NIVATR ANKARA TAYFASI

Başlatan mhaluk, Aralık 27, 2008, 07:12:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

impeesa

Sol ön Forya Bilyasý daðýlmýþ, aks keçesini bilyaya basan tornacýnýn ilk dediði laf " Aðabey Allahtan takla atmamýþsýn" oldu. bilya falan deðiþti ama o kadar temkinli gidiyorumki hala öyle bir saçmalayacakmýþ gibime geliyor. ustayla tecrübe etmeye çýktýk 80 e geldi korktuðumu belli etmemek için ne yapacaðýmý þaþýrdým :) koltuða sýký sýký tutundum :)

evet þimdi buluþabiliriz. :)
"Nivan varsa yolun var!"

wastiee

abi çok geçmiþ olsun, bir þey olmadan atlatman iyi, neyse ki buldunuz en sonunda ama :)
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

impeesa

Alıntı yapılan: wastiee -  Kasım 05, 2010, 11:55:11
abi çok geçmiþ olsun, bir þey olmadan atlatman iyi, neyse ki buldunuz en sonunda ama :)
Teþekkür ederim Kerem, umarým sýkýntý olmaz tekrar. demekki sesleri kulak ardý etmeyeceðiz :)
"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

Kerem bizi çamura götür, Kerem bizi çamura götür, Kerem bizi Çamura götür, Kerem bizi Çamura götür :D
"Nivan varsa yolun var!"

FOTOFF

90 model kýrmýzý niva ile aranýzdayým. hepinize bol çamurlu günler..

impeesa

Alıntı yapılan: FOTOFF -  Kasım 08, 2010, 12:58:25
90 model kýrmýzý niva ile aranýzdayým. hepinize bol çamurlu günler..

Merhaba FOTOFF , Aramýza hoþ geldin. Önümüzdeki günlerde bir buluþma yapacaðýz, katýlmaný isterim. Saygýlar.
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

impeesa

"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

impeesa

tarih ve yer belirleyelim ve yapalým ? 4 kiþiyiz sanýrým ? ayrýca çok sert ve uzun bir yolculuk olmasýn, Karakaçanda sýkýntýlar var :(
"Nivan varsa yolun var!"

MuZiP_06

Slm arkadaþlar, bende Ankaradan Hürkan,Henüz bir lada sahibi degilim ama onumuzdeki birkaç ay içinde nasipse lada sahibi olacagým.Þimdi sadece alacagým lada ya neler yapabilirim nasil degiþiklikler guzel olur onu arastýrýyorum.Ankara team i ne en kýsa sürede katýlýcam arkadaslar.Kenarda köþede bana da yer açarsanýz sevinirim.
:)Saygýlar.Görüsmek üzere.

impeesa

Alıntı yapılan: MuZiP_06 -  Kasım 09, 2010, 10:22:15
Slm arkadaþlar, bende Ankaradan Hürkan,Henüz bir lada sahibi degilim ama onumuzdeki birkaç ay içinde nasipse lada sahibi olacagým.Þimdi sadece alacagým lada ya neler yapabilirim nasil degiþiklikler guzel olur onu arastýrýyorum.Ankara team i ne en kýsa sürede katýlýcam arkadaslar.Kenarda köþede bana da yer açarsanýz sevinirim.
:)Saygýlar.Görüsmek üzere.

Merhaba Hürkan, aramýza hoþ geldin.
Ankara ekibinin bu hýzla büyüyor olmasý gerçekten sevindirici. Yapacaðýmýz buluþmalara araçsýz olarakta katýlmaný isterim. Yapacaðýn deðiþiklikler hakkýnda fikir alýþ veriþi yapmýþ bulunuruz. Nacizane tavsiyelerimiz olur. Saðlýcakla kal, görüþmek üzere.
"Nivan varsa yolun var!"

MuZiP_06

HOÞBULDUK tesekürler.Aracým var ama Niva deðil :) Bir 2006 Getz im var onla gelmeye calýsýrýmm bulusmalara.Artýk siz arazide çamurla debelenirken bende kenarda yutkuna yutkuna bakarým ama olsun :)
Ama onumuzdeki aylarda benimde bir Nivam olucak inþallah.:)

mka.mka

Alıntı yapılan: MuZiP_06 -  Kasım 09, 2010, 11:11:57
HOÞBULDUK tesekürler.Aracým var ama Niva deðil :) Bir 2006 Getz im var onla gelmeye calýsýrýmm bulusmalara.Artýk siz arazide çamurla debelenirken bende kenarda yutkuna yutkuna bakarým ama olsun :)
Ama onumuzdeki aylarda benimde bir Nivam olucak inþallah.:)
Kenarda durmak ne demek illaki birimizin yanýnda yer olur ;)

mka.mka

Alıntı yapılan: impeesa -  Kasım 08, 2010, 06:15:43
tarih ve yer belirleyelim ve yapalým ? 4 kiþiyiz sanýrým ? ayrýca çok sert ve uzun bir yolculuk olmasýn, Karakaçanda sýkýntýlar var :(
Evet nerde ve ne zaman o zaman? :D