NÝSAN AYI VE YÝNE KAZDAÐLARI

Başlatan Bigalý Mustafa, Nisan 16, 2010, 04:33:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bigalý Mustafa

Nivatr nin geleneksel hale getirdiði Kazdaðlarý gezilerine bu yýl Çanakkale ekibi olarak devam ediyoruz.Geçen yýl sizlerle gittikten bir hafta sonra biz Çanakkale ekibi olarak kendi aramýzda çýkmýþtýk tekrardan Kazdaðlarýna.Geçen yýl 6 araç ve 12 kiþi kadardýk.Bu yýl 25 Nisanda 18 araç ve 30 kiþiye yakýn bir ekip ile beraber tekrar günübirlik bir gezi planladýk.Dün akþam oturup planlarýmýzý hazýrladýk.Ben bu hafta sonu tek araç olarak ön keþif gezisine çýkacaðým.Yukarýdan gelen bilgilerde Uzunoluk orman binalarýnýn hemen üst tarafýnda geçensene sizlerle karþýlaþtýðýmýz yere varmadan hemen oralarda grayderci arkadaþlar yollarý kar nedeni ile açmak istemiþler ancak baþarýlý olamamýþlar.Bakalým bizi ne süprizler bekliyor göreceðiz.Aþaðýdan biz bakýnca daðdaki kar baya çok.Bol foto çekerim tadýmlýk :)
Ormancý..  Bir tutkudur niva.....:)

ERCO

iyi bir hamle olacak Mustafa abi kamplý olsaydý bende dþunurdum katýlmaý ama artýk izmirde görüþecez kýsmetse
güven oto lada servisi    izmir
www.guvenlada.com

Bigalý Mustafa

Bu hafta sonu tek araç olarak Kazaðlarýna hem ziyaret hem haftaya gideceðimiz için ön keþif yaptým.Hava gayet güzeldi.Karlar baya erimiþ ve ortam çok iyiydi.Çocuklar ve haným beraber bir hava aldýk.  Çýrpýlar köyü var oradan çýktýk yola                                     Geçen yýl sizinle beraber bu binanýn önünde mola vermiþtik   Uzunoluk Orman Binasý                Daha sonra Milli Park sýnýrýndan girdim Çok bozuk kaya tabanlý dere geçiþi                                     Tam burada aracý stop etmiþtim.Çok zor çalýþtýrdým benzin çok azmýþ ve göstergenin azizliðine uðradým rampa yukarý olduðu için araç çalýþmadý ve geri saldým vurdurarak çalýþtýrdým Çaþlýþýp lpg ye geçince devam ettim .Eðer çalýþmasaydý telefonda çekmiyordu ???                         

Bigalý Mustafa

Sarý kýz tepesinin Zeytinliden gelen ana yoluna yaklaþmýþtým ki kýþýn kardan devrilmiþ aðaçlar çýktý karþýma birinin altýndan geçtim ancak daha sonra yol tamamen kapanmýþtý ve yanýmda sadece ufak bir balta vardý :)                                                  Araçtan inerek doða yürüyüþü modunda devam ettik :D                         Büyük kýzým Beyza haným yoruldu ve mola  :)               

Bigalý Mustafa

Dönüþ yoluna geçtik mecburen ve aþaðýda güzel bir yerde piknik yaptýk                                                     Dönüþ yolu geçen yýl sizinle indiðimiz Evciler yolu ve Ayazma :)                                        Buda küçük kýzým Zeynep :)         

colins

Maþallah Mustafa Abi güzel kareler.
Yalnýz tek araç olsun olmasýn araziye çýkarken her daim yakýt olayýna tam full depolarla gitmekte fayda var.(lpg-benzin)

ayrýntý

bu güzel ablalar o aðacý kesemedilermi yani abi selamlar ...

babacandar

Adaþým..
Ýniþteki müteahit yolundan geçmiþsin galiba.. oraya benzettim..

ERCO

paylaþým cin saðolasýn abi güzel kareler
www.guvenlada.com

Bigalý Mustafa

Geçen hafta ön keþif yaptýðým Kazdaðlarýna bu gün 21 araç ve 70 kadar kiþi bir gezi düzenledik :)           Ýlk hareket                                                         Unimog araç yað lambasý yanýnca yað takviyesi çin mola                           Uzunoluk orman binasýnda ikinci mola                                 

Bigalý Mustafa

Yýlýkmýþ aðaçlarý land rover ile çektik .Çok büyük olan aðacý budaklarýný kesim motoru ile keserek altýndan geçtik                                                                     

Bigalý Mustafa

zirve göründü :)                                           Zirvede çok güzel çiçekler                                 Sarýkýz türbesi                               Nivatr  :) :)          Sazak orman kulesi ve yemek zamaný         Ýki motorlu gezintiye çýkmýþ                                               Vee dönüþ :)       

ERCO

Mustafa abi senin grupda 5 niva var galýba peþ peþe iyi görunuyorlar mayýs ayýndaký yapcak oldumuz kampa  onlaýda davet ediyoruz
www.guvenlada.com

colins

Mustafa Abi güzel kareler için teþekkürler.

GÜVEN OTO LADA

Mustafa Bey tebrik ederim güzel bir gezi yapmýþsýnýz ,
ayrýca emeyiniz ve paylaþým için teþekür ederim
GÜVEN OTO LADA SEFAKÖY / ÝSTANBUL