NIVATR ANKARA TAYFASI

Başlatan mhaluk, Aralık 27, 2008, 07:12:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iroqua

verdiðiniz cevaplar için teþekkür ederim pazartesi ilk iþim tüpün takýldýðý yere gitmek olucak aradým arabayý getirmem gerektiðini söylediler galiba seri numarasýna bakýcaklar tüpün

impeesa

Merhabalar Arkadaþlar, 94 model 1.6 bir Niva aldým ve  6 kiþi olduk sanýrým. Biraz toparlatýyorum, önümüzdeki günlerde bir yerlere çýkalým artýk? Çamurlarda baþyýnca :)
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

wastiee

arkadaþlar önümüzdeki haftasonu (16 ya da 17 ekim) bir tanýþma etkinliði yapsak mý? yaðmurlar baþlýyor gibi yavaþtan
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

impeesa

Alıntı yapılan: wastiee -  Ekim 07, 2010, 01:55:35
arkadaþlar önümüzdeki haftasonu (16 ya da 17 ekim) bir tanýþma etkinliði yapsak mý? yaðmurlar baþlýyor gibi yavaþtan

yapalým tabiki, yalnýz benim karakaçan'ýn biraz iþleri var. Toparlanýyor. Ben co pilot olarak katýlabilirmiyim ? :)
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

Hehe benim bir copilota ihtiyacým var ;)

impeesa

"Nivan varsa yolun var!"

impeesa

"Nivan varsa yolun var!"

wastiee

organize olamadýk ya :(
haftaya 30-31 ekim'de þenlikler var ercovada, orada olacaðým, gelin ayarlayabilirseniz siz de
http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=2907.0
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

impeesa

Alıntı yapılan: wastiee -  Ekim 23, 2010, 08:10:08
organize olamadýk ya :(
haftaya 30-31 ekim'de þenlikler var ercovada, orada olacaðým, gelin ayarlayabilirseniz siz de
http://nivatr.com/nivaForum/index.php?topic=2907.0

Hmm teþekkür ederim. Güzel teklif ama ben sanýrým gelemem, Mesut'a bir soralým o belki sana eþlik eder.
"Nivan varsa yolun var!"

zigana78

merhaba arkadaþlar ismim mehmet
elvankentte oturuyorum. 2011 yýlýnýn ocak ayýnda emekli olacaðým, nasipse niyetim niva almak o zaman aranýza katýlacaðým selamlar

impeesa

Alıntı yapılan: zigana78 -  Ekim 25, 2010, 04:27:15
merhaba arkadaþlar ismim mehmet
elvankentte oturuyorum. 2011 yýlýnýn ocak ayýnda emekli olacaðým, nasipse niyetim niva almak o zaman aranýza katýlacaðým selamlar
Merhaba Mehmet bey, aramýza þimdiden hoþ geldiniz, Ankara ekibinin zenginleþmesi mutluluk verici, emeklilik tarihi yaklaþýnca güzel bir keçi bakmaya baþlayalým size :) Saygýlar.
"Nivan varsa yolun var!"

zigana78

inþallah hocam memnun olurum
aranýza girmek için sabýrsýzlanýyorum
selamlar

impeesa

Ankara Tayfasý muhteþem etkinlikler yapmaya baþladý. Kokoreççiye gidiliyor, ev ziyaretlerine gidiliyor :) Niva namýna yapýlan birþey yok :) yakýnda dolma sarýp kek yapýp gün yapmaya baþlayacaðýz muhtemelen. :P
"Nivan varsa yolun var!"

mka.mka

Alıntı yapılan: impeesa -  Kasım 05, 2010, 09:54:15
Ankara Tayfasý muhteþem etkinlikler yapmaya baþladý. Kokoreççiye gidiliyor, ev ziyaretlerine gidiliyor :) Niva namýna yapýlan birþey yok :) yakýnda dolma sarýp kek yapýp gün yapmaya baþlayacaðýz muhtemelen. :P
Niye kardeþ niva namýna bol bol muhabbet ettik iþte :) Bu arada senin araba Ahmet ustadan çýkmadýðý sürece dolma ve kek fikri pek bi hoþ geliyor kulaða ;)Þaka bi tarafa sýkma canýný büyük sorunlarý halletin ufak tefeðe kaldý iþ onlarda çabuk biter inþallah.