Tüm Niva Ailesine Selamlar...

Başlatan DOÐA DELÝSÝ, Temmuz 09, 2012, 04:06:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DOÐA DELÝSÝ

Arkadaþlar merhabalar;
Geçen hafta 2004 model 1,7 bir niva aldým. Aracý almadan once pendik lada servise, kartal ve botancýda ki ladacý ustalara da gosterdim. hic bir sorunu yok araç orjinal dediler pazarlýýk sünnet dedik pazarlýk ettik aldýk. Bu benim ikinci nivam. Bu defa aracý alýrken kýlý kýrk yararak aldýk desem yalan olmaz zira ilk aldýðým nivaya binmedeim desem inanýn yalan olmaz. Araç aylarca garajýmda durdu iki ya da 3 defa kullandým o da aracýn sorunlarý nedeniyle sanayiye gitmek icindir emin olun.

Üniversite zamanalrýmda aþýk oldum bu araca bir gun sahip olmayý düþünerek yaþadým. ancak ilk aldýðým nivada oyle buyuk bir hayal kýrýklýðý yaþadým ki anlatamam. Neyse moralimizi bozmadýk. O aracýn sýkýntýlarýný elimden geldiðince hallettim. Araç 92 modeldi, bir dunya masraf ettim ve aldýðým fiyata sattým. Masrafý benden olsun onemli deðil cunku yaptýrmasaydým son sahibi olurdum muhtemelen.

Akabinde gecen hafta 2004 bir niva buldum. Araç orjinal duruyordu. Dediðim gibi servislere gosterdim ustalardan OK aldýktan sonra aldýk aracý. þimdi bu aracý kendi zevkimize ve kullaným amacýmýza gore biraz modifiye edeceðiz. Forumu uzun suredir takip ediyorum ve bir suredir uyeyim. Ancak ilk defa mesaj yazýyorum. Bu araba kafamdaki niva ile oldukça örtüþüyor. bu aracý biraz kafamýza gore bir þekle sokup niva tr ailesine katýlmak istiyorum. Elimden geldiði kadar etkinliklere katýlmak istiyorum.

Azýcýk da kendimden bahsedeyim.1976 doðumluyum, Amasyalýyým, Ýstanbulda yaþýyorum. 1998 Uludað Üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum. Kendime ait bir iþyerim var. Ýstanbul Anadolu yakasýnda oturuyorum. Bir atölye iþletiyorum. Mobilyalý akvaryum imalatý yapýyoruz. Forum ailesinden bu konuda bir talebi ya da ihtiyacý olan herkese elimizden gelen yardýmý en üst düzeyde yapacaðýmýzdan emin olabilirsiniz.

Önümüzdeki hafta aracýn modifiyesiyle ilgili çalýþmalara baþlayacaðým. Geliþmeleri ve fotolarý buradan sizinle paylaþacaðým.

Aranýzda olmaktan çok mutlu olduðumu ve heyecan duyduðumu belirtmek isterim. Herkese selam ve saygýlarýmý sunarým.

Harun

Deniz aramýza hoþgeldin,
Aracýn hayýrlý olsun,güle güle kullan keyifli günlerde.
Niva sevdamýz benzer ben de lise son sýnýfdaydým Niva aklýma düþtüðünde ;D
En kýsa sürede görüþmek dileðiyle...
Selamlar

akýn61

Bize her yer TrabzoN

****OZGUR****

Deniz abi hoþgeldin.
Mobilyalý akvaryummu dedin yanlýþ duymadým deðilmi  ;D ;D
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

Nordic

hoþgeldin, benim niva da 2004. kardeþ olurlar...

mehmet22

aileye hoþ geldiniz ..ilk nivanýndan biraz aðzýnýz yanmýþ anlaþýlan  inþallah 2, nivanýz sizi umduðunuz güzelliklere sizi üzmeden götürür güle güle kullanýn..
VARSA NÝVAN ÖZGÜRSÜN

DOÐA DELÝSÝ

Hoþgeldin diyen tüm arkadaþlarýma teþekkür ederim.

Bu gun boya ve koparta için servisle görüþtük fiyatta anlaþtýk. Maltepe köprüsünde Hyundai tuna plaza yanýnda bulunan Özduran Otomotiv Servis te arac komple iç dýþ boya yapýlacak. Aracý boyaya hazýrlamak için öðleden sonra bostancý sanayi de camcýya býraktýk, camlar bu akþama sökülmüþtür. Yarýn sabah da döþemeler söküldükten sonra arac boya icin özduran oto ya getirilecek. Þase kople boyanacak ve araç altýna 15 tüp pütür atýlacak. Eski boya tamamen kazýnýp sýfýrdan boya yapýlacak. Boya bitip camlar ve döþemeler takýldýktan sonra arac içine membran döþeme ses yalýtýmý yapýlacak. Tüm elektrik tesisatý toparlanýp elden gececek akabinde aracýn dýþ makyajlarýna baþlayacaðýz.

