Bodrum gezi

Başlatan aydinaydogan, Eylül 11, 2014, 10:08:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

aydinaydogan

Yýllýk tatili Bodrumda geçirdim. Gayet saðlýklý gitti geldi bizim alet. 1.550 km yol yaptým. Yediðim içtiðim benim olsun gezip gördüðüm yerleri paylaþayým sizlerde nasiplenin dedim  ;)

aydinaydogan

Bodruma giriþ esnasýnda

aydinaydogan

Milas ören arasýnda yolculuk...

aydinaydogan

Burasý yamaç paraþütünde meþhur bir yer. Ören Alatepe, aþaðýsý Gökova körfez giriþi rakým 620 mt. Ve kenar kýsým dik bir uçurum. Cesur arkadaþlar kendini salýveriyor boþluða..

aydinaydogan

Alatepe resimlere devam zirvede maðrur bir Niva....

sonra da benimle :)

ve sadece ben :)

aydinaydogan

Ve kendine güvenen arkadaþlar  :o

aydinaydogan

Ve artýk dönüþ yolundayýz. Bafa gölü kenarý. Daha önce bu gölün öldüðünü duymuþtum. Ancak gözlerimle görüp büyük bir hüzün ile baktým ve biz insanlarýn ne denli acýmasýz olduðunu tekrar gördüm. Doða sevgisi olmayanlarý aklým almýyor. Gölün açýklarý bile kimyasal atýklardan köpüklü. Kýyýlara kadar vuruyor. Doðasý olmasa gerek diye düþünüyorum eflatun rengin. Kirliliðin bir belirtisi gerçekten  :'( >:(

aydinaydogan

Þimdilik bu kadar belki ayýkladýðým baþka resimler olursa ilave ederim. Ne yalan söyliyeyim bu görselleri alýrken sizler geldiniz aklýma, siz dostlarla paylaþma fikri motive etti biraz da beni. Saygýlar...

NÝVACI

Eline saðlýk sefan olsun
eðlendiðine savindim
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

aydinaydogan

Alıntı yapılan: NÝVACI -  Eylül 11, 2014, 11:17:45
Eline saðlýk sefan olsun
eðlendiðine savindim
Saol Burhan amca.. Keþke vakitlice geçebilseyimde yanýna uðrayabilseydim. Ne yazýkki iþ baþý yapacaðýmdan dönüþ gayet hýzlý oldu.

Harun

Aydýn abi hoþgeldin diyelim o vakit sana...
Keçinin seni üzmemesine sevindim,
biz de kýsmet ise bu pazar Antalya yollarýna düþecez...
Lakin kadro kalabalýk olduðundan kiralýk araç olacak altýmýzda...

NÝVACI

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Eylül 11, 2014, 11:26:47
Saol Burhan amca.. Keþke vakitlice geçebilseyimde yanýna uðrayabilseydim. Ne yazýkki iþ baþý yapacaðýmdan dönüþ gayet hýzlý oldu.
saðlýk olsun düþüncesi yeter
anladýmki meskenim yaylalar daðlar

Yevgeni

Traktör lastiði ile Ýstanbul-Bodrum yolu tepen Babacandar'dan sonra, OK144 ile ayný yolu tepen 2. kiþilik olararak literatüre girdin Aydýn abey..

aydinaydogan

Alıntı yapılan: YEVGENI -  Eylül 12, 2014, 05:30:10
Traktör lastiði ile Ýstanbul-Bodrum yolu tepen Babacandar'dan sonra, OK144 ile ayný yolu tepen 2. kiþilik olararak literatüre girdin Aydýn abey..

Büyük þeref Yavuz abim..

Maestro

Alıntı yapılan: aydinaydogan -  Eylül 12, 2014, 06:46:00
Büyük þeref Yavuz abim..

Ýstanbuldan  aldýðým ilk Nivamý   Ýzmir e kadar  ( hiç mola vermeden ) OK144 ile arkadaþým getirmiþti..  onuda 3. olarak  literatüre  ekleyiverin ..