2007 LadaNiva hakkýnda önerileri lütfen

Başlatan R. Alper Delen, Eylül 04, 2019, 02:14:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

R. Alper Delen

Arkadaþlar herkese merhaba siteye yeni üye oldum 1-2 hafta içinde almayý düþündüðüm bir araç var yorumlarýnýzý rica ediyorum Ankara'da telman ustaya da ilaný gösterdim fena deðil dedi ama aþaðýdaki galerici ile konuþmamdaki þeyleri istedi sizlerde öneride bulunursanýz sevinirim...

Galerici ile WhatsApp üzerinden konuþmam:
Üstat Selamýn aleykümTelman usta Ankara Þaþmaz da yeri var ona danýþmadan hareket etmem kusura bakmayýn lütfenTelman usta Alt þase kollarý baðlantý yerleri ve arazi baðlantý yerleri nin resmini bu resimler aracýn altýndan çekilmeliymiþ ayrýca araç çalýþýrken ve gaz verince kýsa bir videosunu benden istedi bende sizden rica ediyorum birde araç ruhsat resmi gönderirseniz sevinirim hakkýmýzda hayýrlýsý olur inþallah Hayýrlý Günler

Videoyu kaput açýk olarak çekersen motoruda kabaca görmüþ oluruz

Nivacý arkadaþlara destek için þimdiden teþekkürler bu arada forumlarý çok okudum nivanýn artýlarýný ve eksiklerini biliyorum köyde kullanmak için alýyorum 2. Araç alana kadar az bir mesafe Ankara'da da kullanacaðým yinede bu modelde karþýlaþacaðým sýkýntýlardan bahsederseniz sevinirim
Sevgiler saygýlar
Alper Delen
Not:sahibinden ilan no:728934249
Resim atmaya çalýþtým ama dosya büyük dedi eklemedi

Yevgeni

Merhaba,

Sað önde çamurluk üstünde, þnorkelin gövdeye girdiði yerin hizasýnda darbe var. Kaput da kaymýþ içeri doðru sanki. Her iki yanda marþpiyelde ezikler var.

Niva'da gövdenin mümkün mertebe çürümemiþ olmasý önemli. 2007 model yýlý temiz kullanýlmýþsa aslýnda uzun yýllar daha yürümeye devam eder. Lakin bu araçlarý genelde eþek niyetine kullandýklarý için yýpranýyor çok. Bir de LPG niyeyse hep problem.

Aracý almaya gitmeden önce, Ankara'da varsa bir galeride 2018 modeli inceleyin, altýna bakýn, motor havuzuna bakýn. Bu ilandaki 2007'den farký temiz ve saðý solu ezilmemiþ olmasýdýr, her þey aynýdýr, karþýlaþtýrma için fikir verir..

R. Alper Delen

Telman ustada þnolker faalmi diye tel ile sordurttu faal deyilmiþ bu durumu zaten pazarlýk konusu yapýcam LPG ile ilgilide aracý karbüratörlü ye çevirmisler galeri aldýðýnda çevrili imiþ telman ustada ayný þeyi söyledi

R. Alper Delen

Darbeleride orda zaten ekpertizde ortaya çýkartýr pazarlýk konusu yaparým  telman ustanýn istediklerini göndermedi daha onlarýda burada paylaþmaya çalýþacaðým bu arada bu platformdada araç satýþý düþünen varsa onlarý da deðerlendirmek isterim yorum için teþekkürler

cambazoglu

Alıntı yapılan: R. Alper Delen -  Eylül 04, 2019, 02:14:06
Arkadaþlar herkese merhaba siteye yeni üye oldum 1-2 hafta içinde almayý düþündüðüm bir araç var yorumlarýnýzý rica ediyorum Ankara'da telman ustaya da ilaný gösterdim https://mediasozluk.com/star-tv-yayin-akisi.html fena deðil dedi ama aþaðýdaki galerici ile konuþmamdaki þeyleri istedi sizlerde öneride bulunursanýz sevinirim...

Galerici ile WhatsApp üzerinden konuþmam:
Üstat Selamýn aleykümTelman usta Ankara Þaþmaz da yeri var ona https://mediasozluk.com/atv-yayin-akisi.html danýþmadan hareket etmem kusura bakmayýn lütfenTelman usta https://mediasozluk.com/fox-yayin-akisi.html Alt þase kollarý baðlantý yerleri ve arazi baðlantý yerleri nin resmini bu resimler aracýn altýndan çekilmeliymiþ ayrýca araç çalýþýrken ve gaz verince kýsa bir videosunu benden istedi bende sizden rica ediyorum birde araç ruhsat resmi gönderirseniz sevinirim https://mediasozluk.com/tv8-yayin-akisi.html hakkýmýzda hayýrlýsý olur inþallah Hayýrlý Günler

Videoyu kaput açýk olarak çekersen motoruda kabaca görmüþ oluruz

Nivacý arkadaþlara destek için þimdiden teþekkürler bu arada forumlarý çok okudum nivanýn artýlarýný ve eksiklerini biliyorum köyde kullanmak için alýyorum 2. Araç alana kadar az bir mesafe Ankara'da da kullanacaðým yinede bu modelde karþýlaþacaðým sýkýntýlardan bahsederseniz sevinirim
Sevgiler saygýlar
Alper Delen
Not:sahibinden ilan no:728934249
Resim atmaya çalýþtým ama dosya büyük dedi eklemedi

araç duruyor mu acaba..