NIVATR ANKARA TAYFASI

Başlatan mhaluk, Aralık 27, 2008, 07:12:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

ssbman

Korkarým hepi topu bukadar . Nivacýlar netle pek uðraþmýyor heralde . bu sabah trafikte bir niva gördüm Aðzýnda piposu gayet karizmatik bir abi kullanýyordu selamlaþtýk ama buralarda deðil sanýrým . Bizim alt sokakta 2005 bir niva var yeþil çok temiz bakýyor sahibi ama birtürlü yakalayamadým adam hiç binmiyorda  :)

Sanýrým biraz sticker istemeliyim yönetici arkadaþlardan  ;)

wastiee

sticker ben aldým uþakta 4-5 tane arabada var :) karþýlaþýrsak veririm
Ýzmir'den Moðolistan'a: www.izmirmogolistan.com

ssbman

En son karþýlaþtýððýmýzda radyatör sipariþi vermiþtim hala gidip deðiþtireceðim . Bu hafta içi birgünüm yine sanayide geçecek sanýrým , genel bakým , komple yað deðiþimleri , subap ayarý gibi deteya gireceðiz  ;D

Karþýlaþamazsak yönetimden isterim artýk kerem . Çok saðol .

Birde þu var her nivayada ben vermem açýkçasý sticker . Sadece çoðalmaktamsa nitelikli çoðalmak daha mantýklý ve huzurlu geliyor bana açýkçasý .

Görüþmek üzere ...

Yevgeni

Barýþ adres bilgilerini ve telefon numaraný (Yurtiçi Kargo ile gönderirim) ilet bana, göndereyim sana (Kerem'e de paslarsýn) sticker..

NÝVACI

Nitelikli çoðalma Kayda deðer.
yürekten katýlýyorum. Zaman içinde oturacaktýr.
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

ssbman

Teþekkürler aðabey katýldýðýn için . Çokluk herzaman hayýr getirmiyor ne yazýk ki :)

Sayýn Adminin ÖM attým , teþekkür ederim ilgilendiðin için  :)

Yevgeni

Alıntı yapılan: ssbman -  Ekim 24, 2009, 09:18:43
Teþekkürler aðabey katýldýðýn için . Çokluk herzaman hayýr getirmiyor ne yazýk ki :)

Sayýn Adminin ÖM attým , teþekkür ederim ilgilendiðin için  :)

Mesajý gördüm Barýþ.
Pazartesi günü kargolayacam..

ssbman

Tamam çok teþekkür ederim tekrar .

iroqua

artýk 4 kiþi olduk bir kac hafta önce 2005 model bir niva aldým ankarada þehir merkezinde oturuyorum aracýmýn problemlerni giderdikten sonra birlikte akiviteler katýlmayý cok isterim 3-4 ay içinde bir aksilik olmaz ise aracým arazide sekmeye hazýr hale gelicek ama ilk önceliðim lpg yi ruhsata iþletmek aracýmda projöktör var dolayýsý ile trafikte polisin cevirmesi cok yüksek olasalýk  lpg yüzünden parka cektirmek istemiyorum tüp bagajýn altýna monteli bu yüzdende göze batýyor görüþmek dileðiyle hoþcakalýn

ssbman

Güle güle kullanýn . Bizde Keremle(Wastiee) Ankarada bir organizasyo yapsak diye konuþuyorduk bakalým .
  Depoya dikkat korumaya alýnmalý mutlaka . Evraðýnýz tamsa ve çok olaðanüstü bir durum yoksa(Polis yada bizim açýmýzdan :) ) tavandaki lambalar sorun arazetmiyor genelde. Yalnýz kapaklý olmalarýndan ve þehir içinde kapatýlmalarýnda fayda var .

iroqua

teþekkür ederim,  þuan için kapak yok üzerine kýlýf diktiriceðim terziye, birkaç yere sordum kapak bulmadým önceliðim tüpü iþletmek buda bana tuzluya mal olucak sanýrým aracýn muayeneden gecmesi için bir kac problemini gidermem gerekecek el freni kacýrýyor sanýrým nedeni teli gevþek öle olmasa frenlerimin tutmamasý gerekirdi sanýrým yaza kadar tüm eksiklerimii halledip kýþa gönül rahatlýðýyla hafif offroata baþlayabilirim

ssbman

Kapak yok dediðin i kýlýf diktiricem dediðin tüp mü ? Eðer öyle ise ve tüp aracýn altýnda açýkta ise metal muahafaza yapýlmalý . Evraðý yoksa iþletmezor çünkü fatura , proje vs gerekli , muyanaye girmeli ve ruhtsa komple deðiþmeli . 

Kolay gelsin ...

iroqua

kapak bulamadýðým tampondaki ve tepedeki sis lambalarý tüpün metal muhafazasý var yani tüp acýkta deðil tüpü iþletmem gerek fakat takan yerin adresi dýþýnda birþeyi yok tüp 2,5 ay evvel takýlmýþ garantili ama tüm evraklar kaybolmuþ iþletmek icin fatura gereklimi kdv sini verip yeni bir faturamý cýkarmalýyým yoksa eski faturanýn bir kopyasýný alýp noterden aslý gibidir þeklinde bir yazý alsam yeterli olurmu bunu öðrenmeye calýþýyorum bu evraðý halledince proje ve sýzdýrmazlýðý alýp muayenede iþletmek kolay olucak sanýrým iþin o kýsmý kolay bu konu hakkýnda bilginiz varmý

ssbman

Eðer 2.5 ay olmuþsa eski evraklarla iþlem yapýlabilir . Bir trafik cezasý çýkarýrýlar belki ... Ama takan yer tekrar verirse bu evraklarý   ki vereceðini düþünüyorum . Faturanýn bir örneði onlarda vardýr zaten .

Bu fatura konusunu isterseniz ankara emniyetin sitesinden sanal masaya sorun birde Tüv müþteri hizmetlerine yazýn . aslýnda Tüvle ilgisi daha az ama bu iki kurumun elinden geçeceðine göre en saðlam cevabý onlar verir.

NÝVACI

TÜVE DÝREK GÝT MUAYENE YAPAN MEMURLARLA GÖRÜÞ.
TRAFÝÐEDE
AYNI
SANALLA YAPACAK ARASINDA DERDÝNÝ ANLATMA VE ANLAMA DAHA RAHAT OLUYOR
FATURAYA GELÝNCE EÐER KESÝLMÝ ÝSE KÐYALAMAK ZORUNDADIR
anladýmki meskenim yaylalar daðlar