Baþýnýza Bela (:

Başlatan Çömez4x4, Ekim 19, 2012, 11:28:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çömez4x4

Selamün Aleyküm..

Lada beni bilseydi eminim niva yý üretmezdi ((:  AÞK benim için artýk 4  harfli (: .Artýk bütün bilginizi aktaracaðýnýz bir Çömeziniz var.

Ýsmim Berker Emrah KARA

Pendik - Ýstanbul'da ikamet ediyorum.

niva hastalýðý yani offroad hastalýðý benim için bi pazar sabahý baþladý ve halen damarlarýmda geziyor.umarým damarlarýmda gezeni bende 4 çekere aktarabilirim (:  hatam olursa þimdiden affola...

Saygýlarýmla...
insanlr 2ye ayrýlýr...Yola çýkanlr,Yoldn ÇIKANLR

Yevgeni

Ne oldu bakalim o pazar gunu?

Çömez4x4

offroad yapýcam dedim daldým sahibindene (: ne kadar niva varsa hepsinini týklamýþýmdýr.halende týklýyorum q: hatta yeni ilanlar gelince seviniyorum çok acayip biþey yaa..

seko

Alıntı yapılan: Çömez4x4 -  Ekim 19, 2012, 11:32:24
offroad yapýcam dedim daldým sahibindene (: ne kadar niva varsa hepsinini týklamýþýmdýr.halende týklýyorum q: hatta yeni ilanlar gelince seviniyorum çok acayip biþey yaa..

Hehe genelde böyle baþlar.  ;D ;D

Çömez4x4

(:
aranýyorum  bütcem fazla yok ama olsun belkide kaþýnýyorum ama buradayým diye sýrtým saðlamda (:

niva bulalým bana tek istediðim yürürü saðlam olsun yükseltme kiti olsun bide ok 144 üm yada 110 um olsun baþka biþey istemiyorum ÞÝMDÝLÝK q:

Çömez4x4

Çömez4x4

peki...

araþtýrmaya devam yýlmak yok pes etmek yok biliyorum bulacak beni nivam...

Harun

Pendik sanayide Kaner var bizim tayfadan,
Kaner oto yetkili servistir.
Bi havasýný solu derim.

Çömez4x4

Harun abi bizim Berk diye bi elaman vardý askere gitmeden bi hafta önce offroad a niva ile çýkmýþtýk sadece dediðim þu oluyordu "þuraya çýkabilirmiyiz?" nereye diyene kadar o tepede buluyorduk kendimizi ((:

havasý ciðerlerimde hissi damarlarýmda geziyor zaten Kaner hocam ilede tanýþýrým ama nivamý alýp gitsemde bakýmlarýný yapsa bunu eklesek daha güzel olur v.s. dese daha da güzel olurdu kanýmca (:

Çömez4x4

seko

NOrmal nivadan 20 cm yüksektir  ;D ;D  yuhaaaaaa :) zuahahahah

Bu ne amcam bu iþi biliyor.Biz bu kadar yükseltememiþtik :)

bymuammer

millet ucmus malum sitelerde 90 model araca 10 lira yazan var :) para saymayi bilmiyorlar sanirsam  utanmasalar silecek suyu ekledim bes lirada onun icin diyecekler :)J

seko

Alıntı yapılan: bymuammer -  Ekim 20, 2012, 12:26:25
millet ucmus malum sitelerde 90 model araca 10 lira yazan var :) para saymayi bilmiyorlar sanirsam  utanmasalar silecek suyu ekledim bes lirada onun icin diyecekler :)J

:) Valla haklýsýn Muammer

bymuammer

kardes aman ha uzak dur bu arac sahibinden :)