Herkese Selamlarr... :)

Başlatan _S_R_, Eylül 16, 2011, 03:07:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

_S_R_

Merhaba saygýdeðer abilerim kardeþlerim. Ben de sizler gibi NÝVA ya gönül vermiþ biri olarak burada olduðum için çok mutluyum. forumu yaklaþýk 2 aydýr falan takip ediyorum üye olmak tanýþmak bu güne kýsmetmiþ. Adým Eser 25.09.1984 Eskiþehir doðumluyum, anadolu üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum, 5 yýldýr bir muhasebe bürosunda çalýþmaktayým. Memleketimiz olan balýkesirin burhaniye ilçesinde oturmaktayým. 2003 model 1,6 16v palio aracým var doðayla ilgilenmeyi ve gezmeyi çok seviyorum ilacýmýn lada niva olduðunu öðrendim :) internetten falan araþtýrýrken 3-4 aydýr bende aþýrý bir lada niva hayranlýðý baþladý :) en kýsa zamanda bir tane almayý düþünüyorum ama aralýkta askere gideceðim için bir 5 ay daha inceleme fýrsatým olucak. Biraz fazla konuþtum galiba sürçü lisan ettiysem affola sizlerin sayesinde çok daha güzel þeyler öðreneceðimden hiç þüphem yok herkese keyifli ve aktif forumlar diliyorum.

Harun

Alıntı yapılan: _S_R_ -  Eylül 16, 2011, 03:07:51
Merhaba saygýdeðer abilerim kardeþlerim. Ben de sizler gibi NÝVA ya gönül vermiþ biri olarak burada olduðum için çok mutluyum. forumu yaklaþýk 2 aydýr falan takip ediyorum üye olmak tanýþmak bu güne kýsmetmiþ. Adým Eser 25.09.1984 Eskiþehir doðumluyum, anadolu üniversitesi iktisat fakültesi mezunuyum, 5 yýldýr bir muhasebe bürosunda çalýþmaktayým. Memleketimiz olan balýkesirin burhaniye ilçesinde oturmaktayým. 2003 model 1,6 16v palio aracým var sýfýr aldýðmýzdan beri hala bende ayrýca teampalio forum sitesinde de moderatörüm doðayla ilgilenmeyi ve gezmeyi çok seviyorum aracým modifiyeli ve basýk olduðu için her yere gidemiyorum ilacýmýn lada niva olduðunu öðrendim :) internetten falan araþtýrýrken 3-4 aydýr bende aþýrý bir lada niva hayranlýðý baþladý :) en kýsa zamanda bir tane almayý düþünüyorum ama aralýkta askere gideceðim için bir 5 ay daha inceleme fýrsatým olucak. Biraz fazla konuþtum galiba sürçü lisan ettiysem affola sizlerin sayesinde çok daha güzel þeyler öðreneceðimden hiç þüphem yok herkese keyifli ve aktif forumlar diliyorum.

Eser aramýza hoþgeldin,
forumumuz niva hakkýnda zengin bilgi kaynaðý durumunda :D
umarým kýsa sürede gönlüne göre bir araç edinirsin,
Burhaniye'ye selamlar...

_S_R_

teþekkürler harun abi hoþ buldum :) sizleri ve nivayý tanýdýkça mutlu olacaðýma eminim :)

vehbi

Eser hoþgeldin..
nivaaaa ne desek ki ?? :)
en güzel tecrübe etmek..
selamlar
"free as a bird"

_S_R_

hoþbulduk vehbi abii. haklýsýn tecrübe etmek lazým onun için de bir yerden baþlayýp nivalanmak lazým :)