Bu surecleri elimden geldiði kadar fotograflayýp burada sizinle paylaþmaya çalýþacaðým. Bütçemiz kýsýtlý ancak yinede sizlerinde fikir ve önerileri ile araç için yapýlacak modifiyeleri birlikte tartýþýp karar verip uygulamak istiyorum.

ÖZGÜR BEY'e NOT: Özgür bey mobilyalý akvaryum imalatý yapýyoruz evet. Forum üyelerinden balýk ve akvaryumla ilgilenen var ise her konuda yardýmcý olacaðýz emin olun. www.akvaryumimalati.com sitesinden web sayfamýza ulaþabilirsiniz. Yeri bize yakýn olan ya da yolu düþen herkesi çaya bekleriz...

****OZGUR****

Teþekkürler deniz abi akvaryuma çok ilgim var. Evimdede vardý ama sehbalý akvaryumdu sonra akvaryum çatladý ona göre akvaryum bi daha bulamadým sehba bosta kaldý  ;D Sitesinizi incelemek istiyodum yanlýz site açýlmýyor virüs uyarýsý veriyo benim pc demi bi sorun varki  ???

Bu arada nivada boyandýktan sonra birde izalasyon tadýndan yenmez artýk Allah gönlüne göre versin. Umarým fotolarýný paylasýrsýn abi  ;)
SuSu SUZÝKÝ SuSu SUZÝKÝ çýkarýmsenle herDAÐASUZUKÝ

Harun

Alıntı YapHoþgeldin diyen tüm arkadaþlarýma teþekkür ederim.

Bu gun boya ve koparta için servisle görüþtük fiyatta anlaþtýk. Maltepe köprüsünde Hyundai tuna plaza yanýnda bulunan Özduran Otomotiv Servis te arac komple iç dýþ boya yapýlacak. Aracý boyaya hazýrlamak için öðleden sonra bostancý sanayi de camcýya býraktýk, camlar bu akþama sökülmüþtür. Yarýn sabah da döþemeler söküldükten sonra arac boya icin özduran oto ya getirilecek. Þase kople boyanacak ve araç altýna 15 tüp pütür atýlacak. Eski boya tamamen kazýnýp sýfýrdan boya yapýlacak. Boya bitip camlar ve döþemeler takýldýktan sonra arac içine membran döþeme ses yalýtýmý yapýlacak. Tüm elektrik tesisatý toparlanýp elden gececek akabinde aracýn dýþ makyajlarýna baþlayacaðýz.

Bu surecleri elimden geldiði kadar fotograflayýp burada sizinle paylaþmaya çalýþacaðým. Bütçemiz kýsýtlý ancak yinede sizlerinde fikir ve önerileri ile araç için yapýlacak modifiyeleri birlikte tartýþýp karar verip uygulamak istiyorum.

Deniz kolay gelsin,
Aracýn resimleri ile Garaj bölümüne bir konu açarsan takibi kolay olur,
tekrar kolaylýklar...

DOÐA DELÝSÝ

Özgür bey sehpanýza uyan akvaryum ölçülerini verin bize size hediye olarak yapalým ancak buradan oraya nasýl gondeririz o kýsmýný cozmeniz lazým. Yani sizin o tarafa surekli giden gelen aracý uygun birilerini ayarlarsanýz biz burdan yukleriz. Sehpanýz bos kalmasýn bence. Bizim akvaryumlar kaya gibi olur merak etmeyin 10 yýl garanti veriyoruz...

DOÐA DELÝSÝ

Harun bey ok arac yenileme ile ilgili fotolarý garaj bolumune koyarým. Bu hafta sonu ilk fotolarý koyacaðým...

DOÐA DELÝSÝ

Arkadaþlar arabamla ilgili restoraryon konusunu GARAJ bolumune actým buradan takip edebilirsiniz. Yardým ve önerileriniz için þimdiden teþekkür ederim...

vehbi

Hoþgeldiniz..
Gidiþat fena netekim sularýmýzda nerdeyse balýk kalmayacak,  derya kuzularýný canlý görmek için istemesem de cam arkasýndan bakmak için müþteriniz olabilirim..:(
niva maceranýz hayýrlý olsun.. sonbaharda tanýþýrýz :)
"free as a bird"

@rhan

NÝVACI

Aþkýnýzýn devamý dilekletimle
Kolay gelsin
anladýmki meskenim yaylalar daðlar