Akseki daðlarýnda kros keyfi

Başlatan krosofrot, Ekim 14, 2010, 11:47:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

krosofrot

Akseki çok kayalýk, orman dokusu balta girmemiþ.
Geçit vermeyen sarp daðlarývar, ofrot araçlarýyla gidilemeyen yerlerini,de bir gezelim deyip çýktýk yola.
Birkaç seçme resim koyalý sayfamýza.   SAYGILAR
HÝÇDURMASAM

krosofrot

Çýlgýnlýk derecesinde geçen iki günden seçtiklerim.
Bir deyim vardýr bizim buralarda. Çok konuþandan deðil boþ konuþandan uzak dur derler bizimkiler.
   Bende çok konuþmadan resimlere geçeyim.
HÝÇDURMASAM

MOUNTAINBIKER

;D
musa ve ekibini bu guzel geziyi paylatiklari icin kutlarim.
moto cross konusunda az degilmissin be hocam.seni de kemer enduroculari arasinda gorcekmiyiz ;)
varmi tahtaliyi tirmalama planin seninde :D
cuma gunu kismetse su kumkoy u beraber bi fetedelim musait olursak.
gorusmek uzere.senin emanet icin hanima siparis gectim.musait olursa halletcek...
:D
gorusuruz.
hur

krosofrot

Çok teþekkür ederim.
Tahtalýya týrmanmak, hayali bile güzel.
Benim krosum 200 cc 16 beygir, enduru.  Adamlarýn motoru spesial benim,kinden 40kg daha hafif enaz üç kat daha beygir gücü vardýr. Ýleri sürüþ teknikleri dersleri alýp hayatlarýný bu iþe adamýþlardýr. Ben amötör bir sürücüyüm.
Ben kendi zevkim için yapýyorum ne yapýyorsam, sen neymiþsin be abi desinler diye deðil. Etkinliklerimi baþkalarýný küçümsemek için deðil, zevk aldýðým için yapýyorum.
Ýltifat kabul ediyorum, teþekkür ediyorum , saygýlar.
HÝÇDURMASAM

MOUNTAINBIKER

aman aman musa,
ben oradan 11 kg luk bisikletle inip cikarken neler yasiyorum.kaldiki bir de o koca motoru oralara cikar-indir...o kadar abartmaya gerek yok zevk iskence haline geldimi zevk olmaktan cikiyor.hele birde en cok korkulan sey oradabir kaza gecirdiginde ne halt edicen.kendinimi kurtarican,motorumu...ariza filan oldumu,lastik yarildimi.... ;)
;D
ha bisiklette pek bi kaybin olmuyor,yine yuruyeceksin,yine yuruyeceksin...ha omuzunda bisiklet olmus ha olmamis...lastik patlasa tamis etmesende jant ustunde gitme kabiliyeti var,uzerinden dussen,agir derecede hasar almazsin,isi biliyorsan...
bu gun sonuc ne oldu acaba cok merak ediyorum.biri cikmayi basardimiacaba.dunku yagmurdan sonra..
allah saglik versin,gerisi zevk icinde hepimize anlatmayi kismet etsin...
gorusuruz...

n o t MERAKLISINA DUYURULUR!!!
ISTANBUL DAN BAZI VATANDASLAR AGRI DAGINA BISIKLETLE CIKMAYI KAFAYA TAKARAK YOLA CIKMISLAR...VEE SONUNDA,KANLARININ SON DAMLASINA KADAR MUCADELE EDEREK ICELERINDEN IKISI VE DE BIR BISIKLET KALANA DEK ZIRVEYE VARMAYI BASARMISLAR VEEEE AGRI ZIRVEDE BUNDAN SONRA BISIKLET TEKERLEK IZI BIRAKARAK,SAG SAGLIM GERI DONMUSLERDIRRRRR.
yaaani beterin beteri herzaman mevcut...piysasada...
HEPSINI CAN I GONULDEN TEBRIK EDERKEN,ORADA OLMAYI VE BASARABILMEYI BENDE ISTERDIM..
TABIIKI OLANAK $$$$$$$$$$$$$$$$$$ MESELESII ;)

krosofrot

Selam hür, þu aðrý daðý bisiklet izinin linkini verde bi bakalým yapamasakta bakamayýzdamý?.
   Cuma,ya görüþelim.
HÝÇDURMASAM

krosofrot

Olurmu dersin, iþe yararmý bi bak  þuna.
HÝÇDURMASAM

MUHAMMETZEYREK

MÜKEMMEL BU MASRAFSIZ EKENOMÝK BÝR ARACA BENZÝYO

MOUNTAINBIKER

super...fena fikir degil ;)
daha degisik 4 x 4 model var onu da eklerim size..link gayet basit face book da kemerenduro yaz bulursun.bende sonuclari merak ediyorum.

MOUNTAINBIKER

evet edinilen son bilgiye gore alman bir arkadas birinci ,ikinci ve ucuncude kemer enduro kulubunden. :)

MUHAMMETZEYREK

SANDAL KEYFÝNÝZEDE DÝYECEK YOK VALLA

krosofrot

Dostum inanki özledim yaa , öyle mükemmel bir yer zor be kardeþim
Uzak ama hadi diyen olsa yine giderim ve her ANTALYA,lýnýn görmesini isterim.
Kürek çekmek, balýk tutmak, dübünsüz dað keçisi seyretmek, daha neler ne güzellikler.
HÝÇDURMASAM

MUHAMMETZEYREK

ABÝ MUHARREME DÜRBÜNSÜZ DESEM SABAH EZANLA HAZIR OLUR HER HALDE

krosofrot

De ozaman,da gidelim.
Hatta yatýlý gidelim bile derim.  Kabin iþini hatýrlatýrým, unutma.
HÝÇDURMASAM