geçti
araban motor falan isterse sen oralardan  hemen baþka bir temiz 93al motorla falan uðraþma.
daha karlý gelir.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

NÝVACI

çömez kardeþim biraz daha telaþ edersen alacaðýn iki ay sonra ancak tavuk kümesi olur.
güvercin kümesi olsa yine lüks olur.
kulaklarý çýnlasýn berk ne kadar kýsa zamanda motora girdi hatýrlamýyormusun
Önce sükunet sabýr camiaya gir birazdaha nivayý taný sonra  satýn al off-road yýllarý daha çook gelir
selamlar
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

bymuammer

burhan abi haklýsýn sana sonuna kadar katýlýyorum. buralarda herþey gerçekten sýkýntý . ben aldýðýmda araç 5000 km felan önce motor yaptýrýlmýþ. benim aldýðým bir þanstý adamýn para pulla iþi yoktu :)

bu arada kardeþ burhan amca haklý telaþ yapma yýllarýn tecrübesi konuþuyor. ist. veya yakýndaysan ekiple bir geziye git niyayý iyice taný aldýktan sonra hayal kýrýklýðýna uðrama. hý illaki hemen alacaksan dursun abi sana temiz biþey bulur.

bymuammer

burhan amca ben niya konusunda þanþlýyým servis eniþtem :) aslýnda o yüzdende biraz rahatým :)